Skocz do zawartości

LEGO i podobne


Zyzol

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, radekk napisał:

właśnie chciałem wkleić ten fragment z filmu;)

Ja za każdym razem kiedy jest poruszana kwestia przedmiotu użytkowego jako inwestycji to mnie skręca i przypomina mi się ten zakuty łeb...ten szef znaczy z tego filmu.

Rzeczy są by ich używać a ludzie by ich kochać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj miałem okazję zobaczyć

 

IMG_2332.thumb.jpeg.0cfdd49d9463feacc246c9cd1f14b6e9.jpeg

 

całkiem fajne, ale nie wiem czy za tą cenę bym wziął.

 

Również widziałem to

 

IMG_2333.thumb.jpeg.38bf3b0b585c23bd6094f4355eb1bddb.jpeg

 

jak dla mnie na żywo jest mega, już wiem że na pewno nabędę.

 

Sukulenty (10309) też fajnie wyglądają

 

Był też Optimus Prime (10302) i w ogóle mnie nie przekonuje, tak samo Wehikuł z Powrotu do Przyszłości, spodziewałem się że będzie fajniejszy. Muszę zrobić jeszcze jedno podejście na spokojnie, bo dzisiaj w dzień dziecka były tłumy.

 

 

 

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pan Dziedzic napisał:

Kiedyś to były klocki, a teraz jakieś wydumki z czapy.

To Ferrari, wygląda jak pokrak jakiś. Kto to projektował ? Niewidomy ? 

 

Czasami rzeczywiście ostateczny efekt jest taki, że wydaje się jakby ktoś na siłe próbował udawać, że kwadrat jest kołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

Czasami rzeczywiście ostateczny efekt jest taki, że wydaje się jakby ktoś na siłe próbował udawać, że kwadrat jest kołem.

 

To Ferrari to Technic, a nie Creator czy Ideas, więc musi trochę "kwadratowo" wyglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrzę teraz na to zdjęcie to faktycznie jakoś tak pokracznie trochę wyglada, na żywo jak dla mnie dużo lepiej. Mi dla przykładu Bugatti się nie podobało jak widziałem je złożone, to Ferrari dużo bardziej mi pasuje, ale jak mówię mimo wszystko nie za tą cenę, w jakiejś promocji bym przytulił, inaczej widzę wiele innych zestawów które dużo bardziej mi pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Kiedyś to były klocki, a teraz jakieś wydumki z czapy.

To Ferrari, wygląda jak pokrak jakiś. Kto to projektował ? Niewidomy ? 

 

Kiedyś to były pokraki :)

9548403E-106A-4778-B5ED-62E82FF9820C.jpeg.9eb8a43fc258ac5d18a6bcdfa30363ab.jpeg

 

Teraz nikt takiego czegoś w wersji nówka by nie kupił ;) No jednak czasy się zmieniły

 

A Ferrari ledwo co weszło do sprzedaży, a już ma zapowiedzianą podwyżkę (cena €) :blink:

 

 

29E54C14-A28E-4335-B142-1A66DBFAEFAF.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś maiłem okazje oglądać poskładane czerwone coś. Nie do końca przypomina to samochód w 1:1 i o ile poprzednie modele premium samochodów były fajne i chciał bym je mieć to z tego się wyleczyłem. 1 sprawa cena zaporowa i widać będzie drożej zaraz. 2 sprawa to odwzorowanie jest kiepsko moim zdaniem. Mam oba GTE i wyglądają o wiele lepiej niż to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze gdzieś widziałem Ferrari 488 i to według mnie dużo ciekawiej wyglądało. Tą Daytonę w cenie 488 jeszcze bym wziął, ale tak to niezbyt.

 

Była piramida Cheopsa, którą akurat kilka godzin później odbierałem z paczkomaty, ale widząc złożoną zastanawiam się czy nie zwrócę. Niby ciekawe, ale jakoś tak oglądając na zdjęciach miałem wrażenie że więcej się tam dzieje wewnątrz, a ogólnie taka bieda trochę. Jako ozdoba patrząc na co dzień średnio widzę (nie mówiąc już o czyszczeniu tego), to bardziej serie botaniczne na to się nadają, albo  Van Gogh. A jak chodzi o składanie/zabawę to jak dla mnie trochę brakuje. Mogli zrobić wewnątrz jakieś np ruchome elementy, jakieś np. pułapki cokolwiek.

 

Jeszcze był Śmigasz Skywalkera i też sądziłem że będzie fajniejszy. Zostawię go sobie, ale chyba jednak z założeniem schowania do piwnicy nie otwiertego i może za 10-20 lat będzie opłacało się sprzedać, a jak nie to na stare lata będę siedział i składał o ile zdrowie pozwoli składać klocki niekoniecznie tylko z serii Duplo:biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...