Skocz do zawartości

O nowych zabawkach stolecznej policji i nazwach ulic


gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, ze ten ciezki idiotyzm to jest pomiedzy Labiszynska, a Pilsudskiego. A niektorym chodzi zapewne o Prymasa od Jerozolimskich do Powazkowskiej i AK do Grota.

i to jest bezsensowny zamet - jak powiesz TT to wiadomo ze gdzies od marek do RZS i juz

 

Kurza stopa, zamet to wprowadzili ci, ktorzy nie sa w stanie rozroznic APT,AAK i TT. Przeciez charakter TT jest zupelnie inny od APT i AAK (no, AAK blizej do TT niz do APT)! I pisza tacy TT, myslac o APT i AAK. Wykrzykuja sobie i groza, a pisza o zupelnie innym kawalku jezdni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

dlaczego trasa torunska

 

Bo ta droga dojedziesz do Torunia!!!

 

Na planie Warszawy z 39 roku jest w tej okolicy uliczka co sie zwala Torunska. Pewnie dlatego.

 

sam sobie odpowiedziales - i o to mi chodzilo jak to pytanie zadalem

 

czyli co jadac APT nie jedziesz na Torun :?: wiec to juz nie jest TT ?

 

TT jezdze codziennie bo modlinska nie wjezdzam na Grota - nawet jakbym wiejdzal modlinska to i tak bym jechal TT :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co jadac APT nie jedziesz na Torun :?: wiec to juz nie jest TT ?

 

LOL

 

TT jezdze codziennie bo modlinska nie wjezdzam na Grota - nawet jakbym wiejdzal modlinska to i tak bym jechal TT

 

Tzn jakim cudem wjezdzajac z modlinskiej na Grota jechalbys TT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co jadac APT nie jedziesz na Torun :?: wiec to juz nie jest TT ?

 

LOL

 

TT jezdze codziennie bo modlinska nie wjezdzam na Grota - nawet jakbym wiejdzal modlinska to i tak bym jechal TT

 

Tzn jakim cudem wjezdzajac z modlinskiej na Grota jechalbys TT?

 

jak jedziesz z wawy do gdanska to jedziesz trasa gdanska a jezeli jedziesz z ostrody do wawy to nie jedziesz trasa gdanska :?:

 

WURC - tnij bo sie burdel zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jedziesz z wawy do gdanska to jedziesz trasa gdanska a jezeli jedziesz z ostrody do wawy to nie jedziesz trasa gdanska :?:

 

WURC - tnij bo sie burdel zrobil

 

Jak jedziesz do Torunia, to jedziesz Trasa Torunska?

 

 

 

WURC - tnij.

 

nie, jade trasa na Nowy Sacz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz do Torunia, to jedziesz Trasa Torunska?

 

nie, jade trasa na Nowy Sacz

 

A wiesz gdzie jest Nowy Sacz? Bo to, ze nie wiesz gdzie jest Torun, to juz wiem.

 

Chłopaki...

Może byście jakąś mapę wspólnie narysowali, albo co...

 

A po co rysowac nowa mape/plan? Wszystko jest ladnie zrobione, tylko niektorym sie czytac nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie przeciwnie - kiedyś trafiali mnie raz po raz, ale od dłuższego czasu... ZERO.

WiS!

To Warszawa.

Zauważ, że (chyba) wszyscy "zapunktowani" w tym wątku są ze stolycy.

W ostatnim czasie misiaki w Warszawie dostali... nowe samochody i nie da się jeździć. W ciągu ostatniego miesiąca miałem cztery spotkania trzeciego stopnia, z tego trzy w Warszawie. Efekt - 20 lub 30 pkt (taki jeden kolega miał sprawdzić ile, ale chyba zapomniał...) Przez poprzednie parę lat miałem czyste konto.

Grasują na wszystkich dwupasmówkach w Wa-wie, właściwie 24/7.

