Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Łoo tu widzę że grono chętnych i spragnionych :mrgreen: oczywiście kontaktu z naturą na biwaku i atrkcji kajakowych,poszerza się w szybkim tempie. :twisted:

Ta polanka to chyba przymała będzie dla takiej grupki. :mrgreen:

cybel, zboq

Dopiro teraz się zorientowałaś? :twisted: I na dodatek stary. :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apacz, też mamy coś na Ciebie :P

Przypomnij sobie jak zakończyłeś sobotnie biesiadowanie 8)

 

Wiem wiem, przecież naprawdę zapodałem lajcik. Adaśko też marnie skończył i niech to pozostanie w sferze wyobraźni :D

 

Tak :!:

A tak się ślinić podczas snu to mało eleganckie :mrgreen:

 

No cóż, elegancja o tak późnej porze to dosyć abstrakcyjne pojęcie, sama o tym wiesz :)

Pewnie mi się przyśniło coś apetycznego, może sobie wyobraziłem że otaczają mnie młodsze kobiety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy kolejny wypad? :mrgreen:

 

Trza kuć póki gorące,to co, przyszły łikend :?:

 

Jak by co to mogę się rozeznać w terminach i trasach spływów w okolicach łodzi. Do wyboru mamy "z prądem" czyli spływ z Burzenina "trasa familijna" czyli cały dzień na spokojnie z przystankiem na ognisko itp. cena zaproponowana 75zł/osoba z transportem w 2 strony lub wersja druga i tu prośba do Cybla o namiar do kolegi forumowego o którym rozmawialiśmy w niedzielę z okolic Pilicy. Ta wersja mnie kusi szczególnie że w pobliżu jest coś co Wy znacie a Ja jeszcze nie czyli Tor w okolicach. Myślę że ta wersja jest warta sprawdzenia również ze względu na możliwość zorganizowania biwaku.

Jeżeli chodzi o termin to wiem że Apaczy nie będzie przez jakiś czas a bez nich nie jedziemy :mrgreen: ale sprawdzić przygotować się możemy już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcecie miejsce na biwak to polecam to http://goo.gl/maps/lleX moi rodzice jezdza na dzialke w okolicy, na tzw zlaczeniu rzek mozna smialo sie rozbijac, jest tam calkiem malowniczo. W drodze powrotnej mozecie jadac od grabna przeciac droge 481 i traktem napoleonskim dojechac do rezerwatu swiete lugi, fajnie tam, czaple, rosiczki... wjezdzajac od woli pszczoleckiej nie ma zakazu wjazdu (ktory jest jadac od szczercowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chłopaki zapraszam do siebie na kajaczki nad Pilicą do Spały.Zrobimy spływ kajakami i mam cos dobrego u siebie w restauracji http://www.karczmaspalska.pl ale również mam wypożyczlnie kajaków http://www.kajaki.spala24.pl.

 

Zapraszam serdecznie a Cybel z Carlosem myslę że potwierdzą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chłopaki zapraszam do siebie na kajaczki nad Pilicą do Spały.Zrobimy spływ kajakami i mam cos dobrego u siebie w restauracji http://www.karczmaspalska.pl ale również mam wypożyczlnie kajaków http://www.kajaki.spala24.pl.

 

Zapraszam serdecznie a Cybel z Carlosem myslę że potwierdzą.

 

Pozdrawiam

przy okazji ... ja też mogę polecić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o termin to wiem że Apaczy nie będzie przez jakiś czas a bez nich nie jedziemy :mrgreen: ale sprawdzić przygotować się możemy już teraz.

 

Dzięki sebekian, że o nas pamiętasz ale... Uwaga: od poniedziałku 02.07 przez 3 tygodnie jestem sam. Moja kochana rodzinka zostawia mnie na pastwę forum tudzież innych pokus i ewakuuje się nad piękne polskie morze. Nie chciałbym, żeby nasza nieobecność powstrzymywała tą szczytną inicjatywę, więc ja oświadczam, że oczywiście z racji wieku jestem tradycjonalistą i wyjazd mojej kochanej rodziny nie wyklucza w żaden sposób mojego udziału w ewentualnym spływie kajakowym, który jest ze wszech miar pożyteczny - konsoliduje, rozwija ruchowo, jednoczy z przyrodą, uczy samodyscypliny, pobudza zmysły, trenuje wątrobę, uczy koordynacji, zapobiega żylakom, odmieszczuchowuje, hartuje, zapobiega zastaniu samochodu, dostarcza świeżego powietrza, i w ogóle generalnie propaguje łono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sebekian, że o nas pamiętasz ale... Uwaga: od poniedziałku 02.07 przez 3 tygodnie jestem sam. Moja kochana rodzinka zostawia mnie na pastwę forum tudzież innych pokus i ewakuuje się nad piękne polskie morze.

 

Czyli............................................................ Już wiemy gdzie robimy następną USTAWKĘ Apacz ma wolną chatę. :mrgreen:

 

-- Wt cze 26, 2012 11:26 am --

 

odrobina Zdjęcia jak zawsze super, tylko dlaczego na żadnym mnie nie ma :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...