Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

buhhu, ranking korupcyjny to chyba nie to forum...

 

...chodziło mi o zawody sportowe, atmosferę i możliwość zobaczenia tego na żywo...

 

Tak na szybko: trenowałem 8 lat Kyokushin, byłem na kilkudziesięciu dużych imprezach tego typu - tradycyjne to nic wartego czasu. Połowa imprezy to będzie całowanie w dupe setki prezesów,działaczy i chwalenie się kasą każdego klubu. Dlatego też napisałem to co napisałem - nie warto. Lepiej pójść na Młodą Ligę chociażby Muai Thai (żeby nie faworyzować Kyokushinkay) czy rugby :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam turystycznie z tomaszowa maz:):) jutro chyba sie przelece do łodzi do carlossa,bo mam oproblem ze Świnią:(

po dziczeniu na Gravel cup i odwiedzeniu myjki w trasie zrobiły sie problemy,zapaliło sie CHECK ENGINE na stałe.kilka hamowań na autostradzie start-stop.

podłaczyłem czarną wtyczkę i wypluło 4 błedy:coś z rozrusznikiem,problem z połozeniem przepustnicy,sonda lambda i przepływomierz.

generalnie auto do 120km/h jedzie ,powyżej zapala sie check i trzeba zrobić stop:(

ogólnie pomiedzy 2-3 ts/obr szarpie i przy każdym odpuszczeniu gazu "kaszle":(

 

BAAAARDZO DZIEKUJĘ CARLOSSOWI za telefoniczna pomoc!!

 

jak by ktos był w tomaszowie maz to od 17;00 jestem wolny zapraszam na jana pawła II na jakis beer:)

Kontakt 607-476-723:)

Będę tu do soboty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...