Skocz do zawartości

Kuzi bandyta...???


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

hwojtek: sam nie pochlebiam tego czynu Kuzaj (a prownanie do tamtego kolesia w ogole nie jest na miejscu) tylko chodzi tu o to, ze ten caly Pacek bedzie chcial skorzystac na popularnosci Kuzaja i to wedlug Ciebie jest wporzadku ?

 

A sprawa wyladala tak, ze Pacek zobaczyl Kuzaja niosacego trumne Kuliga a to bardzo nie spodobalo Panu Packowi:

"Jak zobaczyłem, że Kuzaj niesie trumnę Janusza, to mną zatrzęsło. Było wiadomo, że nie lubili się. Kuzaj dogryzał Januszowi. A tu, na pogrzebie, trumnę jego niósł, opowiadał jakim to on był jego wielkim przyjacielem. Obłuda - mówi Pacek. - Dlatego po pogrzebie wysłałem mu SMS-a, że nie ma nawet resztki przyzwoitości. I pewnie za tego SMS-a mi się dostało - opowiada Pacek." - zrodlo Super Express

 

Ja np. pamietam jak na Elmocie 02 po jednym z oesow Kuzaj opowiadal Januszowi, ze mial duzo klopotow na trasie to Kulig pocieszal Kuzaja, ze jeszcze bedzie dobrze. A pozatym skad mogl wiedziec czy Leszek naprawde lubil Janusza czy nie, to wiedzial tylko Kuzaj, a ze napisal takiego sms to widocznie musialo zabolec Kuzaja i stad dostal. Chyba wiecej nie trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet nie mial zadnego prawa ruszyc drugiego czlowieka.
nie wyobrazam sobie zeby podejsc i komus ot tak, po prostu dac po lbie. Takie postepowanie nieuchronnie prowadzi do zarcia sterydow bezmyslnego pakowania i walenia sie przy byle okazji po lbach, az ktos nie wyciagnie noza, pistoletu, karabinu a potem granatu.

 

Szanowny,święcie oburzony forumowiczu, Nie pisze tego tekstu w obronie pana L.K ponieważ guzik mnie obchodzą Jego sprawy prywatne, tylko w celu unaocznienia Ci na jakim świecie żyjesz. Włacz telewizor i znajdz program na którym nie ma nic o przemocy. Historia ludzkości dowodzi że jej rozwój nastąpił w wyniku wojen. Wojna, przemoc i niewolnictwo pchały do rozwoju technologii i do mieszania ras, tóre to mieszanie powodowałó następne problemy takie jak rasizm i nietolerancja. Do tego wszystkiego dochodzą zwalczające się religie. Jeżeli cywilizacja która wyrosła na przemocy, nie toleruje przemocy, to ja tu czegoś nie rozumiem. Bokserzy stają się bożyszczami narodów lejąc się po mordach, doprowadzając do ciężkich kontuzji i uszkodzeń mózgu, czterdziestoletni zapaśnicy są kalekami, karatecy łamią sobie rzebra na zawodach a to szanownego forumowicza wcale nie oburza. Czyżby zawodowe (za pieniądze ) bicie w morde usprawiedliwiało wszystko?. Dlaczego usprawiedliwia się bandytę i zwyrodnialca który napakował się w więziennej siłowni i płaci mu się miliony za obijanie mordy drugiego bandyty. Dlaczego karmi się ludzi takim widokiem w telewizji, a bandyte nazywa bochaterem i dlaczego oburza kogoś podobny widok na codzień. Odnoszę wrażenie że niektórzy ludzie traktują to co widzą w telewizji jak filmy animowane. Wydaje im się że to nie są przwdziwi ludzie. Proszę mi nie tłumaczyć, że oni się na to godzą i że to robią pod opieką medyczną bo to zwykłe pierdzielenie głupot. Gdyby ludzie nie lubili patrzeć na przemoc, takich sportów by nie było. A jak umysł ludzki nasiąknie takim widokiem, to może by go wypadało wysuszyć lub wykręcić ? Ludzkość jest przesiąknięta agresją i jeżeli nie objawia się ona w postaci rękoczynów, bo ktoś uważa że jest intelektualistą, to będzie się posługiwał agresją psychiczną a ta bywa gorsza od tej siłowej. Człowiek posiada w swoim mózgu odpowiedni fragment odpowiedzialny za agresywne zachowania i bez względu na poglądy czy moralność kiedyś ten fragment się uaktywni. Uważam że oburzanie się i ganienie innych to tylko przejaw zakłamania. Jeżeli [moderator czuwa] was dziecko to mu dacie klapsa i nik nawet nie pomyśli że to zwykła agresja, a miłujący bliźnich kościół nawet popiera taki sposoby wychowawcze. Przestańcie być święcie oburzeni i zastanówcie się ile razy w życiu chcieliście skopać swojego nauczyciela i czy nazywanie bandytyzmem tego incydentu nie jest przejawem agresji słownej. POczytajcie stare wypowiedzi na tym forum. Ile razy zdarzały się agresywne zachowania wśród forumowiczów i czy przypadkiem ta kłutnia na temat agresji nie jest zbyt agresywna.

