Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

tak to by sie zrobiło spotkanie na pakingu IKEI, w celu wyślizgania nawierzchni :)

 

Twój huragan da radę i bez śniegu chyba ;)

 

Czy to naprawdę ostateczne miejsce ? Już miałem info o Bierhalle, później o Cafe de Brasil a teraz o The Mexican... żeby się nie skończyło na Anatewce jak już tak dookoła świata jedziemy ;)

 

Zawsze się nam może włączyć "szwędacz" :P

 

jasiu wędrowniczek zawsze czeka w głowie na sygnał aktywacji :twisted:

 

To bywa zgubne. Ostatnio jak mi się szwędacz włączył (sebekian coś o tym wie bo mi towarzyszył) nastąpiło zbiorowe (4 lekko ociemniałe głowy) wyjście z domu po kilku flaszkach. Przy zamykaniu drzwi przypadkowe załączenie alarmu... jak mi się wydawało błyskawiczne wyłączenie i jazda w miasto :) 15 minut później już w knajpie żona moja, przebywająca akurat na wyjeździe, dobija się telefonicznie . Jak już poczułem wibracje po czwartej próbie połączenia ze zdziwieniem odbieram i słyszę, że się do niej odezwała firma ochroniarska, a grupa interwencyjna jest u nas pod drzwiami... Byłoby mniej problemu gdybym pamiętał hasło i gdyby wszystko nie działo się o 2 w nocy :)))

 

P.S. Ale nie mówię nie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój huragan da radę i bez śniegu chyba

 

dać da... ale chyba się starzeje, bo mi zimówek szkoda ;)

 

Czy to naprawdę ostateczne miejsce ? Już miałem info o Bierhalle, później o Cafe de Brasil a teraz o The Mexican...

 

tak - sprawa jest juz przyklepana... jeszcze tylko zajmę się dogadaniem rabatu i paroma bzdetami ( strój Zorro dla Edwina ;) ) i bedzie gitara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to by sie zrobiło spotkanie na pakingu IKEI, w celu wyślizgania nawierzchni :)

 

Twój huragan da radę i bez śniegu chyba ;)

 

Czy to naprawdę ostateczne miejsce ? Już miałem info o Bierhalle, później o Cafe de Brasil a teraz o The Mexican... żeby się nie skończyło na Anatewce jak już tak dookoła świata jedziemy ;)

 

Zawsze się nam może włączyć "szwędacz" :P

 

jasiu wędrowniczek zawsze czeka w głowie na sygnał aktywacji :twisted:

 

To bywa zgubne. Ostatnio jak mi się szwędacz włączył (sebekian coś o tym wie bo mi towarzyszył) nastąpiło zbiorowe (4 lekko ociemniałe głowy) wyjście z domu po kilku flaszkach. Przy zamykaniu drzwi przypadkowe załączenie alarmu... jak mi się wydawało błyskawiczne wyłączenie i jazda w miasto :) 15 minut później już w knajpie żona moja, przebywająca akurat na wyjeździe, dobija się telefonicznie . Jak już poczułem wibracje po czwartej próbie połączenia ze zdziwieniem odbieram i słyszę, że się do niej odezwała firma ochroniarska, a grupa interwencyjna jest u nas pod drzwiami... Byłoby mniej problemu gdybym pamiętał hasło i gdyby wszystko nie działo się o 2 w nocy :)))

 

P.S. Ale nie mówię nie 8)

 

No to raczej wędrowniczek się włączy, tym bardziej że z mexicany blisko jest do miejsca gdzie się kończą wszystkie wypady. Poza tym Apacz trza sprawdzić czy ktoś na Nas nie czeka :twisted:

Aha ja już mam potwierdzone żony not allowed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos chłopie, dzięki Ci za to, że nie idziemy do Brazila :!: Byłem wczoraj w nadziei do dobre piwko...

Jednak to co mnie zastało przeszło moje wyobrażenie. Nie mam pojęcia jak można tak spieprzyć dobrą knajpę :idea:

 

Nie wiem jak z jedzeniem, bo tylko piłem. Przynajmniej chciałem...

Koźlak bez piany, rozwodniony. Ok, myślę sobie, że przypadek.

Znajomy wziął pszeniczne. To kwaśne, bez smaku i wali chemią.

Nosz k... mać. Złożyliśmy reklamacje i faktycznie się tłumaczyli, że zmienili piwowara

i w ogóle wszystko przez Manu. Zoproponowali drinka w ramach rekompensaty.

To byłoby w porządku gdyby nie to, że drinki były robione jak dla kierowców.

 

Jednym słowem ŻENADA!

Cały wieczór mi schrzanili, bo naprawdę ich koźlak był najlepszy :evil:

 

P.S.

Fajnie, że widzimy się za tydzień. Wezmę żonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Daria - żona Carlosa. Podzielam Twoją opinię, ja również wielokrotnie odżegnywałam Carlosa od robienia kolejnej Ustawki w Brazil, uwierz mi, że jedzenie też pozostawia wiele do życzenia.

 

Cieszę się że przyjdziesz z żoną... nikt mi już nie powie że to tylko impreza męska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koźlak bez piany, rozwodniony

 

Ha, bo piwo to się sączy latem na plaży ;)

 

Należy pielęgnować narodową tradycję i spożywać wódkę :!: 8)

 

Najlepiej w dużych ilościach, żeby kraj żył dostatnio dzięki dużym wpływom z akcyzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apacz wódkę też rozwodnioną do drinków leją, serio :shock:

 

Dobra wiadomość dla Ciebie jest taka, że w Mexicanie nie ma jakiegoś super piwa, więc szybko zarządzisz :twisted:

 

Cieszę się że przyjdziesz z żoną... nikt mi już nie powie że to tylko impreza męska :)

 

Nie dość, że nie męska to powoli nie robi się łódzka 8)

Jak mawiali wcześniej - trzeba będzie salę lub całą knajpę wynająć wkrótce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech myślałem ,że uda mi się do Was dołączyć :( .Miałem być w tym czasie w Łodzi ,ale jednak mój przyjazd przeniósł się na przerwę świąteczno - noworoczną. Cóz może następnym razem .

Udanej imprezy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mam kolejną ulubioną knajpę na piotrkowskiej :D meta, seta, galareta :twisted:

serdecznie polecam 8) nie wiem czy tatar był faktycznie tak wyśmienity czy ja już byłem słaby ale naprawdę zacnie :idea:

 

a ustawka szykuje się widzę konkretna :D może uda się w sobotę nie iść do pracy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...