Skocz do zawartości

Pogaduchy na temat nowej generacji konsol PlayStation 5, Xbox ... .


llkuba

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Danko napisał:

Jak taka, będzie cena, to śmiało stwierdzam, że bardzo okej.

Niemniej jednak, prawdopodobnie chwilę się wstrzymam z zakupem.. 1tb to moze być za mało, gry będą cięższe pewnie. Mogliby wypuścić 2tb

 

Do PS4 mam hdd zewnętrzny 2TB (USB 3.0) i to jest stanowczo za mało. Ciekawe czy będzie możliwość podłączenia zewnętrznego dysku do PS5 a jeżeli tak to jaki to będzie miało wpływ na czas wczytywania gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, llkuba napisał:

 

Do PS4 mam hdd zewnętrzny 2TB (USB 3.0) i to jest stanowczo za mało. Ciekawe czy będzie możliwość podłączenia zewnętrznego dysku do PS5 a jeżeli tak to jaki to będzie miało wpływ na czas wczytywania gier.

Ja wewnętrzny 2TB kupiłem, jakieś dwa/trzy lata temu za niecałe 500zl. I to był jeden z najlepszych gamerskich zakupow. Ściągam co chcę, mam dużą rezerwę gier, które mogę podmienić. A z drugiej strony, to i tak obecnie cały jest zapełniony. :mrgreen:

Ale zgaduję, że gry na ps5 będą mniejsze.. I te 1tb to będzie jak podstawowe 500gb w ps4 - zdecydowanie za mało. A w ps5 nie chce zmieniać dysku, bo ssd 2tb to może być fortuna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Danko napisał:

Ja wewnętrzny 2TB kupiłem, jakieś dwa/trzy lata temu za niecałe 500zl. I to był jeden z najlepszych gamerskich zakupow. Ściągam co chcę, mam dużą rezerwę gier, które mogę podmienić. A z drugiej strony, to i tak obecnie cały jest zapełniony. :mrgreen:

Ale zgaduję, że gry na ps5 będą mniejsze.. I te 1tb to będzie jak podstawowe 500gb w ps4 - zdecydowanie za mało. A w ps5 nie chce zmieniać dysku, bo ssd 2tb to może być fortuna 

 

Mój zewnętrzny dedykowany z napisem PS4 też jest cały czas zapełniony :biglol:.

 

Będę reklamował theHunter: Call of the wild 2019 bo gra nie widzi wcześniej zakupionego DLC, "sejwów" i nie ma polskich napisów. Już rozmawiałem z Panem ze sklepu ale nie było nikogo z działu wysyłkowego a na stronie jest napisane, że są polskie napisy. Dziwie się, że gra przy aktualizacji nie zmieniła języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 20:00, Danko napisał:

Ja wewnętrzny 2TB kupiłem, jakieś dwa/trzy lata temu za niecałe 500zl. I to był jeden z najlepszych gamerskich zakupow

 

W dniu 13.07.2020 o 19:54, llkuba napisał:

Do PS4 mam hdd zewnętrzny 2TB (USB 3.0) i to jest stanowczo za mało

Ile Wy rzeczy trzymacie na tych dyskach? ;) jak się zapełni 1TB to zaczynam usuwać.

 

1 godzinę temu, Jumpman napisał:

Xbox One Series X..... A co to? :blink:

XOSX :mrgreen:

 

a ma być również 

 

XOSS, czyli Series S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zyzol

Coś MW, Fallout 4, Warframe, Dirt Rally 2.0, GT Sport, NFSHeat, Bloodborne, trylogia Dark Souls z dodatkami, Wiedźmin, Ratchet & Clank, Sims 4, Destiny 2, BF V, BF 4, FIFA, GTA V, The Crew 2, Project Cars 2, Burnout Paradise, Mud Runner, Trackmania, Rocket League, Bioshock Collection, FarCry 5, Mafia III, Tekken 7, GTA III i kilka indyków :scenic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zyzol napisał:

 

 

@Danko i tak we wszystko naraz?

Może 1/4 z tego :biglol:

Ale mam dużo wolności z tym, co usuwać, co ściągać. To nie tak, że muszę wybierać między grą, w którą gram obecnie a tą, w, którą chcę pograć 

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2020 o 00:04, Zyzol napisał:

Ile Wy rzeczy trzymacie na tych dyskach? ;) jak się zapełni 1TB to zaczynam usuwać.

 

Dopiero odpaliłem The Forum.

 

Tylko 33 gry z PS Store i 36 wersji na Cd :faja:. Ale to nie wszystko ... .

 

IMG_20200718_213047.thumb.jpg.b1200a635921e4c6cf48ccc1394d575a.jpg

 

Aktualnie gram w jedną :rolleyes:.

 

W dniu 16.07.2020 o 00:07, Danko napisał:

@Zyzol

Coś MW, Fallout 4, Warframe, Dirt Rally 2.0, GT Sport, NFSHeat, Bloodborne, trylogia Dark Souls z dodatkami, Wiedźmin, Ratchet & Clank, Sims 4, Destiny 2, BF V, BF 4, FIFA, GTA V, The Crew 2, Project Cars 2, Burnout Paradise, Mud Runner, Trackmania, Rocket League, Bioshock Collection, FarCry 5, Mafia III, Tekken 7, GTA III i kilka indyków :scenic:

 

To można w coś popykać w sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego co czytałem kilka miesięcy temu nowa generacja konsol ma pozwolić na płynne granie w 4k i 60 FPS. Nawet były pogłoski, że mało wymagające gry typu 2D mogą działać płynnie w 8k. Też jestem ciekaw jak będzie z tą rozdzielczością.

 

A tak dla porównania Gran Turismo 6 na Playstation 3 działa w rozdzielczości:

 

IMG_20200824_202616.thumb.jpg.35e02a7634589ee1eaa9c6851a4e7aa5.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, llkuba napisał:

Z tego co czytałem kilka miesięcy temu nowa generacja konsol ma pozwolić na płynne granie w 4k i 60 FPS

Przed premierą ps4/Xbox one  czytałem, że zapewnią 1080p/60 ;) Szybko okazało się, że mają problem, by osiągnąć 30, a potem, że trzeba kupić poprawione wersje konsol.

W 4K/60 uwierzę, jak zobaczę :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zyzol napisał:

Przed premierą ps4/Xbox one  czytałem, że zapewnią 1080p/60 ;) Szybko okazało się, że mają problem, by osiągnąć 30, a potem, że trzeba kupić poprawione wersje konsol.

W 4K/60 uwierzę, jak zobaczę :P

 

 

Może być tak samo jak w The Elder Scrolls III: Morrowin na PS3 czy Farming Simulator 17 lub 19 na PS4. W tych grach potrafią spadać klatki na sekundę.

 

Ostatnio przy nocnym polowaniu w theHunter gdy włączyłem latarkę to gra przestała płynnie działać <_<.

 

Też jestem ciekawy jak to będzie z tym 4k/60 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...