 

Pozdrawiam i czekam na przejaw agresji w stosunku do mojej wypowiedzi

 

Waldemar Biela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly Pacek bedzie chcial skorzystac na popularnosci Kuzaja i to wedlug Ciebie jest wporzadku ?

 

"Ten cały Pacek", o którym nie masz pojęcia czy chce skorzystać z popularności Kuzaja, czy też po prostu ma jakieś swoje zasady, które wyeksplikowałbył za pomocą SMSa, dostał w twarz za to, że miał swoją opinię na temat Kuzaja. Na jego miejscu wyłącznie utwierdziłbym się w przekonaniu, że to opinia słuszna. Cywilizowany człowiek walczy słowem za słowo. Użycie argumentu siły obnaża brak siły jego argumentu. Nie podejrzewam Kuzaja o finezję dyplomacji, ale odniósłby dużo większy efekt dyskredytacji Packa, gdyby np. przekazał dziennikarzom stosowne oświadczenie na okoliczność. Pacek byłby wtedy spalony. Taktyka strzału w ryj być może jest naturalna wśród żulów i blokerskiej młodzieży, natomiast dziwi mnie, że tak prymitywne zachowanie sportowca znajduje usprawiedliwienie. Być może oznacza to, że sport nie jest już zajęciem szlachetnym, budującym charakter i samodyscyplinę.

 

A pozatym skad mogl wiedziec czy Leszek naprawde lubil Janusza czy nie, to wiedzial tylko Kuzaj

 

Piszesz jakbyś się wczoraj urodził. Posłuchałbyś co mówią zawodnicy, kiedy konkurent nie słyszy, to byś wiele się dowiedział o prowadzeniu się matek konkurentów. Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy zawodnik tłucze się podczas zawodów. Na rallycrossie nieraz ktoś dostał w otwór w kasku za to, że się przepychał na zakręcie. Ale tam za takie numery obie strony dostają po prostu wykluczenie. Niesportowa postawa.

 

a ze napisal takiego sms to widocznie musialo zabolec Kuzaja i stad dostal. Chyba wiecej nie trzeba...

 

Nie trzeba? Do czego, żeby odwinąć komuś w japę? To znaczy, że po prostu wolno kogoś napaść za to, że napisał w liście, SMSie, czy powiedział swoje zdanie? Tego nie może zrobić nikt, a czołowy zawodnik fabrycznego teamu nie może tego zrobić szczególnie.

Przy okazji daje się niestety zauważyć raczkujący jeszcze poziom PR zespołu Subaru. Po takim incydencie informacje prasowe tłumaczące idola powinny pojawiać się co godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj wniosek jest prosty. Pacek uwaza, ze obaj sie nie lubili i obgadywali siebie, wysyla tego sms, ktoremu Kuzajowi sie nie spodobal i widocznie musial go bardzo zabolec, i zachowal sie tak jak sie zachowal, wiec wniosek jest taki, ze musialo byc innaczej, niz jak sadzi Pacek.

Moze rzeczywiscie byly sytuacje konfliktowe podczas rajdow gdy gore braly emocje, ale juz poza samymi zawodami moglo byc zupelnie inaczej i o takich sytuacjach Pacek mogl nie wiedziec. Przytocze tylko wypowiedz Kuzaja...

