Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

wywołany do tablicy oznajmiam:

w sobotę byłem kiepściuteńki, z łóżka wyściubiłem nos tylko do kuchni i to tylko kilka razy. kilkukrotnie próbowałem wstać, ale szybko wracałem do pozycji horyzontalnej.

cóż, pewnie warunki homeopatyczne w sobotę nie były sprzyjające, ciśnienie kiepskie, czy cuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się odwlecze to wiesz....piątkowe spotkania należą do udanych aczkolwiek te same ale w sobotę były by mniej stresujące pod względem następnego dnia pójścia do pracy :wink:

A co do mojego Anioła Stróża to dopiero następnego dnia dotarło do Niej dlaczego się chłopaki pytali czy wie dokąd zmierzamy po wyjściu z Manu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego Pana w okularach i Jego familii, bo w niedzielne popołudnie przeleciał przez mój rodzinny Zgierz burcząc "hołkejem" i nie żałując gazu... Szedłem wtedy z moją familiją...

Z wnetrza to wygladalo raczej spokojnie :mrgreen:

Tez POZDRAWIAMY!!!

 

Musialo sie dziac w drugiej czesci imprezy... dzien po, o 8 rano cos podobne do AMIego wsiadlo do auta i belkotalo bardzo krotkimi zdaniami z wyraznym wysilkiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za fajną imprezkę.

 

A tak z innej beczki bo mnie kolega carfit zaniepokoił tym wyścigiem zbrojeń na terenową na Plejady :? . Ma ktoś może do oddania w dobre ręce i niedrogo :roll: felgi 15 5x100 do Forka :roll: . Muszę zejść z 16 bo opony A/T najmniejsze jakie znalazłem w 16 to 215/65/16 i jeszcze nadlewki więc mogą nie dawać rady się wpasować :? , natomiast na 15 jest już większy wybór :P . Chętnych proszę o kontakt 8) Z góry dziękuję kolegom z The Forum za pomoc :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...