Skocz do zawartości

Hamulce Subaru Legacy IV


Tomek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Ty tak, ale te zestawy od Subaru z jedną gumką ktoś "stworzył",

a rolą forum technicznego jest piętnowanie takich "cudnych rozwiązań" w hamulcach, bo od tego akurat zależy bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak, ale te zestawy od Subaru z jedną gumką ktoś "stworzył",
a rolą forum technicznego jest piętnowanie takich "cudnych rozwiązań" w hamulcach, bo od tego akurat zależy bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu.
Ostatni przeglad to nie cale 2% roznicy w sile hamowania przod i okolo 5% na tyle. Jesli uwazasz ze stwazam zagrozenie na drodze to podam nr rejestracyjny niech mnie smerfy skieruja na przeglad. Mysle ze dyskusja nie ma sensu.

Wysłane z mojego moto g(10) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa! Zaciski zregenerowane wszystkie części nowe gumki tłoczki prowadnice itp. Serdecznie dziękuję za wszelkie porady. Po zmianie na Subaru zacząłem czerpać sporo radochy z grzebania przy nim. Dzięki wam wszystko wymienione w 3h. Wszystko pasowało i spisuje się świetnie. Jeszcze raz dzięki!

received_915860209054025.jpeg

received_3095257414084540.jpeg

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie prowadnicy na której jest gumka... W lewym i prawym zacisku ma być po jednej prowadnicy, która ma na sobie gumkę. Ta prowadnica idzie od strony natarcia tarczy hamulcowej. Ma niwelować wibracje i odchylenia zacisku podczas hamowania. Prof. Cris na YT nawet to tłumaczył w odcinku gdzie wymieniał tłoczki w jakimś tam zacisku. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tomek1988 napisał:

Panowie działa! Zaciski zregenerowane wszystkie części nowe gumki tłoczki prowadnice itp. Serdecznie dziękuję za wszelkie porady. Po zmianie na Subaru zacząłem czerpać sporo radochy z grzebania przy nim. Dzięki wam wszystko wymienione w 3h. Wszystko pasowało i spisuje się świetnie. Jeszcze raz dzięki!

received_915860209054025.jpeg

received_3095257414084540.jpeg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...