"Mozna powiedziec, ze "od zawsze" bylismy rywalami na trasach rajdowych i dobrymi kumplami na co dzien. To jest troche dziwne, bo pomimo tej rywalizacji, udawalo nam sie utrzymywac przyjazne stosunki w zyciu codziennym"

 

I jeszcze male sprostowanie do wypowiedzi Packa. Mowi on, ze Kuzaj wypowiadal sie o Januszu "jakim to on byl wielkim jego przyjecialem". Przeczytalem kilka wywiadow po smierci Kuliga i Kuzaj mowil w nich, ze Janusz byl dla niego dobrym kumplem, kolega, a gdy mowil wywiad dla rmf mozna bylo poczuc, ze mial lzy w oczach, wiec jeszcze raz pisze, ze nie dziw sie ze tak Kuzaj zareagowal, gdy dostal tego sms i to w czasie pogrzebu. Bo odnosze wrazenie, ze patrzysz na to wydarzenie jako wylacznie to, ze Pacek dostal od Kuzaja, bez patrzenia na to jaki moglbyc tego powod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko czlowiek i jest jaki jest i nikt nie zmieni charakteru czy zachowan Kuzaja.

 

Zajebisty relatywizm. Ten Belg Dutroix też jest tylko człowiekiem i ma taki charakter, że lubi kilkuletnie dziewczynki. Będziesz go bronić na takiej podstawie? Obrzydliwość.

W ogóle co to za porównanie??? :evil: Paranoja...

a ze napisal takiego sms to widocznie musialo zabolec Kuzaja i stad dostal. Chyba wiecej nie trzeba...

 

Tego nie może zrobić nikt, a czołowy zawodnik fabrycznego teamu nie może tego zrobić szczególnie.Przy okazji daje się niestety zauważyć raczkujący jeszcze poziom PR zespołu Subaru. Po takim incydencie informacje prasowe tłumaczące idola powinny pojawiać się co godzina.

Założe sie że na pewno podczas zamierzonego ciosu nie analizował dziesiątki razy sytuacji ,co bedziesz teraz myślał o tym Ty, gazety,fora,telewizja i inni ,co będą trąbić teraz jaki to "incydent" popełnił. Zrobił co uważał i to jego prywatna sprawa A boks uważasz za przyzwoity?że jak płacą kase za lanie po mordzie to niby jest to zabawne???

Kuzaj dogryzał Januszowi. A tu, na pogrzebie, trumnę jego niósł, opowiadał jakim to on był jego wielkim przyjacielem. Obłuda - mówi Pacek. - Dlatego po pogrzebie wysłałem mu SMS-a, że nie ma nawet resztki przyzwoitości. I pewnie za tego SMS-a mi się dostało - opowiada Pacek." - zrodlo Super Express

Czy dogryzał ,czy nie,ale ile razy zdarzały sie sytuacje przyjazne? Zapewne przeważająca częśc to pozytywne i przyjazne kontakty.I każdy kto nie ma pojęcia o atmosferze panującej na rajdach czy wśród kierowców powinien przemilczeć tą sprawe i tyle...A nie nagle opowiadać jaki to Kuzaj jest narwany itp Tak jak to powiedział 555 ,że na Elmocie i nie tylko wyraźnie było widać ,że między Leszkiem a Januszem układało sie dosyć dobrze.Każdemu zdarzają sie jakieś spięcia,niepotrzebne gesty,których potem można żałować-zwłaszcza kiedy żegnamy osobe....Nie należy wypominać tego w nieskończoność

caly Pacek bedzie chcial skorzystac na popularnosci Kuzaja i to wedlug Ciebie jest wporzadku ?

 

"Ten cały Pacek", o którym nie masz pojęcia czy chce skorzystać z popularności Kuzaja, czy też po prostu ma jakieś swoje zasady,

A z czego chce skorzystać? Uważasz ,że pójdą sobie na piwo i zgoda? Nie oszukujmy sie -W dzisiejszym świecie rządzą materialiści którzy za byle czyn zgarną cenne banknoty. I nie jeden zazdrości Kuzajowi,bo bez wątpienia powodzi mu sie.

