Skocz do zawartości

SUPEROES tor KIELCE 29 czerwca NOCNY !!!


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . czy ktoś jedzie ? napewno jadą ludzie spoza Forum i wcale nie gorsi ani nie wolniejsi ! :twisted: a czy wy i carfit jedzie ? ...nie wiem i nie mysle o tym :evil: ... Pan carfit nie miał być z czego rozgrzeszony,nie musisz byc taki złosliwy :mrgreen: ... A tak ogólnie to nie wiem jakie szkoły trzeba skończyc żeby TU z wami normalnie gadać...wczoraj na Treningu na torze kielce było wysmienicie,był NAWET ziom z FORUM i podobno bardzo był zadowolony z naszego towarzystwa ... nie narzucam ... Ogólnie szczerze zapraszam na dziś na noc ... Impreza na bank będzie Super . POZDRAWIAM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES... litości! :wink: Przecież się tylko pytałem kto jedzie bo coś nikt nic nie pisał. Wiem że Carfit spalił sprzęgło i nie dotrze do Kielc więc jest rozgrzeszony. Nie wiem czy coś do niego masz czy nie, ale to wasza sprawa, więc...

 

Ja na 100% będę i zależy mi aby było nas jak najwięcej! Szybszych czy nie, nie ma to znaczenia! Ważne że będzie fajna zabawa.

 

Nic do Ciebie nie mam i szczerze mówiąc trudno mi się połapać skąd przyszło Ci do głowy, że jakoś Cię atakuję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to nie wiem jakie szkoły trzeba skończyc żeby TU z wami normalnie gadać...

 

 

w zupełności wystarczy podstawówka, nawet niepełna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....kurcze...Ja to juz chyba przewrazliwiony jestem.... o Carficie nie wiedziałem że załatwił sprzegło ... i szkoda ... Panie Carfit,reperowc szybko i ogien na tor ! ...Jak będziesz to spiknijmy się ....ja będę łupą WRX bo tylko to mi chwilowo zostało bo buduje rajdówke na bazie STI...RMI 88 jakby co . My wpadamy na 2 SI= 3 z Tarnowa ..P.S -zlozylismy takiego GTka ,że wczoraj urobił STi 300 i 320 KM na start...Czekam na spotkanie... Ze wszystkimi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit: Nie mów że Twoi chłopcy nie ogarną sprzęgła w 2h?

 

ogarnąć pewno ogarną, tylko jest totalny brak czasu, niestety szewc w dziurawych butach chodzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pojechałem na nocny, bo miałem dzisiaj jechać puchar lata.

Ale justyna dała d. i nie przeszła BK. No i siedzę w domu :evil:

 

A co się Justynce stało :?: :shock: wydech za głosny :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES, dzięki za ściganie i rywalizację! Wsiąkł mi numer do Ciebie więc robię to na forum. Fajnie że przywiozłeś ze sobą tak mocną grupę! Po tej ciszy przed OESem myślałem że będzie mało ludzi a tu klasa 5 i ze 20 Subaraków, Evo i innych mocnych wynalazków :shock:

Jeśli był ktoś jeszcze z Forum to również pozdrawiam i mam nadzieję, że następnym razem się poznamy! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do pobicia! :twisted:

Już drugi raz wymknął mi się na ostatnim przejeździe. Na III eliminacji wygrywałem z nim, cały czas kontrolując sytuację i w ostatnim przejeździe poszedł wszystko... Niewiarygodny przejazd!

W piątek to samo, tyle że i ja poszedłem ostro... Zdecydowanie najszybsze czasy w stawce i... 0,5 sek gorzej od Zbyszka :???: Fantastycznie się z nim walczy!!! Przyjedź, a razem będziemy się ścigać ze Zbyszkiem. Widowisko na pewno na tym nie straci! :twisted:

Teraz jest grupka 5-7 szybkich którzy walczą o puchary. Ostatnio chciałem zaprotestować przeciw slikom, ale to jak po rozmowach okazało się że i tak wszyscy przyjechali na slikach (część na nówkach, a część z 2-3 kpl) dałem sobie spokój. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Johny !!! ...Zobacz na czasy ...1 okrążenie miałem drugi czas...2 okrążenie 2.5sek do najlepszego...3 okrążenie strata 3.9sek do najlepszego czasu Zbyszka(tylko dlatego,że cofałem za pierwsza patelnią na wjezdzie w ciasny tor) , więc ..I TO PASZTETOWYM WRX ,który w porównaniu do waszych "diabłów"jezdzi jak motorynka . ekipe zmontowałem,poubierałem ich w GTki i STI(jeden to chodzi jak diabeł) i teraz ja buduje diabła...Pomijając , Gratuluje i dzieki za spotkanie jak zwykle miłe !!! Gratki dla wszystkich startujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest grupka 5-7 szybkich którzy walczą o puchary. Ostatnio chciałem zaprotestować przeciw slikom, ale to jak po rozmowach okazało się że i tak wszyscy przyjechali na slikach (część na nówkach, a część z 2-3 kpl) dałem sobie spokój. :sad:

 

Przyjadę na seryjnych oponach, zobaczymy o ile będę odstawał od reszty.

Nie kupuję slicków z zasady i tego będę się trzymał. RE070-ki też dają radę.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...