Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

carlos toś mnie zaskoczył ;) na jutro się nie ogarne. ale dzieki za czujność :)

 

niniejszym temat

Czy ktoś wybiera się w najblizszym czasie do Wawy?
(czytaj po 01.11 ;) ) caly czas aktualny

 

Pan Dziedzic nie, na razie się tylko rozglądam ;) A w Imprezie 105k km sie zbiliża, czas na rozrząd i inne atrakcje tego przebiegu :huh:

Edytowane przez bmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cisza...

 

Koledzy, potrzebuję nieco odświeżyć zaciski hamulcowe (żeliwne dwutłoczki), tzn. wyczyścić z rdzy, odmalować, ewentualnie wymienić uszczelnienia itp. Gdzie w Łodzi mi to ogarną? Czy może gdzieś poza Łodzią - NS?

Z góry dziękuję za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Automobilklub Piotrkowski

 

 

Zapraszamy na Konkurs Zręczności Kierowców, który odbędzie się 11-go listopada 2013 r. na parkingu supermarketu InterMarche (Al. Sikorskiego 7) w Piotrkowie Tryb.

Zapisy trwać będą od godziny 10:00 do 10:45, o godzinie 10:50 publikujemy listę startową, a zgodnie z planem pierwszy zawodnik wyjedzie na trasę o godzinie 11:00.

 

Samochody zostaną podzielone na 3 klasy wg. pojemności silnika, tj.:

I – do 1300 ccm

II – od 1300 do 1800 ccm

III – powyżej 1800 ccm

 

Przewidujemy minimum dwa przejazdy (a jeśli nam czas pozwoli to trzy) po dość szybkiej i ciekawej trasie.

Zwycięzcy (pierwsze 3 miejsca w każdej z klas) otrzymają pamiątkowe puchary.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przeglądu, ubezpieczenia OC oraz opłacenie wpisowego wynoszącego 25 złotych.

 

Na miejscu możliwość zakupienia kiełbaski z grilla.

Zapraszamy wszystkich kierowców chcących sprawdzić swoje umiejętności i poprawić technikę jazdy!

 

Może ktoś ma ochotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Kolezanki,

 

Do sprzedania mam laweczke do cwiczenia miesni brzucha, tzw. rzymska. Wyprodukowana przez Marbo, seria semi-pro. Uzywana kilka miesiecy, stan bdb.pol_pl_Lawka-rzymska-na-brzuch-Marbo-MH-L010-18822_4.jpg

 

Odbior na Widzewie. 120 PLN do reki. Oglaszam tylko tutaj, raczej nikomu spoza LDZ nie bedzie sie chcialo po nia jechac. Jutro bedzie real-foto, na szczescie beze mnie w roli modela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławeczka dobra rzecz jak się ma gdzie ją postawić :rolleyes: Chociaż niektórzy odwracają kota ogonem i twierdzą, że kto nie ma brzucha ten słabo..., pewnie dlatego grzywka się ławeczki pozbywa ;)

 

Tak sobie pomyślałem, że dawno jakiejś spotoustawki nie było... może coś wymodzimy przed świętami, a jak nie to chociaż w karnawale. Palec pod budkę kto za.

Carlos się jakby wypalił, ale rozumiem, że pochłania go reanimowanie evozłomu i rwanie włosów z głowy :P

 

Przy okazji - gdyby ktoś się wybierał do NS to dajcie znać, bo muszę tam auto dostarczyć i może by się to udało jakoś wspólnie poukładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że dawno jakiejś spotoustawki nie było... może coś wymodzimy przed świętami, a jak nie to chociaż w karnawale. Palec pod budkę kto za.

 

Ja za :) Byłoby miło spotkać się przed świętami :)

 

Skolo ognisko też fajna sprawa i też jestem za :D Tylko jakaś straszna cisza tutaj nastała... chętnych brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was zmarzlaki

Klimat się podobno ocieplił… ale wieczorem na polu jest zaiste zimno ;)

Tylko jakaś straszna cisza tutaj nastała... chętnych brak

Chęci to są tylko doba teraz jakaś krótka się zrobiła… przynajmniej u mnie :rolleyes:

gorzała poleje

Chyba grzaniec byłby lepszy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...