Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Łódź mobilizowac się - tym razem będę z małżonką, musi poznać klimat jaki może panowac na Plejadach, dlatego chce aby się nieco "oswoiła" :D

 

no dobra.. ale w którą stronę mobilizacja? ma poznać nasze prawdziwe twarze czy mamy jej nie wystraszyć? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma być "naturalnie" :D

 

jako że strona Nam się odwróciła... pozwolę sobie przenieść info tutaj

 

 

III USTAWKA PIWNA SUBARU - ŁÓDŹ 2011

 

Postprzez carlos-wrx » wczoraj, o 15:25

Obrazek

 

De Brasil Browar & Grill - Brazilian Steakhouse

 

ul. Traugutta 3

90-101 Łódź

 

 

................................................ACHTUNG ACHTUNG / POZOR POZOR

OFICJALNIE

III USTAWKA PIWNA - ŁÓDŹ 2011

17.06 (PIĄTEK) - BRAZILLIAN'A

POCZĄTEK - GODZINA 20

 

Dla stałych bywalców, nie musze powtarzać iż od 19 do 20, jak zwykle obowiazuje Carlos Happy Hour :D , także serdecznie zapraszam i namawiam do wczesniejszego stawiennictwa.... :D

 

Rezerwacja zostało zrobiona na 25+ osób , obsluga wie że może być Nas więcej....

 

 

HASŁO - SUBARU ŁÓDŹ

 

 

 

nie wiem czy jest sens robić listę, może bardziej w celach poznawczych, aby mniej więcej wiedzieć ile realnie może być osób i za wczasu domówić miejsca... hę?

 

spróbujemy?

 

0.Edwin vel Carfit :D

1. carlos + żona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając na moment od tematu. Czy ma ktoś z was walające sie po garażu szczęku hamulca ręcznego do WRX 2001 ??? Szukam i szukam i lipa :(

 

Co do 17 czerwca:

 

0.Edwin vel Carfit

1. carlos + żona

2. slesz... + axl (nie no.. sam będę )

3. Pan Dziedzic

4. Urabus

5. Skolo + Dominika

6. Bradzo wstępnie Kura (jego los tyż w rękach Żony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupa. Dzisiaj małżonka oświadczyła mi, że w sobotę mam chrzciny w rodzinie :evil:

 

strasznie się na Tobie zawiodłem, krzesło wolne tak czy siak , będzie czekać :)

Jeszcze będzie niejedna okazja. :wink: To za bliski kuzyn, czy jak inni mówią brat cioteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.Edwin vel Carfit

1. carlos + żona

2. slesz... + axl (nie no.. sam będę )

3. Pan Dziedzic

4. Urabus

5. Skolo + Dominika

6. Bradzo wstępnie Kura (jego los tyż w rękach Żony)

7. miszozon

 

Ostatnio w Brazilu nokałtowałem się koźlakami.

Barman mówił, że jak była LM to poszło 300L browara w 3,5h.

Ogólnie bajka. 0.5L za 6 zeta i mam 5min z buta do domu :twisted:

 

Tylko nie zamawiajcie deski z małymi piwkami. Barman się wścieka i takich klientów ma za cyt. "j... pedały" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będę ja także 8)

Oczywiście postaram się wykorzystać na maksa happy hour, żeby Ci carlos kasy na dalsze zbrojenia nie starczyło bo inaczej zupełnie nas bez szans na Plejadach zostawisz :mrgreen:

Specjalnie na tę okoliczność się przygotowałem. Ja, człowiek alkoholem się brzydzący, a już na pewno piwem, na niedawnym spotkaniu motocyklowym wypiłem zawartość 10-ciu kufelków. Oznacza to, że pobiłem swój życiowy rekord i forma jest rosnąca. Teraz postaram się to powtórzyć i to między 19-tą a 20-tą :twisted: :wink:

 

 

 

Apacz-u aaa właśnie,a propos,gdybyś się czasem pozbywał "ostatniej puszki" to byłbym zainteresowany :)

 

Musiałbym się z ... na łby zamienić. Jeśli do tego dojdzie to od razu trzeba mnie ubezwłasnowolnić, żebym więcej głupstw nie robił. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będę ja także 8)

Oczywiście postaram się wykorzystać na maksa happy hour, żeby Ci carlos kasy na dalsze zbrojenia nie starczyło bo inaczej zupełnie nas bez szans na Plejadach zostawisz :mrgreen:

Specjalnie na tę okoliczność się przygotowałem. Ja, człowiek alkoholem się brzydzący, a już na pewno piwem, na niedawnym spotkaniu motocyklowym wypiłem zawartość 10-ciu kufelków. Oznacza to, że pobiłem swój życiowy rekord i forma jest rosnąca. Teraz postaram się to powtórzyć i to między 19-tą a 20-tą :twisted: :wink:

 

 

hahahahahaha.... widzę że "lekko" nie będzie, ale jak zrobisz 10piwek w happy hour, to specjalnie dla Ciebie przedłuże "promocję" do 24 :lol: + stawiam taryfę do domu :lol::lol:

 

 

...zbrojenia zbrojeniami , a ty na jakiej oponie jedziesz Plejady :) bo moje przyjadą do mnie w piątek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...