 

Jedno jest pewne że mimo takich sytuacji rajdy są i będą jedną wielką rodziną,raz lepiej ,raz gorzej ale zawsze w normie.Nie pierwszy raz dało o sobie znać Prawo Pięści , i na pewno nie ostatni,a jak znana osoba postąpi w ten sposób to wtedy jest wielkie halo...no comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze male sprostowanie do wypowiedzi Packa. Mowi on, ze Kuzaj wypowiadal sie o Januszu "jakim to on byl wielkim jego przyjecialem". Przeczytalem kilka wywiadow po smierci Kuliga i Kuzaj mowil w nich, ze Janusz byl dla niego dobrym kumplem, kolega, a gdy mowil wywiad dla rmf mozna bylo poczuc, ze mial lzy w oczach,

No właśnie...Wystarczyło obejrzeć "Uwaga" na tvn, poświęconym Januszowi,gdzie to wypowiadali sie sami kierowcy w tym także Kuzaj-miał w oczach łzy...Powiedział wiele ciepłych słów.Teraz to nagle zebrało sie na ocenianie Kuzaja.A Hołek to niby był bardzo dobrym przyjacielem Janusza?Ile to wtedy oszczerstw było że to udawane,co??Wystarczyło poczytać komentarze na różnych serwisach jakie to historyjki na temat tego kumplowania wymyślano...Nikt tego do końca nie wie jak sie układa pomiędzy kierowcami.Takie są rajdy,pomimo konkurencji była,jest i będzie nuta przyjaźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach rzeczywiscie straszne...Zalatwili sprawe po mesku i juz... A teksty w stylu "bandytyzm" sa poprostu smieszne i wyolbrzymiane na maksa...a pozatym smiechu ten incydent byl przed rajdem...

Od razu bandyta pisac? Troche moze za bardzo narwany jest, moze mial sie o co zdenrwowac? Jeden strzal to nic, gdyby sie na niego jakos rzucil to co innego...
Każdy ma chwile słabości kiedy musi po prostu dać komuś w morde! Honorowym trzeba być,a jak! ehh...tylko szkoda że cała ta akcja w miejscu publicznym na oczach tylu ludzi.

Jestem po prostu w szoku :shock: :!: Po takich wypowiedziach odniesc mozna wrazenie ze polowa tego forum to jakas cholerna patologia dla ktorej dawanie i dostawanie po mordzie to rzecz normalna i jak najbardziej dopuszczalna spolecznie. W ogole co to za gadanie "jeden strzal to nic" to nie chodzi o to czy strzal byl jeden czy bylo ich 10 tylko o to ze ten facet nie mial zadnego prawa ruszyc drugiego czlowieka. Zeby za chwile mi tu ktos z "prawdziwych twardzieli", czy tez dziewoja mylaca "honor" ze zwyklym chamstwem, nie zarzucili ze jestem "cienias" czy tez czlowiek o odmiennej orientacji seksualnej, od razu mowie ze akurat o wszelkiego rodzaju waleniu po mordzie, i z reszta nie tylko, wiedze mam z pierwszej, czyli wlasnej reki, a jakos pomimo prawie ze permanentnego chodzenia z poobijanymi glownie rekami i piszczelami (tak w formie odstresowania) nie wyobrazam sobie zeby podejsc i komus ot tak, po prostu dac po lbie. Takie postepowanie nieuchronnie prowadzi do zarcia sterydow bezmyslnego pakowania i walenia sie przy byle okazji po lbach, az ktos nie wyciagnie noza, pistoletu, karabinu a potem granatu. Jezeli pan Kuzaj czuje wielki nadmiar energi to proponuje godzinna przebiezke, chetnie w czynie spolecznym mu potowarzysze. :x

 

 

Wiesz, ja nie wiem o co sie dokladnie posprzeczali, ale sa przypadki kiedy slowa nie wystarcza, ktos, np kogos oczernia, wyzywa go od ... i co ma mu ktos odpowiedziec? Cos w stylu "sam jestes glupi!" ?? Jak dzieci w przedszkolu? Nie jestem zwolennikiem rozwiazan silowych... wystarczy wyjsc na ulice i za nic dostac po mordzie. Taki jeden strzal oznacza "nie mozesz mnei bezkarnie obrazac", powodem oczywiscie nie moze byc jakas blachostka. Kuzaj widocznie tak sie wychowal, czyli od razu po mordzie walic, wiele jest takich ludzi i to ze jedna z nich jest znanym sportowcem to juz inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu są chwile w życiu i sytuacje w których nerwy ci nie wytrzymują i poprostu komuś lutniesz prosto z piąchy. Takie życie i myśle że każdy z nas a napewno większość miała sytuacje żeby dać komuś po pysku. Czy to jest bandytyzm, trudno stwierdzić, prawdą jest że było to miejsce publiczne ale osoby w swoim środowisku powinny to między sobą załatwić a nie sądownie, co innego obcy.

