Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

może spot tematyczny aka : "Route 66 - ile piwa jestem wstanie w siebie wlać w piątkowy wieczór?" :D

 

niech stracę, ale jako "ojciec" pomysłu stawiam pierwszą kolejkę - tylko żeby mi nikt autem na jedno piwo nie przyjechał :lol::lol:

 

 

No nareszcie jakiś spot z alkoholem 8)

Ja generalnie nie umiem odmawiać :wink: Tym bardziej, że mam jakąś lekką zaległość wobec ciebie carlos-wrx bo coś nierówno wyszło przy płaceniu za ostatnią pickę. Szacuję ją na co najmniej dwa knajpiane piwa więc jeśli mi nic ważniejszego nie wypadnie to się zamelduję może ciut wcześniej :D A jak trochę wcześniej zaczniemy to za to później skończymy :wink:

 

1. carlos

2. grzywaczewski

3. slesz

4. hobbit72

5. Rafcio78

6. cybel

7. marcinwrxsti

8. Apacz

 

Trochę uporządkowałem skład. Jeśli kogoś pominąłem to zawsze się może dopisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mi się podoba, jestem bardzo zadowolony że mobilizacja idzie sprawnie....

 

Ja generalnie nie umiem odmawiać :wink: Tym bardziej, że mam jakąś lekką zaległość wobec ciebie carlos-wrx bo coś nierówno wyszło przy płaceniu za ostatnią pickę. Szacuję ją na co najmniej dwa knajpiane piwa więc jeśli mi nic ważniejszego nie wypadnie to się zamelduję może ciut wcześniej :D A jak trochę wcześniej zaczniemy to za to później skończymy :wink:

 

skoro nalegasz, nie wypada odmowić :wink: :D , licze na to że spotkamy się ciut wczesniej i na rozgrzewkę wychylimy co nieco

 

No to G wyjdzie z zabawy u Verta

 

Rafcio - slyszał Ty? no i żeby nie było to tamto :)

 

no to trzeba pomyśleć o rezerwacji stolików..

 

podjadę jutro do Bierhale i sprobuje zaklepać stoliki na ok 12-15 osób, z opcją poszerzenia rezerwacji

 

Zgierz nie śpi, Zgierz czuwa

 

chłopaki abyście tylko nie czuwali zbyt długo :wink: mam nadzieję że spotkamy sie we wspólnym gronie

 

zawsze alkohol bardziej integrował od pitolenia o olejach i plejadach

 

dobrze prawicie sleszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jechac do wawy weekend ( chyba że bedzie kiepsko na drogach to nie ) , może bym troszkę zboczył i wpadł do Łodzi :twisted:

Oj bedzie sie działo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jechac do wawy weekend ( chyba że bedzie kiepsko na drogach to nie ) , może bym troszkę zboczył i wpadł do Łodzi :twisted:

Oj bedzie sie działo :mrgreen:

 

 

to by się dopiero działo... Edwinos to jest genialny pomysł... :shock: :lol::lol::lol:

 

jakby Nam sił starczyło to moglibyśmy zaliczyć jeszcze Elektrownie

 

znajduje się 50metrów od Bierhale - wszystko na terenie Manufaktury http://www.manufaktura.com/

 

 

Eeeeedwinos , no już mi sie morda cieszy :lol:

 

-- 9 sty 2011, o 21:37 --

 

Drobna aktualizacja listy :)

1. carlos

2. grzywaczewski

3. slesz

4. hobbit72

5. Rafcio78

6. cybel

7. marcinwrxsti

8. Apacz

9. Pan Dziedzic

10. bmarcin

 

 

dawać dawać dopisujemy się :D

 

zrobie lepiej rezerwację na 20+ osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by się dopiero działo... Edwinos to jest genialny pomysł... :shock: :lol: :lol: :lol:

 

no to przybywam :lol:

znajduje się 50metrów od Bierhale - wszystko na terenie Manufaktury http://www.manufaktura.com/

 

no to lux :idea: , bo właśnie chyba niedaleko tego centrum rozrywki hotel zarezerwowałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo to gitara malina :D

 

żebyś widział moją gębę - żaden remap nie wywołuje takiego banana :lol:

 

 

no powiem Ci szczerze że mi również :idea:

 

Tymbardziej że fajna ekipa sie szykuje, i fajne klimaty , a dobre piwko oj lubie lubie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...