Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Skolo nie wiem czy tak jest we wszystkich starszych Subarakach ale są pompy gdzie wystarczy zmienić uszczelniacz i łożysko za ~20zł. Po prostu trzeba rozebrać pompę i podskoczyć z częściami do sklepu aby zmierzyli i dobrali. Jak Ci tylko wyje, cieknie lub jedno i drugie to jest szansa, że przy odrobinie dłubaniny zadowolisz się pasztetem :P

Moja powoli zaczyna cieknąć i na razie tyle się dowiedziałem.

 

Powodzenia w naprawie :!:

 

Byłem u fachowców, co zajmują się regeneracją i mi powiedzieli, że tego już się nie da naprawić i trzeba wymienić całą pompę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wieczór :)

 

mam zamiar się wybrać do znajomej do Łodzi, czy możecie coś polecić gdzie warto się przejechać w mieście lub okolicach ?

Gdzieś się przejść lub usiąść na ławeczce czy pod jakimś daszkiem w plenerze.

 

Pomożecie ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wieczór :)

 

mam zamiar się wybrać do znajomej do Łodzi, czy możecie coś polecić gdzie warto się przejechać w mieście lub okolicach ?

Gdzieś się przejść lub usiąść na ławeczce czy pod jakimś daszkiem w plenerze.

 

Pomożecie ? :mrgreen:

Bierhalle w Manufakturze ;-) .. jak się pospieszysz - to na lodowisku przed wejściem jeszcze Witek leży :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby można było się przejść, żeby można było sobie przykładowo w plenerze fajkę wodną odpalić czy posiedzieć w malowniczym miejscu :mrgreen:

 

wypić nie będę mógł, bo będę z samochodem ;]

 

co do zwiedzania to zabytki zabytkami, a ja sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FX jesli lunch/obiad ma być symaptyczny, nastrojowy to polecam Ci restaurację "Gęsi Puch" na skrzyżowaniu Al.Politechniki i Radwańskiej , po drugiej stronie ulicy zaczyna się dość ciekawy park im. Ks J.Poniatowskiego, bedziesz miał gdzie się pospacerować aby papu się ułozyło. Potem podjedź samochodem na parking pod kinem SilverScreen na Al.Mickiewicza, zostaw samochód pod dachem, przeskocz na druga stronę gdzie zaczyna się deptak na ul.Piotrkowskiej, złap rikszę i w okolicach Grand Hotelu zatrzymaj się na dobra kawkę po-obiednią ze swoją przyjaciółką. Jeśli nadal będziesz mial ochotę coś skonsumować, niedaleko tego miejsca na Piotrkowskiej znajduje się hinduska restauracja Ganesh, gdzie możecie spróbowac czegoś "innego", potem spacer na wieczorny seans ....i bedzie Pan zadowolony :D

 

Jesli starczy ci sił i ochoty, i miał byś czas na "balety", to zdecydowanie powinniscie odwiedzić http://www.bedroomclub.pl/about.php

 

 

...to tak na szybko, jak bedziesz reflektował to moge jeszcze "pokminić" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Carlos:)

 

Gęsi puch po galerii na ich stronie to widać, że miejsce bardziej ekskluzywne, a spotkanie ma być na tzw. luzaku bez ciśnienia:)

 

Zasadniczo to ona jest z Łodzi i ma coś wymyślić ale jakoś wolę też być przygotowany na wszelki wypadek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restauracja Ganesh

ooo tak 8)

w plenerze fajkę wodną odpalić

tu może być trudno ale las łagiewnicki może :wink: i przejść się można od razu :P i posiedzieć :P

 

generalnie piotrkowska i wędrówki po bramach - oczywiście nie wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, date podaj i gdzie :mrgreen:

 

 

...myślę że "topienie Marzanny" będzie dobrą okazją na II Forumową Ustawkę Piwną, tym bardziej że my "ją" utopimy po swojemu :lol: , postaram się znaleźć nie-szablonową miejscówkę na takie spotkanie - będę informowal z duzym wyprzedzeniem o planach... :D

 

kogo teraz zapraszamy na "kryterium Asów"? :D

 

może waszqa, vert albo czwartek się skuszą? no i oczywiście pójdzie oficjalne info do Sącza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów (może i Koleżanki...) z Łodzi!

Nie posiadam jeszcze Subaru ale przyznam, że od roku choruję na Forestera II. Jestem z Łodzi.

Właściwie jesteśmy już z żoną zdecydowani na zakup jakoś na wiosnę, jednak chcielibyśmy to auto obejrzec w jakichś sprzyjających warunkach, nie że komis czy jakiś przedawca co "zainteresowany jedynie poważnymi ofertami i zaprasza kupców jedynie z gotówką w kieszeni". Dałoby się spotkać gdzieś w Łodzi, krótko i niezobowiązująco, z którymś z Was i jego autem? Dzięki z góry!

 

--

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...