 

Nikt nas tak naprawde nie wie jaka była sytuacja między nimi i jest dalej. Więc nie należy tego tak rozgrzebywać a porównywanie tego do czynów takich jak gwałcenie i inne tego typu sprawy a nawet i gorsze jest rzeczą śmiwszną i dziecinną no i po części świadczy o osobie która to pisze. Ale myśle że tak naprawde ta osoba nie miała tego na myśli.

 

A temat powinien być zakończony bo tak naprawde sprawa dotyczy tych dwóch osób a nie całego świata.

Jedni będą wiedzieć co tak naprawde zaszło. I mogą wtedy uznać że: "Szkoda że tylko raz bo powinien naprawde dostać" inni "Czemu tak słabo"

 

Nikt z nas nie wie o co poszło i nie powinniśmy w to się mieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No że tak powiem oczom nie wierzę. Panowie, wasze komentarze wskazują na przyzwolenie na takie zachowania. O ile jestem w stanie przeboleć "jeden strzał" (choc sam w sobie niepotrzebny) to tekst : to jeszcze nie koniec, jest porażką. Ja rozumiem nerwy, porywczość (mnie, niestety pod tym względem, też niczego nie brakuje) ale groźba to co innego. Poznałem Leszka i wiem, że to nie jest "bandyta" ale prawdziwy facet ma w sobie dość odwagi żeby podejść i powiedzieć: wybacz, poniosło mnie. EOT.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy sobie Kormoran 2001 kiedy dwoch facetow musialo trzymac Kuzaja, bo lecial z piesciami do innego zawodnika. Jeszcze dwa tygodnie temu slyszalem (moze to plota? nie wiem, mowie to co slyszalem od jego sasiadow), ze przywalil jakiemus robotnikowi. A teraz to. To nie jest widocznie wyjatkowa sytuacja :roll:

 

A tak jak napisal Subaryta - tekst "to jeszcze nie koniec" jest..... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wolności słowa nie ma i nie będzie. Ktoś Ci nabluzga masz prawo mu nabluzgać lub przywalić w mordę, tylko że licz się z konsekwencjami swoich czynów - Pacek idzie na skargę do sądu.

Po drugie Pacek ma problemy z ocenianiem ryzyka - dobrze znać rywala z którym się zaczyna i jego metody walki.

Po trzecie nie wtrąca się pomiędzy wódkę a zakonskę, wódkę a pana W.B. :D , Nazgula i jego łup.

 

P.S. Mam nadzieję, że nie dostanę teraz lub na zlocie od w/w pana W.B. po mordzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co Thanie, teraz bedziesz wyciagac wszystkie zle sytuacje z zycia Kuzaja :?: Dobrze wiesz jaka osoba jest Leszek i jeszcze jakbys sie temu dziwil. Przytocze tu jeszcze jedna wypowiedz Kuzaja:

"Kiedys bywalem troche nerwowym gosciem. Teraz dosc trudno jest wyprowadzic mnie z rownowagi. Mimo, ze mam ogromny temperament, to jednak dzieki pracy nad soba udalo mi sie przesunac te granice bardzo daleko. Trzeba mi naprawde mocno nadepnac na odcisk, zeby mnie zdenerwowac. Tyle, ze po przekroczeniu tej granicy jestem trudny do opanowania. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny,święcie oburzony forumowiczu, Nie pisze tego tekstu w obronie pana L.K ponieważ guzik mnie obchodzą Jego sprawy prywatne, tylko w celu unaocznienia Ci na jakim świecie żyjesz. Włacz telewizor i znajdz program na którym nie ma nic o przemocy. Historia ludzkości dowodzi że jej rozwój nastąpił w wyniku wojen. Wojna, przemoc i niewolnictwo pchały do rozwoju technologii i do mieszania ras, tóre to mieszanie powodowałó następne problemy takie jak rasizm i nietolerancja. Do tego wszystkiego dochodzą zwalczające się religie.

Szanowny, świecie również oburzony forumowiczu. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego w jakim świecie żyję, co więcej, do tej jego paskudnej strony zapewniam, jestem lepiej niż dobrze przygotowany. Historia ludzkości może i dowodzi szybkiego rozwoju cywilizacji w czasie wojen, ale wojny są niczym innym jak mobilizacją mas ludzi w celu osiągnięcia jakiegoś celu, dla tego mówi się machina wojenna a nie burdel wojenny, i to w wyniku podporządkowania wszelkich dostępnych środków jednemu celowi osiągany jest postęp, z tego też względu ma się to nijak do walenia po mordzie.

