Skocz do zawartości

2000 przebiegu i co dalej?


WRXraider

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat był wałkowany setki razy, ale... mimo wszystko. Zrobiłem na nowym WRX model 2003 ponad 2 tys. kilometrów, wymieniłem olej (w przemiłej ASO) i mam pytanie, czy mogę już jeździć "normalnie" swoim samochodem, tzn czy jest już dotarty i śmiało mogę wkraczać obrotomierzem pod (na :twisted: ) czerwone pole. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat był wałkowany setki razy, ale... mimo wszystko. Zrobiłem na nowym WRX model 2003 ponad 2 tys. kilometrów, wymieniłem olej (w przemiłej ASO) i mam pytanie, czy mogę już jeździć "normalnie" swoim samochodem, tzn czy jest już dotarty i śmiało mogę wkraczać obrotomierzem pod (na :twisted: ) czerwone pole. Dziękuję za odpowiedź.

Dobre ASO! Teraz w pedał ile wlezie i nie zapomnieć o:

a) Rozgrzaniu turbiny (silnika) przed

B) Wystudzeniu turbiny po (znaczy się nie wyłączać od razu)

c) uważać na niebieskich :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ja dobrze gacka w ten weekend przegoniłem :roll: Może powinienem szybciej :twisted:

 

 

Właśnie gadałem z jednym typem co mówił że sie wiozłeś ;-) Ale ten typ to starszny malkontent i o prawie wszystkich tak mówi ;-)

 

A to wiozłem się na kapciu czy nie :roll:

 

A niech se mówi, mógł sam jechać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to wiozłem się na kapciu czy nie :roll:

 

A niech se mówi, mógł sam jechać :?

 

 

Niena kapciu, na jakims spadaniu Cię widział. Ale to wiesz taki typ jest co dla niego Czoper jeździć nie umie, Hołek jeździć nie umie i w ogóle nikt nie umie, a jakieś tam Marko Martiny i Gronholmy to od biedy dają radę ;-) Także jak powiedział że się wiozłeś to nawet komplement ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie zapomnieć o:

a) Rozgrzaniu turbiny (silnika) przed

B) Wystudzeniu turbiny po (znaczy się nie wyłączać od razu)

c) uważać na niebieskich :wink:

Pozdrawiam

 

No zara zara, a remont kapitalny silnika po 2000 tys. Sie komuś zapomniało. A blacharkie poklepać i ogniska korozji zagasić. No ludzie, jak go chcecie złomem na drogie wypuścić. To co jes, tyko ja tu mam myśleć. Wrzućcie mu jakie namiary na pana Kazia, żeby mu tani wyszło.

 

mamusia nadopiekuńcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki to dlaczego na tym twoim avatarku liczniku srodkowy i prawy nie maja wskazowek na czerwonym polu?
A widzisz ten błysk nad obrotomierzem? To wstępna faza przechodzenia w nadprzestrzeń. Oba liczniki zostały przecież przekręcone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...