Skocz do zawartości

Impreza WRX Sedan z Wrocławia


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znajomy zamierza kupić WRX'a sedan , a we Wrocławiu podobno jest jeden

do sprzedania. Jeżeli to ktoś z forumowiczów lub znajomych forumowiczów sprzedaje, to będe wdzięczny za informacje o tym aucie. Z góry dziękuję za odpowiedź..

POzdrawiam

 

P.S. Do zobaczenia na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie lepiej nówkę w salonie. Podobno coś ma tam przyjść pod koniec maja, ale nie wiem czy nie jest już zamówione. Do wzięcia w kraju to została chyba niebieska estiajka, ale... ta cena!

 

 

fajnie się mówi kup se nówke tylko niektórych nie stać i dlatego szukają uzywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego puktu widzenia wyglada to tak: mam za duzo pieniedzy - kupuje nowke z salonu, mam duzo pieniedzy - kupuje uzywke sprawdzona oczywiscie :P. Nowkie nie oplaca sie kupowac, strata wartoscie jest bardzo duza, lepij kupic sprawdzona uzywke oczywiscie Subaru... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowkie nie oplaca sie kupowac, strata wartoscie jest bardzo duza

Wiadomo, że na nówce człowiek jest od razu 25% w plecy, ale, przynajmniej teoretycznie, takie autko nie rozpadnie sie na kilka części przy 230 km/h. Wiem coś o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowkie nie oplaca sie kupowac, strata wartoscie jest bardzo duza

Wiadomo, że na nówce człowiek jest od razu 25% w plecy, ale, przynajmniej teoretycznie, takie autko nie rozpadnie sie na kilka części przy 230 km/h. Wiem coś o tym.

a gdzie zamierzasz zasuwać 230? :lol:Na codzień nie ma zbytnio okazji na takie wyczyny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie zamierzasz zasuwać 230? :lol:Na codzień nie ma zbytnio okazji na takie wyczyny
Na trasie z Białego do Warszawy mamy dwa takie miejsca: obwodnica Ostrowii i obwodnica Radzymina (oczywiście jak się jakiś palant nie wpie..... na lewy pas). A tak nawiasem mówiąc, to wyrażenie "lol" jest chyba zbyt często stosowane. Pzd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrada Poznań-Konin jest na dzień dzisiejszy nowa, zupełnie pusta i tam to dopiero można puścić wodze fantazji :D No i paradoksalnie można to robić bezpiecznie.... 120 km hmmmm tylko trzeba 2 razy przyhamować, żeby zapłacić (22 zł) :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wITAM

No cóż około 200 można ciśnąc między dobromierzem a strzegomiem (jeśli ktoś wie gdzie to jest :)) po drodze normalnej, a jakie super zakręty szybkie tam są. POza tym jechałem jakieś 240 wg wskazań licznika od Wrocławia w stronę Opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas przejażdzki urodzinowej z WRX32 jechaliśmy 200 km/h na prostej za Krzyżanowicami pod Wrocławiem, ale jazda ;)

Wojtusiu moge powiedzieć po tej przejażdżce ze Twój kolega może sie śmiało zdecydować na tego WRX`a.

pzdr M;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znajomy zamierza kupić WRX'a sedan , a we Wrocławiu podobno jest jeden

do sprzedania. Jeżeli to ktoś z forumowiczów lub znajomych forumowiczów sprzedaje, to będe wdzięczny za informacje o tym aucie. Z góry dziękuję za odpowiedź..

POzdrawiam

 

P.S. Do zobaczenia na zlocie

 

Przypuszczam, że chodzi o mój samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...