Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra

Ł(K)RT

mogę załatwic pieczątkę pointa ale niczym innym nie będę w stanie się zająć (jeśli będzie w ogóle coś innego do załatwienia ;) )

Apacz+Sebastian, Iza+Klaudia, ja to zeszły rok

pogłoski są że niby Damian jakiegoś subaraka skombinuje (oczywiście miejsce pewne w składzie - był rok temu i w dodatku duże punkty wyjął :) )

jak najbardziej przyjmujemy do składu - adam+rozrabiara wy z krakowem jedziecie jak w zeszłym roku? :twisted:

urabus - ty z białymstokiem jak w bełchatowie? :twisted:

rafał wracasz do nas jak rozumiem po przerwie?

graczu jak najbardziej - liczymy na punkty, może byś w szosowej powalczył? (dobrze kojarzę wolnossące justy?)

nie pamiętam kto był ósmą załogą rok temu :wacko: (był jeszcze bartekfi z punktami na terenowej, allrad dywersant, jastazen)

i sławek last but not least miał tu zarządzić ale coś się chyba poprzestawiało :)

tak czy siak coś ulepimy, jak będzie więcej chętnych niż miejsc to wymyślimy jakieś zasady które będą promowały swoich :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pogłoski są że niby Damian jakiegoś subaraka skombinuje (oczywiście miejsce pewne w składzie - był rok temu i w dodatku duże punkty wyjął )

 

Dziękuje bardzo za pamięć.Już tam coś kombinuję ale zobaczymy co z tego wyjdzie.Dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

graczu jak najbardziej - liczymy na punkty, może byś w szosowej powalczył? (dobrze kojarzę wolnossące justy?)

Wolnossąca impreza. Na szosową to raczej nie te umiejętności niestety.. no i żona pewnie by się nie odnalazła w krainie pachołków, jeszcze bym ją do plejad zraził ;) 

 

jeszcze chyba Góral do łódzkich barw wraca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy tak - pierwszeństwo dla tych co byli od początku.. czyli apacz, żony apacza, adasie, ja.. potem ci co już byli u nas - damian (czekamy do samego końca co wyklaruje się z autem) i rafcio.. potem łódź jako taka :) zastrzegam że żadnych decyzji nie będę podejmował autorytarnie :) demokratycznie zrzucę je na grupę..

oczekujemy też z niecierpliwością na sławka.. sławku.. sławku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA DZIĘKUJĘ ZA AKCJĘ Z DZIECIAKAMI Z DOMU DZIECKA! :) W imieniu swoim, ludzi którzy ze mną się mocno tym zajęli i całego koła!

Właśnie zawieźliśmy dwa samochody rzeczy i powiem Wam, że mina małego chłopczyka otrzymującego zabawkowy samochodzik... Mistrzostwo świata i dlatego było warto! :D

 

Tutaj zdjęcia na dowód:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.726783897374028.1073741849.143710812348009&type=1

 

Jesteście ZAJEBIŚCI!! Otrzymaliśmy duże wsparcie od jednej z łódzkich firm, ale to forum Subaru miało ogromny wkład i przekazaliście pół Hondy Civic świetnych i bardzo potrzebnych prezentów! :) 

 

Tak jak pisałem wcześniej, jeśli ktoś potrzebuje pomocy jakiejkolwiek, ja pomogę zawsze! Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w okolicy macie jakieś fajne miejsce do zabawy z Forkiem.
Przez przypadek ostatnio znalazłem tę lokalizację -> https://www.google.pl/maps/dir/51.8221614,19.4095118//@51.8208972,19.4135779,767m/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0

z poziomu wyjeżdżenia wnoszę, że offroadowo znana ale brakuje mi odrobiny piachu i błotka. Choć tam błotka w bardziej mokre dni powinno być pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda się jakieś punkty zdobyć jak 2 lata temu w Bełchatowie.

 

Nie czuję tu odpowiedniej motywacji... To nie mają być "jakieś" punkty tylko grube punkciory  :superhero:.  Każdy team-member ma przywieźć co najmniej 5 punktów pod groźbą łamania kołem, albo... mycia wszystkim samochodów  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może uda się jakieś punkty zdobyć jak 2 lata temu w Bełchatowie.

 

Nie czuję tu odpowiedniej motywacji... To nie mają być "jakieś" punkty tylko grube punkciory  :superhero:.  Każdy team-member ma przywieźć co najmniej 5 punktów pod groźbą łamania kołem, albo... mycia wszystkim samochodów  :P

 

Bo ja mam motywację jak Piotr Żyła - "miej wyje*ane, a będzie ci dane" :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w okolicy macie jakieś fajne miejsce do zabawy z Forkiem.

Przez przypadek ostatnio znalazłem tę lokalizację -> https://www.google.pl/maps/dir/51.8221614,19.4095118//@51.8208972,19.4135779,767m/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0

z poziomu wyjeżdżenia wnoszę, że offroadowo znana ale brakuje mi odrobiny piachu i błotka. Choć tam błotka w bardziej mokre dni powinno być pod dostatkiem.

Zupełnie nie kojarzę tego miejsca, ale można się by zebrać na jakiś delikatny offroad w któryś weekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...