Skocz do zawartości

Impreza GD nie odpala pilot?


suselek17

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy. Taka historia. W imprezie GD nie moglem otworzyc pilotem centralnego. Otworzyłem więc kluczykiem. Przekręcam stacjyjkę  i... cisza. Ani p0mpa paliwa Ani rozrusznik. Wyjałem i naladowalem akumulator- jest OK. A dalej nie słychać pompy, rozrusznika i centralny nie działa. 

Może to być słaba bateria w pilocie? Czy nawet bez baterii dałoby się odpalić stacjyjkę i to coś innego :-) 

 

z góry dziękuję za wszelkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 miesiące. Nigdy nie było alarmu. Akumulatora nie wyjmowałem wcześniej ale usterka pojawiła się przed wyjściem. Pomyślałem że akumulator padł i dopiero wyjałem- okazało się że akumulator Ok - włożyłem i nic:-( próbowałem z kabla i też głucho- rozmawiałem z MTS na Al Jerozolimskich sprawdzili akumulator i jest Ok może bezpiecznik główny albo jakąś kostką? Wiem ze takie opisy to diagnoza z fusów ale nie mam jak to wyciągnąć z bardzo niskiego ppdziemnego garażu i polować. Na lincee nie pojadę bo nic nie działa - wspomaganie hamulca, kierownicy. Najlepiej zapakować eleektryka na miejsce:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koziolek napisał:

Na pewno nie masz sigmy zamontowanej( w schowku przy kolanie nie masz klawiaturki?), po przekręceniu kluczyka na zapłon trzeba nacisnąć guzik na kluczyku i dopiero przekręcić na rozrusznik.

Ale tak powinno być cały czas.

Nigdy tak nie odpisałem ale zerknę. Dodam że w aucie jest jakieś car audio częściowo zdemontowane i może prąd uciekał ale teraz po włożeniu jaki powinno być ok:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w GD co prawda alarm jest od nowości jest i to zintegrowany z kluczykiem, ale właśnie jak kiedyś centralny padł, to po otwarciu z kluczyka drzwi samochodu nie dało się uruchomić - odcinało pompę. Trzeba było "otworzyć" centralny (drugi pilot).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...