Jeżeli cywilizacja która wyrosła na przemocy, nie toleruje przemocy, to ja tu czegoś nie rozumiem.

Pewnie tego że na wszystko jest czas i miejsce, w czasie pokoju ludzie maja lepsze sprawy na głowie niż przygotowywanie sie do sytuacji gdy ktos bedzie chcial danemu człowiekowi dać po głowie i bardzo dobrze.

Bokserzy stają się bożyszczami narodów lejąc się po mordach, doprowadzając do ciężkich kontuzji i uszkodzeń mózgu, czterdziestoletni zapaśnicy są kalekami, karatecy łamią sobie rzebra na zawodach a to szanownego forumowicza wcale nie oburza.

Ci wszyscy ludzie podejmują wybór, robią to w ramach jakichś zasad i dopuki nie zaczną powtarzać tego na osobach postronnych nie widze problemu.

Czyżby zawodowe (za pieniądze ) bicie w morde usprawiedliwiało wszystko?.

Dokładnie tak, jeżeli ci ludzie chcą sobie robić krzywde, jeżeli stać ich na to, to proszę bardzo, nie widze problemu.

Dlaczego usprawiedliwia się bandytę i zwyrodnialca który napakował się w więziennej siłowni i płaci mu się miliony za obijanie mordy drugiego bandyty. Dlaczego karmi się ludzi takim widokiem w telewizji, a bandyte nazywa bochaterem i dlaczego oburza kogoś podobny widok na codzień.

Może dla tego że ci bandyci eliminują siebie nawzajem ? Poważnie, jeżeli grupa ludzi tworzy jakieś swoje zasady i w myśl tych zasad postępują oni w swoim gronie, nie pchając w to osób postronnych, to w czym problem ? Jeżeli pakowanie w więzieniu sprawia tym ludziom frajde I mogą na tym jeszcze zarobić, waląc się po mordach między sobą, to świetnie. Rzecz w tym żeby wszyscy nagle ze strachu, zamiast zajmować się produktywnymi zajęciami, nie zaczęli pakowac i prać się między sobą.

Odnoszę wrażenie że niektórzy ludzie traktują to co widzą w telewizji jak filmy animowane. Wydaje im się że to nie są przwdziwi ludzie. Proszę mi nie tłumaczyć, że oni się na to godzą i że to robią pod opieką medyczną bo to zwykłe pierdzielenie głupot.

A to niby dla czego pierdzielenie głupot ?

Gdyby ludzie nie lubili patrzeć na przemoc, takich sportów by nie było.

Owszem lubią, tak samo jak lubią oglądać wyścigi samochodowe, albo samemu się ścigać. Nawiasem mówiąc ściganie się po drogach publicznych też jest zabronione, wlaśnie z tego względu że można narazić osobę postronną, na torze natomiast, róbcie ludzie co sobie chcecie, wasza wola.

A jak umysł ludzki nasiąknie takim widokiem, to może by go wypadało wysuszyć lub wykręcić ? Ludzkość jest przesiąknięta agresją i jeżeli nie objawia się ona w postaci rękoczynów, bo ktoś uważa że jest intelektualistą, to będzie się posługiwał agresją psychiczną a ta bywa gorsza od tej siłowej.

Należalo by iść się przebiec, tak jak napisałem wcześniej, godzinka przebieżki każdemu poprawi samopoczucie.

Człowiek posiada w swoim mózgu odpowiedni fragment odpowiedzialny za agresywne zachowania i bez względu na poglądy czy moralność kiedyś ten fragment się uaktywni.

Ośrodek popędu seksualnego też ma każdy... no większość go ma, co nie oznacza (na szczęście) że gwałty są OK. Po to ludzie mają świadomość żeby nie być zwierzętami.

Uważam że oburzanie się i ganienie innych to tylko przejaw zakłamania

Innych poglądow ?

Jeżeli [moderator czuwa] was dziecko to mu dacie klapsa i nik nawet nie pomyśli że to zwykła agresja, a miłujący bliźnich kościół nawet popiera taki sposoby wychowawcze.

