Skocz do zawartości

Tapicerowanie foteli i kanapy


Henryk82

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma to sens ekonomiczny , czy warto tapicerować czy lepiej kupić używane fotele już wykonane w skórze  ? Jakie to mogą być koszta tapicerowania ?

Mowa o wnętrzu do legacy II sedan których jest bardzo mało na rynku wtórnym i może trochę potrwać szukanie gotowego wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się pytałem o to u mnie w mieście. Facet krzyknął mi ze skaju ok 1600-2000, skóra naturalna 3500-4000. Mowa o fotelach i kanapie. Bez boczków. W zeszłym roku kupiłem kompet: fotele, kanapa i boczki do Forka ale z polifta. Trochę przeróbek było. Ale za samą tapicerkę z wysyłka zapłaciłem ok 600 PLN. Jedyną wada to pęknięte na szwie siedzisko u kierowcy. Nie szyłem tego narazie, bo się nie powiększa. Ale niestety to nie skóra naturalna, tylko skaj. Zastanów się może warto poszukać. A i jeśli będziesz szukał to z EU, nie Anglik. Fotele z przodu się różnią budową przynajmniej w moim Forku. Siedziska nie dało się przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho skóra jedynie fajnie wygląda i tyle. A to i tak jeśli jest zadbana. Mój znajomy ma w Mercedesie całe wnętrze na biało w skórze i wygląda to przepięknie ale dużo czasu należy poświęcić na czyszczenie tego i pielęgnację więc ekonomia tu żadna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Farmer napisał:

Tylna kanapa tylko od twojego modelu. Sensu ekonomicznego niema w wymianie foteli materiałowych na skórzane, niezależnie od wybranej przez ciebie opcji.

Coś jednak muszę zrobić bo materiałowy fotel przetarł mi się na oparciu bocznym od strony wsiadania do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...