Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Bartekfi będę w czwartek na pewno tylko nie wiem czy się wyrobie na 16 :???:

będę dzwonił

a jutro jak jesteś w łodzi to daj znać jak będziesz miał chwilę to może jakieś piwo się przewróci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam mały problem i szukam rozwiązania. Czy ktoś miałby pożyczyć na kilka godzin seryjne felgi 5X100 w rozmiarze 15 lub 16(na niższym profilu). Potrzebuje do zrobienia geometrii. Po zglebowaniu auta i założeniu bardziej wystających felg nikt nie potrafi zrobić mi geometrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat byłem w Łodzi....

slesz, powiedział, że jesteś bardzo zajęty i Ci nie przeszkadzaliśmy :roll:

 

Slesz nie był do końca poinformowany dlaczego miałem być taki zajęty...

 

Wyprawiałem urodziny w Łodzi :wink: DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA :mrgreen: i miałem małe zamieszanie wokół całego przyjęcia...

Do późnych godzin jeździłem po wódkę na BP róg Włókniarzy i Drewnowskiej :) Przynajmniej się z moją pilotką Kasią GaduGadu spotkałem na 15 minut bo mieszka obok / a miała być na urodzinach...

W niedzielę do południa byłem trochę nie teges do jazdy, ale pod koniec dnia mogłem zajechać...

Next time chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec je na zaraz? Bo czekam na komplet do upalania, a zimowe mam zbunkrowane w serwisie. Ale... jesli nic nie znajdziesz... przyjedz ktoregos wieczora na widzew, wezmiemy dwa lewarki i zamienimy kolo-po-kole. Pozniej oddasz ;) Z gory uprzedzam, ze gumy mam po 3 Ulezach i jednych Kielcach, ale od wewnetrznej zostalo troche bieznika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, podobno we wtorek beda juz dla mnie Inovity, tylko ze jeszcze bede musial je sciagnac z Wawy. Moze uda sie to ogarnac w tygodniu.

 

Pozyczyc Ci bede mogl takie http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... ight=felgi - R16, ET55, opona 205/55/R16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...