Nie jestem psychologiem dziecięcym, ale wiem tyle że dziecko bardzo długo samodzielnie nie myśli, trzeba mu zwyczajnie pokazywać co jest społecznie dopuszczalne, a co nie, a danie klapsa to bardzo dobry sposób na to by dziecko zapamiętało. Na szczęście na świecie odchodzi sie już od wychowania "bez stresowego"

Przestańcie być święcie oburzeni i zastanówcie się ile razy w życiu chcieliście skopać swojego nauczyciela

Od razu mogę powiedzieć że zawsze darzyłem dużym szacunkiem każdego kto chciał mnie czegoś nauczyć, o ile był to człowiek kompetentny oczywiście. Jeżeli ktoś nie mogąc znieść własnej głupoty wyładowywać chce frustracje na tym kto ją obnażył, no to może sobie podać rączkę z P. Kuzajem.

i czy nazywanie bandytyzmem tego incydentu nie jest przejawem agresji słownej.

Owszem jest.

Zrobił co uważał i to jego prywatna sprawa

Rozumiem że jak ciebie ktoś leje to również prywatna sprawa tamtej osoby :?:

Zajebisty relatywizm

To juz nie relatywizm, to zwykla paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajf fajf fajf: napisalem, ze przypominam, ot co.

 

Uwazam, ze cywilizowany czlowiek nie powinien nikomu dawac ot tak po mordzie. Owszem, tez mnie czasem korci, zeby to zrobic (ostatnio na rynku jakis dres popchnal babcie jakas tak mocno, ze upadla, a gdy ktos jej pomagal wstac i krzyknal "nie moglbys troche uwazac?!", on sie odwrocil i z szyderczym usmiechem odparowal "spierdalaj!" -> zalowalem, ze nie szedlem z drugiej strony zeby mu zlamac nos), ale trzeba miec cos takiego jak instynkt samozachowawczy i ... nie lac.

 

A co do tego, ze robimy taki rozglos bo to osoba publiczna - dokladnie tak! To robimy! Bo zul czy dres z bloku nie jest idolem kilkuset tysiecy osob, a Kuzaj tak. Idol powinien byc godny podziwu i nasladowania. Czy teraz wszyscy maja go nasladowac i lac innych po mordach? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CO SIE WAM TAK WZIĘŁO NA OBRONE PACKA ,CO??? Nie wiem co jest grane ,w ogóle was nie rozumiem :? Naczytaliście sie bzdurnej ,obłudnej,kłamliwej ,w której to zawsze coś dodadzą od siebie i przyprawią żeby było ciekawie gazety jaką jest Super Express a teraz rzwędolicie jaki to Pacek biedny ,że bolało,że oj ,że aj.... :x Pozostawie to bez komentarza..brak mi słów jakich argumentów używacie żeby to teraz Kuzaj dostał odwet(czyt. spłukanie z kasy) W ogóle jak ten Pacek śmie po tylu miesiącach wypominać kto niósł trumne Janusza? :evil:

Uwazam, ze cywilizowany czlowiek nie powinien nikomu dawac ot tak po mordzie

"Ot tak"??? Należy podkreślić że to nie było wcale "ot tak". Bo między bezpodstawnym ciosem ,a zasłużonym za oskarżenia i obelgi ze strony Packa w strone Kuzaja jest różnica ,nie uważasz?

I prosze...nie udawajcie jakiś grzecznych chłopczyków którzy to zawsze na bezczelne słowa odpowiadają słowem (albo będą siedzieć cicho jak mysz pd miotłą)i nawet nie tkną nikogo palcem.

I na pewno nikt nie bedzie naśladował Kuzaja z tej gorszej strony ,bo prawdziwi jego fani zauważają jednak więcej dobrych cech i na pewno nie odwrócą sie od niego po tym sierpowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił co uważał i to jego prywatna sprawa

no sorry ale raczej Kuzaj jest osoba publiczna i autorytetem dla wielu ludzi...

ktos kiedys mądrze powiedział ze w każdej plotce jest troche prawdy...z Kuzajem zawsze kojarzone są jakieś przekręty i nawet jesli w wiekszosci mijają sie one z prawda to jednak wątpie żeby byly wyssane z palca :?

 

słusznie Bart stwierdzil ze topic do zamkniecia,bo do niczego konstruktywnego tu nie dojdziemy...kazdy wyraził swoj poglad na sprawe i starczy....ja topic zalożylem i ja prosze moderatora o jego zamkniecie...amen :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...