Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Need help. Potrzebuję kierowcę na jutro na pół dnia. Auto mam. Wyjazd 4 rano, powrót 14-15. Jak ktoś nie ma co robić i jest chętny na przejażdżkę w pewnej tajemniczej sprawie związanej z subaru to proszę o znaka.

 

 

ojtam tajemniczej - Apacz kupuje STIaja :P wkońcu :D

 

...niebieski?

 

-- 31 maja 2012, o 18:40 --

 

pomógłbym, nawet bym Cię zawiózł, bo łykam kilometry jak młoda foczka - ale z okazji dnia Dziecka mam jutro festyn w przedszkolu, wiem że to głupio brzmi, ale żona by mi nie darowała jakbym ją w tym wariatkowie sam zostawił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzenia :!: :!: :!: . Jestem tak zaj.... robotą, że nawet nie mam czasu zaglądać na bieżąco na forum :evil:

Apacz, dziękuję ale jednak powalczę o pudło. Jadę w KFITcie więc nie mogę być najgorszy w zespole :twisted::twisted::twisted: bo u nas wszyscy chyba będą na pudle :twisted: .... jak dojadą oczywiście :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co za plotkarskie towarzystwo - i Ty i Edwin :mrgreen:

 

 

eeee tam , akurat byłem w Pointcie jak dzwoniles do Krzyska Dziąga i pytałeś o soft do STI :P:mrgreen: połaczyłem fakty i coś mi zaświtało że masz szczwany plan aby Plejady jechać kl.Turbo, czyli pora na zakup w ostatniej chwili...

 

 

dobrze że Niebieski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat byłem w Pointcie jak dzwoniles do Krzyska Dziąga i pytałeś o soft do STI :P:mrgreen: połaczyłem fakty i coś mi zaświtało że masz szczwany plan aby Plejady jechać kl.Turbo, czyli pora na zakup w ostatniej chwili...

 

 

dobrze że Niebieski :)

 

 

No tak, mówił mi, że jesteś na kolejnej wymianie oliwy. Pewnie robię głupotę tak na szybko, ale co tam, odrobina szaleństwa nie zaszkodzi :wink: Minus jest taki, że po Plejadach będę musiał którąś sztukę sprzedać, bo będę miał o jedną imprezę za dużo :roll: Sam jestem ciekawy którą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak, mówił mi, że jesteś na kolejnej wymianie oliwy. Pewnie robię głupotę tak na szybko, ale co tam, odrobina szaleństwa nie zaszkodzi :wink: Minus jest taki, że po Plejadach będę musiał którąś sztukę sprzedać, bo będę miał o jedną imprezę za dużo :roll: Sam jestem ciekawy którą :D

 

Jak tę srebrną to może porozmawiamy przez miedzę... ;) Nie jest to co prawda anglik po rolce, ale myślę ze koledzy zrozumieją :)

 

i jeszcze raz dziękuje wszystkim za życzenia

pozdr

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral i micha_pl trochę po czasie, ale szczerze - Wszystkiego Naj Naj :idea: Byście po prostu byli szczęśliwi :idea: :!: 8) :D

 

Apacz, wczoraj Sowa Jr. coś mi mówił, że może by łyknął jakiegoś subaraka do latania :twisted: Znalazł we Francji lanosa z zatartym silnikiem i kalkulował.

 

A teraz info do Wszystkich co jadą na Plejady:

 

Czy mam profilaktycznie dla kogoś zabrać jakieś klamoty? Fluidy "i inne takie takie" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to co prawda anglik po rolce (...)

 

Skąd wiesz ? :mrgreen:

 

 

Apacz, wczoraj Sowa Jr. coś mi mówił, że może by łyknął jakiegoś subaraka do latania :twisted:

 

 

Nie potrzeba nam wśród subaraków dresików z beemki choćby nawet byli prawie doktorami :twisted:

 

 

 

P.S. No cóż, stało się. Zrobiłem sobie prezent na dzień dziecka 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to co prawda anglik po rolce (...)

 

Skąd wiesz ? :mrgreen:

 

 

Apacz, wczoraj Sowa Jr. coś mi mówił, że może by łyknął jakiegoś subaraka do latania :twisted:

 

 

Nie potrzeba nam wśród subaraków dresików z beemki choćby nawet byli prawie doktorami :twisted:

 

No to zapraszaj na oblewanie co by sie dobrze prowadzil i niezawodzil. :D

 

P.S. No cóż, stało się. Zrobiłem sobie prezent na dzień dziecka 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek parę dni na forum nie wejdzie a tu spore grono się postarzało (wszystkiego najlepszego -> Sebekian, Góral i Micha! przepraszam, że spóźnione)

 

co do plejad - to mogę się chociaż podczepić pod konwój ? która grupa będzie liczniejsza? odprowadze Was i pewnie wrócę sobie tego samego dnia do Łodzi, pierwsze plejady dopiero za rok :/

 

 

P.S. No cóż, stało się. Zrobiłem sobie prezent na dzień dziecka 8) :D

 

"szwaaaagier, dasz się bryknąć" ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy/My jesteśmy porąbani :twisted::lol: Apacz kupuje na wariata Sti żeby powalczyc w turbo, Carlos jeździ bez sensu żeby km nabić aby zdążyć na Plejady, BartZ zaraz to samo zrobi, ja mimo wielu chwil zwątpienia podczas kolejnych awarii bialasa nie kupuję Evo głównie ze względu na Plejady .

 

Czy jest na sali lekarz :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy/My jesteśmy porąbani :twisted::lol: Apacz kupuje na wariata Sti żeby powalczyc w turbo, Carlos jeździ bez sensu żeby km nabić aby zdążyć na Plejady, BartZ zaraz to samo zrobi, ja mimo wielu chwil zwątpienia podczas kolejnych awarii bialasa nie kupuję Evo głównie ze względu na Plejady .

 

Czy jest na sali lekarz :!: :?:

 

 

No właśnie. Dobrze, że nie jestem sam, bo wszyscy w koło pukają się w głowy... :roll:

No i śmieją się, że olej jeżdżę wymieniać do Sącza :twisted:

 

A tak w ogóle to nie mogłem znaleźć sensownych felg do WRX-a (stoi jeszcze na zimie) więc kupiłem felgi w pakiecie z autem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... Normalność to choroba. ;)

Pozdrawiam Rafcia z którym pośmigałem od Ikea Pabianicką. Zacna furka.

Co do plejad to tez wybieram sie tylko popatrzec. Graczu , spróbuje jechać z konwojem w czwartek z ikea. Jak coś to PW. Pozdr.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...