Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Skolo gratulacje. Niech Wam się szczęści i powodzi żeby nigdy na mody i paliwo do subaraka nie brakowało :D .

 

 

Panowie, w Łodzi kilka new age-ow w sedanie jest, może ktoś ma pożyczyć belki bagaznika na dach na tydzień :roll:

 

New age-a w sedanie mam ale bagażnika niet. Za to jak będziesz potrzebował do Forka to wal jak w dym.

 

 

A do imprezy GD sedan to ktoś ma bagażnik?? Bom w kropce...

 

Czy na dach wrzucać rowery, czy na wcześniej zamontowany (czego nie chcę za bardzo) hak??

 

Muszę zabrać w te wakacje rowery i zaczynają się schody...

 

Poradźcie, ewentualnie pożyczcie koledzy takowy bagażnik...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bagażniku na haku - mniejsze opory powietrza, mneijsze spalania, i można nieco lepiej jechać :mrgreen:

 

 

Taką ewentualność też rozważam, choć nie bardzo mi się widzi sedan z hakiem...

 

Chyba, że po demontażu haka nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura Dosc sporo najezdzilem sie Corolla z rowerami. Wożone były i na dachu a pozniej z tyłu na haku. I gdyby nie to ze w obecnym aucie nie mam haka, to bym bral bagaznik na tył, nie na dach. Inne prowadzenie, opory, generalnie wiecej plusów. Przynajmniej dla mnie.

 

BTW, kiedy bedziesz potrzebował bagaznika, moze cos razem nabędziemy na dach :D

 

Wpadnij jutro na spota to pogadamy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki, szukam sobie nowego dupowozu tak do 30 tys. jak ktoś coś usłyszy, albo będzie wiedział, że ktoś inny coś usłyszał to proszę o jakieś namiary. Razem z żoną będziemy bardzo wdzięczni ;-) Interesuje nas ONLY Subaru Impreza najlepiej niebieska lub czarna (te kolory uwielbia szanowna małżonka) dobrze by było z przebiegiem do 150 000km.

P.S.

I jeszcze zapomniałem napisać, że tylko sedan, wersja europejska i bezwypadkowy :lol:

 

 

Witam w klubie szukających (ja od kilku m-cy). Jak coś będziesz widział to daj znać: max do 20-22tys., MY'00-02, kombiak GX (zderzaczek wrx ;-P) w kolorach wyżej wymienionych albo srebrnym. Oczywiście prosto jeżdżący.

 

-- 12 maja 2011, o 07:57 --

 

Sedan w ostateczności, chyba że znajdziesz takiego ze składaną kanapą :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa to chyba w każdym się składa :mrgreen:

 

no no tobie to już powinno zacząć zależeć na przestrzeni ładunkowej, w rodzinnym tego słowa znaczeniu :mrgreen: Nasze sedaniki są :P ostatnimi z dzieloną kanapką hehe

 

-- 12 maja 2011, o 21:59 --

 

miło było jak zawsze :mrgreen: ,fotki wkleimy jutro :wink:

 

i znów byłem do 20.00 w robocie :cry: . Czy wy te spoty to podemnie ustawiacie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...