Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, najprawdopodobniej jeden z tłoków poszedł się j... , auto zaczęło szarpać niemiłosiernie, silnik zachlapał się olejem, zero mocy, ach, szkoda pisać.

Żeby to jeszcze się stało podczas upalania, wyścigu, itp - a to tuż po odebraniu auta z ... szanowanej i mającej pełne zaufanie u nas wszystkich firmy...

Nie chcę jeszcze pisać co i jak, bo wciąż mam zaufanie i liczę że owa Firma nie zawiedzie mnie (jak i również naszej forumowej braci). Przyczyny jeszcze nie znamy, ale po rozebraniu silnika wszystko się wyjaśni. Jestem uziemiony na jakieś 3 tygodnie. Dobrze, że Stilak jeszcze jeździ

Po poznaniu szczegółów napiszę szerzej wkrótce na Technicznym.

 

 

Ciekawe, ciekawe... jakiś przeczulony jestem ostatnio-nie wiedziec czemu :!:

Oby wszystko było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. cybel

2. woyt

3. ...

4. Apacz

5. slesz +2

6. ZiomalGrunt

7. grzywaczewski

8. Rafcio78

9.

10. Urabus

11. GÓRAL z Łodzi + 2 KIEROWCÓW

12. ...

13. piter

 

Czyli rozumiem że to jest najbardziej aktualny wariant listy na Ułęż?Jesli się nie zgadza to poprawcie.

Bardzo możliwe,że będzie jeszcze jeden GT z Łodzi,nowy nabytek kolegi jeżdżącego BMW do tej pory.Jakby nie liczyć wypada 15 autek.

Dla chcących i mogących jechać wspólnie proponuję spotkanie 23.01 o godz.6.00 gdzieś na Rokicińskiej,czekamy 15 minut i 6.15 jedziemy,czekam na jakąś miejscówkę do spotkania wczesnym rankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się żenię

Skolo, no to chyba gratulacje się należą ;)

jak to mój kolega kiedyś powiedział: do ślubu to i teściowa i przyszła żona były cud miód, a po ślubie...czar prysł :)

życzę szczęścia i wytrwania!

pomyśl sobie tylko co się będzie działo pod kościołem: 20 subaraków ryczących niemiłosiernie na Waszą cześć!!!

Oby wszystko było ok

ok to raczej nie będzie i szykuje się dosyć poważna naprawa...tak to jest jak się kupuje auto używane pomimo tego, że niby wcześniej sprawdzane przez ASO...

pewne podejrzenia już są, ale zaczekam do oficjalnej diagnozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,środa 20.00 pod Manufakturą,chyba nie dam rady,a jeślito może na 15-20 minut.

Co do Ułęża,prośba o zabranie łopat,kto ma i może zabrać,przydadzą się do odkopania autek które ugrzęzły w śniegu poza torem.Mogą okazać się niezbędne.

proponuję parking pod obi na rokicińskiej na spotkanie

OK.czyli 23.01 godz.6.00,czekamy ok.15min i ok.6.15 ruszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjadę na parking pod Manufakturą (od strony Leroy Merlin, ten najbliżej Karskiego i Drewnowskiej) dzisiaj około 20. Chętnych na spot "przedułężowy" zapraszam :grin:

 

[ Dodano: Sro Sty 20, 2010 10:37 pm ]

No i dzisiejszy spot się odbył. Wprawdzie w wąskim gronie (pozdro piter :wink: ), ale sztuka jest sztuka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,środa 20.00 pod Manufakturą,chyba nie dam rady,a jeślito może na 15-20 minut.

Co do Ułęża,prośba o zabranie łopat,kto ma i może zabrać,przydadzą się do odkopania autek które ugrzęzły w śniegu poza torem.Mogą okazać się niezbędne.

halo halo jakie łopaty, przecież jadzie z nami Ladndek chyba, że linka "dynamiczna" bo chyba tak się nazywa. Chyba, że wyrwie z zaspy sam uchwyt z kawałkiem karoserii a reszta zostanie w zaspie :twisted:

 

 

Co do godziny spotu w sobotę jestem za :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termos z "gorącym" polecam,jakaś kanpka czy dwie też się nie zmarnują,dobrze jest zrobić sobie kilka minut przerwy w trakcie jazd i nieco ochłonąć.

Apacz, będzie nam miło,zachęcaj i polecaj,taki "trening" sam wiesz że pomaga i uczy,czasem bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...