 

Witaj w klubie Gal :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz moim prywatnym zdaniem po tak zniszczonych/zdewastowanych/nieistniejacych (wybierz co chcesz) drogach jak w Polsce powinno sie jezdzic wrecz wolniej niz nakazuja przepisy.

 

Ja postuluję, żeby w/w zdanie włączyć do konkursu na motto forum ;-) W ogóle powinno się zakazać jazdy samochodem. Wtedy byłoby najbezpieczniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatni czwartek stałem sobie ze znajomymi na poboczu przy głebockiej i widać było latające srebrne mondeo co zdejmowało osoby jeżdzące ponad 100. No rozumiem że w ciągu dnia, ale to było koło godziny 23, gdzie trasa jest pusta i można naprawdę szybciej pojechechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle powinno się zakazać jazdy samochodem. Wtedy byłoby najbezpieczniej :wink:

Widze, ze Ty masz jakies daleko idace wnioski :lol: - zakazac jazdy po drogach to bedzie bezpieczniej i nie beda sie drogi niszczyc :mrgreen:

Pomysl jakby zywcem z programu PiS wyjety :smile:

 

 

Gratuluje :smile:

 

A to są wnioski po lekturze Twych postulatów i refleksji Huubert :twisted:

Gdybym nie wiedział jak jeździsz, to jeszcze bym to łyknął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUUUUBERT

Moim zdaniem rozpisujesz sie nie na tym forum, na ktorym powinienes sie znalezc. Rozmawiasz tu z ludzmi, ktorzy nie poruszaja sie samochodami, ale w duzej czesci rakietami. Dopuszczonymi do ruchu. Rozmawiasz z ludzmi zyjacymi w zwariowanym kraju, gdzie poruszanie sie po drogach to sztuka przezycia.

Rozmawiasz z ludzmi, ktorzy zyja w kraju w ktorym jest 500km autostrad a pozostale drogi nie moga byc drogami nazwane.

Piszesz do nas z kraju w ktorym mieszka ile ludzi i na jakiej powierzchni?

Piszesz do nas z kraju, w ktorym jadac zgodnie z przepisami mozna miec srednia tak wysoka jak u nas gnajac 180/200.

Piszesz do nas z zagranicy, najwyrazniej oderwany od naszej rzeczywistosci, piszesz z karju gdzie ustawiono kamery, gdzie sie ludziom wszczepia chipy w jednym miescie do aut, gdzie ludzie maja innych charakter, gdzie od dziesiatkow lat najwazniejsze jest bezpiecznesnwto na drogach, dzieci itepe ( tam wymyslono pasy, bezpieczne volva itde)

Milo ze nam to wszystko piszesz, ale piszac stamtad przestan nam prawic kazania. To my zyjemy w tej parszywej, niebezpiecznej rzeczywistosci a ty tu przejzzdzasz w gosci i nas objezdzasz.

Ja latam do konstancina 200 i dobrze mi z tym. Ale latac sie tam juz nie daje, bo ruch coraz wiekszy... Ale na tej pustej drodze, jesli nikogo nie ma, to nawet jak z niej wylece to w pola...

Piszesz o przestrzeganiu przepisow - kolego drogi, a jak z Gdanska dojechac do Warszawy przestrzegajac przepisow? Przeciez na tej szosie jechanie z przepisami to stwarzanie zagrozenia na drodze, tamowanie plynnego ruchu i tak dalej. I co chamowac z calej sily do 60 w miejscowosci, zeby ci TIR wjechal w tlek 90km/h?

I tak dalej...

Slowem, mieszkasz kolego gdzie indziej, w kraju spokojnym, zamoznym, bezpiecznym, przestan nas pouczac. To my zyjemy w piekle, a nie ty. I musimy sobie tu dawac rade.

U nas nikt zielonej fali nie ustawia w miescie....

W zasadzie te pouczenia z twojej strony mnie wnerwiaja, w zasdzie uwazam ze piszac zza malej wody takie banialuki jestes bezczelny. I uwaga, teoretycznie masz racje.

A praktycznie to masz racje u siebie w Szwecji.

