Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Kaski niepotrzebne,drugi komplet kół-to zależy,jak masz porządne opony do "cywilnej" jazdy to przydaje się drugi komplet kół.Ułęż potrafi wykończyć oponki,bardzo przyczepnie.Wszystko zleży od umiejętności i ambicji powożących :wink:

 

Mam porządne opony, ale w styczniu może byś śnieg lub mokro, więc aż tak przyczepnie nie będzie :wink: Bardzo dziękuję za odpowiedź :!:

 

No i przydałoby się, żeby przyjechało więcej "łodziaków" :arrow: łódzki najazd na Ułęż :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ktos jechal w tym tygodniu do Warszawy lub Katowic bo mam cos do odebrania z 4t ?

 

Daj znać na pw o co chodzi i swój nr tel. ewentualnie. Nie obiecuję, że się uda, ale będę jutro i pojutrze pod Warszawą i być może wjadę do miasta, więc jakaś mała szansa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolo poczekamy na wpisy do końca tygodnia (GÓRAL z Łodzi!, bmarcin!) i zaczniemy negocjować termin :wink: a co do opon to spokojnie - wszystko zależy od stopnia ambicji kierowcy :razz: a w styczniu to może będzie śnieg i w ogóle będzie super :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem zarówno na studiach jak i z własnym samochodem w końcu, chociaż nadal nie ma ono nic wspólnego ze stajnią Subaru :mrgreen:

A teraz patrzę co tu się dzieje i czy spoty jeszcze jakieś bywają, bo coś się stęskniłem... aparat fotograficzny zresztą też :razz:

 

Poza tym Kura jakieś auto sobie skombinował to trzeba się wkręcić i oblukać co i jak :mrgreen: Za widokiem Subarek jednak można się stęsknić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane markerem 'Czarna porzeczka'. Ja tam smaki owocow slabo rozpoznaje, ale smakowite :) Filmy mialem wywolywac, ale chyba za duzo zwilzacza przyjalem :roll:

A powaznie - na co sie zgadujecie pod koniec stycznia? Wypuszczamy zwiarzaki z ZOO czy jakas inna draka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...