Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie ze aktualne.

 

w niedziele o której Wam pasuje? ja jestem w łodzi od 17:00 i mogę w każdej chwili przylecieć.

 

a co do mojego kręcenia to: lecę zawsze po Piłsudskiego z 10 razy w te i we wte :) później zahaczam tulipan, no i lecę w rejony teatru wielkiego. nieraz tez chwile po rydza i po przybyszewskiego.

a mieszkam na targowej :-)

auto zawsze stoi na widoku pod oknem :-) ale w lipcu się przeprowadzam na przybyszewskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze aktualne.

może podskoczę, wczoraj odebrałem wreszcie swoją furmankę...po dwóch miechach w warsztacie ;)

p.s. o której?

lecę zawsze po Piłsudskiego z 10 razy w te i we wte :) później zahaczam tulipan, no i lecę w rejony teatru wielkiego

dzisiaj też troszkę polatałem, zrobiłem ze 100km po Łodzi ;) ale Ciebie nie widziałem

ares jeśli wybierasz się na Kielce w poniedziałek

Panowie - czy tor kielecki jest w miarę równy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy tor kielecki jest w miarę równy?

 

Jeśli będziesz się trzymał asfaltu to jest jak stół :smile: , a jeśli wypadniesz to są sporadyczne miejsca gdzie jest po prostu uskok nawierzchni. Generalnie jest OK, ja byłem tam kilka razy na szkoleniach i jeszcze nic nie zrobiłem kołom, zawieszeniu ani podwoziu, ale ja jeżdżę zachowawczo :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A był, a jakże. Co prawda przyjechali tylko najwięksi twardziele i fani marki.

Jeden nawet przyszedł pieszo :wink: więc jak się chce to można :mrgreen:

 

Najwięksi twardziele i fani marki to się spotkali pod Manufakturą kilka dni przed Ułężem :twisted: . A było nas dwóch i trzeci był mróz -20 stopni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ares jeśli wybierasz się na Kielce w poniedziałek to możemy pojechać razem. Mamy chyba podobne samochody więc będziemy się dobrze prezentować na trasie :wink:

 

Co do spotu to mogę podjechać w niedzielę.

 

 

Oj kurde dopiero teraz przeczytalem :) mialem taki zamiar ale pokrzyzowala mi go pekajaca sprezyna no i niestety musialem odpuscic, ale nastepnym razem - ja sie pisze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...