Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

filester - wczoraj wróciłem z W-wy, a byłem tam od niedzieli... Trzeba było wcześniej pytać :mrgreen:

piter - o śniegu, to już chyba możemy zapomnieć. BTW jak w sobotę odśnieżałem parking pod Ikeą, to panowie z ochrony (Solid Security, serdecznie pozdrawiam :razz:) grzecznie poprosili mnie, żebym się udał na plac manewrowy, bo pod przecież marketem po 21 jest taki tłum, że na pewno ktoś wejdzie mi pod koła :roll: Podejrzewam, że ich akcja została spowodowana tym, że przerwałem im drzemkę w służbowym "radiowozie" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Subaromaniacy, mam taki pomysł. Może każdy rozejrzy się w okolicy swojego zamieszkania, bądź przebywania nad jakimś miejscem, gdzie moglibyśmy troszkę powariować naszymi dupowozami. Ja w okolicy Zgierza mam fajną trasę, bardziej offroadową niż wyścigową, ale takie też mają swój urok. Jak ktoś nie boi się zabłocić troszkę autka, to możemy tam troszkę pojeździć. A co do parkingów i placyków, to teraz jak nie będzie śniegu trzeba by znaleźć jakiś fajny placyk z szuterkiem, bo na asfalcie za dużo gumy zostaje po takich zabawach :wink: CO do spotu to jak najbardziej, ale może gdzieś w terenie, bo jeszcze trochę za zimno jest na stanie pod Hiper i Super marketem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester - wczoraj wróciłem z W-wy, a byłem tam od niedzieli... Trzeba było wcześniej pytać :mrgreen:

piter - o śniegu, to już chyba możemy zapomnieć. BTW jak w sobotę odśnieżałem parking pod Ikeą, to panowie z ochrony (Solid Security, serdecznie pozdrawiam :razz:) grzecznie poprosili mnie, żebym się udał na plac manewrowy, bo pod przecież marketem po 21 jest taki tłum, że na pewno ktoś wejdzie mi pod koła :roll: Podejrzewam, że ich akcja została spowodowana tym, że przerwałem im drzemkę w służbowym "radiowozie" :lol:

Gdybym wiedział to bym pisał :mrgreen:

Może jeszcze ktoś będzie jechał w najbliższym czasie.

Jak nie to trudno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to jest nie fair : - D latam od miesiaca prawie codziennie wieczorkiem po tym głupim miescie i nawet jednego uturbionego subaru : D a klasyka to juz nie mowie...

 

jeden hawkeye srebrny w kombi jakis n/a

niebieski n/a hawk

no i w ATZ tear drop codziennie :-D ale nawet nie wiem kogo :-)

 

świnki jeszcze żadnej nie spotkałem, prócz kolegi SCK z którym się czasami widuję.

 

no i dzisiaj tylko chwilowo sie poscigałem z evo KARATE.PL ;-)

 

GDZIE TE ŚWINIE? :evil:

 

moze w niedziele byśmy sie zobaczyli?

28.03.2010 ?

na Tulipanku, kolo stacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę ja odpadam.

zofx a w jakiej części Łodzi się poruszasz? Chociaż to i tak ma małe znaczenie, bo subaraków w Łodzi jest mało - nie to co w Warszawie, trudno rzucić kamieniem i nie trafić w forumowicza :lol: Ale z drugiej strony masz satysfakcję poruszania się unikatowym samochodem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...