Skocz do zawartości

I jakie odczucia po zlocie?


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

eee, no nie pamiętacie?? To przecież była jariba-jariba !!! Co mu ciągle po stole uciekała :D

 

jariba-jariba była w piątek - a zdjęcie jest raczej z soboty (chyba, że ktoś ma źle datę w aparacie ustawioną :-) )

 

a skąd wiesz jak długo jest się pod działaniem jariby ?? :D :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze źródeł zazwyczaj najgorzy poinformowanych, że Śmiechowi sie tak spodobało, że wystompił o azyl ..................... w Finlandii.......... znaczy sie zakochał, no i majo tam dużo zryp....zryb ....z ryb......znaczy przkonsek. Som szanse że mu dadzo, bom żem mu sam osobiście opiniował wniosek.

 

Mamusia .....tak właściwie to ambasador ....Finlandii....miendzy innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie W.B. pozwoliłem sobie przeczytać kilkaset z pana wypowiedzi i jestem w ciężkim szoku. Pan miał tak zawsze? czy to jakaś świeża choroba ? Dzisiejszy wieczór poświęcę na reszte. Czy pan to gdzieś publikuje ???

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut dla upierdliwosci...

 

Loucyphre - mozesz mi wyjasnic, dlaczego piszesz posta pod postem, zamiast skorzystac z niespecjalnie trudnej opcji "zmien", zeby dodac cos do poprzedniego postu?

 

No....... sie już nie złoś. Dziś mamy NIż.

 

Matka B.F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani Moniko, byc może to lameriada, ale biorąc pod uwagę tok myślowy, to co napisałem, w rzeczonym "niegodnym bycia forumowiczem tylko lamerem" poście było myślą następującą po "wydarzeniach" z poprzedniego postu. Odruchowo wysłałem następnego wyrzucając w otchłań niepamięci poprzednie. W tym świetle niemoralnym i zgubnym jest zmieniać przeszłość ( a co gdyby moja babka sie nie narodziła?). Na przyszłość poprawię się i zanim coś napiszę to raczę zapytać o opinię "nielamera" t.j. Pani osobę listownie.

Z poważaniem:

 

Wojciech S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem to odruch... a skoro moje listy Szanownej Pani nie przypadaja do gustu to z góry przepraszam i obiecuje sie Wielmozy nie napraszać.

 

P.S. Odruch powstał ze zbyt czestego komunikowania sie z ludzmi poprzez wszelkiego rodzaju komunikatory t.j. GG itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek ty się nie napraszasz ale troszke wkurzasz moje łoczy jak same twoje awatarki widze. Więc prosze ograniczaj się do dwóch ale nie cała strona :roll:

 

No i tą ironie to też mógłbyś odpuścić a jeśli chcesz popisać to chętnie pokonwersuje ale już na PW

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za listy dziekuje, gustuje w ciekawszej lekturze.

 

No......... Monisia czyta PLEJADY. Lucek Nie pisz listów do ludzi o ty porze............ słyszłeś kiedyś o nocnym seksie. Naprawde Monisia ma ciekawsze zajencia niż czytanie ......limneryków z piekła o w pudo dwunasty w nocy.

 

Mamusia - dbajonca o te ładniejsze dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre!!! Hey! Jakaś depresja?!!! Głowa do góry!!! Dostałeś trochę za "kupę blachy", ale to nie powód, żeby się obrażać!!!

Ja w Imprezie musiałem zmienić trzy silniki, ale nigdy nie myślałem, żeby zmieniać markę...np. na BMW

:lol:

"Jazda" a jazda samochodem to różnica. Mam nadzieję,że już to czujesz!!!

Zabawa kosztuje,a Twoje posty skłaniają mnie do opinii (rady), że lepiej kupic M nPower'a z ciemnymi szybami...proszę,przekonaj mnie,że się mylę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem to odruch... a skoro moje listy Szanownej Pani nie przypadaja do gustu to z góry przepraszam i obiecuje sie Wielmozy nie napraszać.

 

Bardzo slusznie i naukowo...

 

No......... Monisia czyta PLEJADY. Lucek Nie pisz listów do ludzi o ty porze............ słyszłeś kiedyś o nocnym seksie. Naprawde Monisia ma ciekawsze zajencia niż czytanie ......limneryków z piekła o w pudo dwunasty w nocy.

Ano wlasnie, biore misia pod pache i ide spac. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...