Skocz do zawartości

Hot Wheels i podobne


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Turbo napisał:

No w sklepach trafić na coś to serio trzeba mieć szczęście, zwykle zalega na wieszakach takie totalne barachło, którego nikt nigdy nie kupi. 

Tymczasem pierwszy raz kupiłem pare sztuk z firmy Greenlight i wow - poziom detali i wykonanie jest klasę wyżej od HW/Matchbox/Majorette. Przykład:

 

39B24884-68E7-44EA-A540-B25D65516889.thumb.jpeg.357a08449b8447680faa938a13534433.jpeg

 

Gdzie znalazłeś ? :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Turbo napisał:

No w sklepach trafić na coś to serio trzeba mieć szczęście, zwykle zalega na wieszakach takie totalne barachło, którego nikt nigdy nie kupi. 

 

I tutaj w mojej głowie rodzi się zawsze pytanie... na jakiego ch..a oni produkują to barachło (?) Chyba tylko po to by te fajne modele miały tło i robić z nich takie perełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

I tutaj w mojej głowie rodzi się zawsze pytanie... na jakiego ch..a oni produkują to barachło (?) Chyba tylko po to by te fajne modele miały tło i robić z nich takie perełki.

Bo dzieci kochają "kosmosy" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, -=nikon=- napisał:

No to jest zapowiedź która chyba każdy będzie chciał :D ciekawe co prócz AE będzie w secie. 

 

Rozczaruję Was. Nie ma żadnego setu. To jest model który dostaną ci, co w zeszłym roku zaprenumerowali na Amazonie całą serię komiksów z Initial D, i nikt więcej. Żadnych innych modeli z tej serii nie ma. Widać nawet na opakowaniu: not for sale.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2021 o 16:40, BelegUS napisał:

 

Rozczaruję Was. Nie ma żadnego setu. To jest model który dostaną ci, co w zeszłym roku zaprenumerowali na Amazonie całą serię komiksów z Initial D, i nikt więcej. Żadnych innych modeli z tej serii nie ma. Widać nawet na opakowaniu: not for sale.

No to ja wiem o 2 sztukach w pl już ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...