Skocz do zawartości

Subaru Forester 2.0 XS TD 147KM 2008r.


MichalS18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam okazję kupić w/w samochód. Jest to III wersja tego modelu. Chciałem dowiedzieć się od użytkowników jak sprawuję się ten model. Czy te silniki są awaryjne? Jak z zawieszeniem i napędem 4x4? Poprzednio jeździłem rav-kami w benzynie i nic nie wiem o subaru. Samochód ma przelatane 275000 km. 3 lata temu miał wymieniony komplet sprzęgła z kołem dwumasowym i EGR, a rok temu filtr cząstek stałych. Proszę o pomoc gdyż naprawdę nie wiem nic o tych autach a nie mam możliwości sprawdzenia auta przed zakupem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichalS18 napisał:

Samochód ma przelatane 275000 km.

 

53 minuty temu, Karas napisał:

Proponuje zapoznać się z informacjami na temat SBD ( Subaru boxer diesel) :mrgreen: i poszukać w necie po frazie najbardziej awaryjne diesle :ph34r:

 

Dobrze że To auto nie zapoznało się z tymi informacjami:mrgreen: 

Nie wie to jeździ.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek z potencjałem.

Ad Meritum
Przy takim przebiegu odpuść - chyba że silnik już po remoncie. Więcej znajdziesz wpisując w forumową wyszukiwarkę SBD czyli Subaru boxer diesel


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba te samochody to faktycznie takie okazje jak Impreza GD z 1.5. Są na rynku, dość tanie i nikt tego nie chce. Trafia na nieczego nie świadomego użytkownika, a później on zraża się do marki bo kupił najgorszy silnik w jej historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...