Skocz do zawartości

Gold Forester


Luke1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie :)

 

Minęło jakoś 2 lata od ostatniego Subaru - https://forum.subaru.pl/topic/93509-blue-gc8-gt-my99/

 

 

Z racji tego, że coraz częściej jeździmy na wycieczki a mój Ralliart jest niski to szukałem czegoś z wyższym prześwitem, nieszczególnie wolniejsze i napędem na 4 koła - oczywiście musiało być Japońskie :D

 

Tak oto w garażu zawitał Forek XT 

 

Jest troche rzeczy do poprawy i ulepszeń ale akurat idealnie okres zimowy posłuży aby to wszystko na spokojnie ogarnąć.

IMG_20201025_203647.jpg

IMG_20201025_203700.jpg

IMG_20201025_203725.jpg

IMG_20201025_203749.jpg

  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, janekbe napisał:

Fajny. Zapodaj jakieś fotki środka.
Co to za bodykit?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Nie mam pojęcia co to za cudo z jakiegoś laminatu to jest. 

 

 

IMG_20201029_195332.jpg

Edytowane przez Luke1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2020 o 20:43, Luke1 napisał:

 Widzę, że masz klaksony Hella.

Brakuje im dużo do oryginałów HELLA bardziej jakiś chińczyk:biglol:. Ale są czerwone i według mnie pasują do złotego koloru :D

Edytowane przez DON Pietro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś tam dłubię w temacie :). Lustereczko z Androidem już zamocowane teraz tylko uporządkować kabelkologię i wybrać się w drogę do klapy aby podłączyć kamerkę tylną. 

 

IMG_20201130_224513.jpg

 

No i przy okazji rozbieram przełączniki bo nic nie świeci jak powinno :P

 

IMG_20201201_180819.jpg

Edytowane przez Luke1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak silnik seryjny. Seryjne STI :D

 

Ciąg dalszy grzebania i ogarniania aby było tak jak lubię. Tunel wybebeszony razem z konsolą centralną. Usprawnianie oświetlenia ciąg dalszy + podmiana radyjka na takie z działającym podświetleniem. 

 

IMG_20201203_210218.jpg

 

Dodatkowo biednym zegarom jest tam ciasno więc zostają wydłubane i idą razem z daszkiem na schowek. 

 

IMG_20201203_203529.jpg

 

No i oczywiście porządne mycie elementów

 

IMG_20201203_213328.jpg

Edytowane przez Luke1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Luke1 napisał:

 

Dodatkowo biednym zegarom jest tam ciasno więc zostają wydłubane i idą razem z daszkiem na schowek. 

 

IMG_20201203_203529.jpg

 

Powiem szczerze że myslałem o tym zeby zegarki wcisnąc w popielnice. Ale jak się temu przyjżeć to rzeczywiście im tam ciasno. Jaki jest ich rozmiar??

Edytowane przez DON Pietro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DON Pietro napisał:

Powiem szczerze że myslałem o tym zeby zegarki wcisnąc w popielnice. Ale jak się temu przyjżeć to rzeczywiście im tam ciasno. Jaki jest ich rozmiar??

intrygowało mnie po co ludzie tak zegary pakują, średnio widać a i klimacik lepszy jak na desce są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że myslałem o tym zeby zegarki wcisnąc w popielnice. Ale jak się temu przyjżeć to rzeczywiście im tam ciasno. Jaki jest ich rozmiar??
Od razu mówię. Głupi pomysł. Ani to funkcjonalne ani estetyczne. Ich średnica to 52mm.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jakimś specjalnym specyfikiem czyściłeś, czy woda z mydłem/płynem?
Pianownica że środkiem Shiny Garage. Fruit Snow Foam. Potem jeszcze dla pewności przeleciałem APC od Meguiars.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Infra napisał:

intrygowało mnie po co ludzie tak zegary pakują, średnio widać a i klimacik lepszy jak na desce są :)

mam 3 na słupku po poprzednim właścicielu, przeszkadzają w nocy. pewnie są za duże po prostu i dlatego walą po oczach. na desce wyglądają lepiej ale gdy sa w daszku, takie moje zdanie.

 

5 minut temu, Luke1 napisał:

Od razu mówię. Głupi pomysł. Ani to funkcjonalne ani estetyczne. Ich średnica to 52mm.

być może jest tak jak mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieś że słupka na środek do daszka. Nie wiem jakie masz ale one często podświetlenie mają przyciemniane jak włączysz światła. Ja kiedyś jeszcze tak robiłem u wujka, że miał za jasne to dałem folię do szyb na nie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Infra napisał:

u mnie tak są zegary postawione, jasność regulowana, nie oślepiają, wszystko widać i jest estetycznie :)

122117639_3374266992693479_572027273906057253_o.jpg

 

Może i jasność regulowana, może nie oślepiają, może i wszystko widać. Ale estetyka jak wodomierz wpięty w rurociąg.

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 3
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

Jak pasuje ten podłokietnik? 

Poskładałeś już plastiki wokół ręcznego? To pasuje czy cały plastik wokół ręcznego musiałeś wymienić?

Pytam bo mam od dawna taki podłokietnik i zastanawiałem się nad wymianą. Wydawało mi się jednak, że trzeba wymienić cały plastik na polift gdzie inaczej się otwiera podłokietnik. Problemem jest jednak, że polifty miały inaczej usytuowany ręczny i trzeba byłoby kombinować z wersją JDM lub anglikiem, aby nie przesuwać ręcznego

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 19:27, LosioDriver napisał:

Myślałeś może nad zmianą kierownicy na wersję z przyciskami z polifta?

Kierownica już leży i czeka grzecznie ;) a skoro radyjko już mam eleganckie od Ciebie i świecące to zerknę też na ten moduł, który masz czyli WEFA 

 

23 godziny temu, Herostrates napisał:

Hej 

Jak pasuje ten podłokietnik? 

Poskładałeś już plastiki wokół ręcznego? To pasuje czy cały plastik wokół ręcznego musiałeś wymienić?

Pytam bo mam od dawna taki podłokietnik i zastanawiałem się nad wymianą. Wydawało mi się jednak, że trzeba wymienić cały plastik na polift gdzie inaczej się otwiera podłokietnik. Problemem jest jednak, że polifty miały inaczej usytuowany ręczny i trzeba byłoby kombinować z wersją JDM lub anglikiem, aby nie przesuwać ręcznego

 

Z tego co ja widziałem to są 2 wersje tych tuneli plastikowych natomiast sam wysoki podłokietnik jest taki sam. W zależności czy masz wersje polift czy przedlift to kupujesz sobie podłokietnik z plastikiem tym od tunelu i przekładasz swój górny plastik tylko. Ja już u siebie poskładałem to razem. Musiałem jeszcze nawiercić w 2 otwory takiej blaszce na dole bo miejsce przykręcania podłokietnika jest przesunięte i po prostu otwory nie pasują. 

 

IMG_20201208_204826.thumb.jpg.2a705c77af7fb0f108dec903d9051eca.jpg

 

Założone też nakładki na pedały alu od WRX`a - wiem, że syf :P posprzątam jak już ogarnę środek całkiem.

 

IMG_20201208_204803.thumb.jpg.fc75eb1b4f29ba759c45134c0bca6ac6.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...