A tutaj racji nie masz. To tak jakbys chcial zasady europejskiego biznesu stosowac w Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, wybacz przekrecenie nicka, z pamiecim pisal.

Mam niedoparte wrazenie, ze jednakowoz twoj post nie jest prowokacja, albowiem jak sam piszesz, dawniej zes pisal to samo, czyli takie twoje przekonania.

Niezaleznie od miejsca zamieszkania, kojarzysz mi sie ze Szwecja - i o ile sie nie myle, ale starosc nie radosc, o Szwecji wspominasz w swojej dyskusji - piszac o sredniej ( ??). Rozumiem, zes w Szwecji jednak mieszkal i tam przesiaknales duchem "bezpieczenstwa, spoleczenstwa praworzadnego"...?

Nie moge sie rogrzeszyc, nie szukam rozgrzeszenia, nie wierze w nie, jestem niechrzczony. Zreszta jestes na moj gust nieco za mlody, zebym sie do Ciebie udawal po porade.

Niezaleznie o tego, gdzie mieszkasz, Twoja wypowiedz w odniesieniu do Polski to stek bzdur i wishful thinking. Nie stosuje sie, kochany. Tu sie tak nie da. Panstwo policyjne, w ktorym zyjemy, powinno dac swoim obywatelom mozliwosc w maire szybkiego przemieszczania sie. Zamiast tego na Gierkowce ustawia sie na 15 kilometrach dziurawej drogi 30km/h na pol roku. Bo remontu sie nie robi.....

Zakonczmy te przepychanke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jak jezdze obecnie nie mozesz miec nawet bladego pojecia bo mnie nie widziales juz ponad rok.

 

No, wierzę, że zmieniłeś się w drogowego anioła ;-)

 

Hubert, nie chce mi się szukać, ale pamiętam Twoje przechwałki na piśmie w ile to godzin zrobiłeś jaką trasę. Traktowałem je poważnie, ale widać to były jakieś fantazje, skoro teraz mówisz zupełnie inaczej.

 

Widzisz, nie tylko ja dostrzegam to, że za wszelką cenę próbujesz nas pouczać. A my już duzi jesteśmy. Nawet całkiem starzy na pouczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, masz racje i jej nie masz.

To TEŻ dobre motto dla The Forum mogłoby być... :roll: :mrgreen:

 

Nawet nie znam innych nazw poza Prymasa. Wiem że gdzieś jest Armii Krajowej, ale nie wiem do końca gdzie i bez tej wiedzy moje życie nie jest puste.

To dosyć dobrze opisuje również mój stan znajomości warszawskiej topografii. Z nazwy - znam Grójecką, Wał Miedzeszyński, Świętokrzyską, Szucha i Jana Pawła. A, jeszcze chyba wiem, która to jest Wawelska, jak dojeżdżam od Grójeckiej. Resztę ulic i placów znam z widzenia, nie wiem jak się nazywają, i chyba już w życiu nie zapamiętam. Co ciekawe, mimo to poruszam się po Stolycy dośc sprawnie (samochodem - komunikacją zbiorową raz próbowałem przez ostatnie 10 lat, ale efekty były dramatyczne :mrgreen: ).

 

zakazac jazdy po drogach to bedzie bezpieczniej

Se kolega żartuje. A mnie kilka lat temu jeden wybitny i umundurowany szpenio od bezpieczeństwa ruchu zupełnie serio informował, że ronda kompaktowe to jest nasza przyszłość, podobnie jak leżący policjanci i inne szykany, bo to spowalnia ruch. A im wolniej, tym przecież bezpieczniej. Aż do absolutnego ideału.

 

rondo Dżochara Dudajewa

Dżochar fajny facet był, tak swoją drogą... Asłan M. - jeszcze fajniejszy. :cool: Jak chcesz, możemy kiedyś o tym pogadać ;-)

 

A tutaj racji nie masz. To tak jakbys chcial zasady europejskiego biznesu stosowac w Rosji.

Szto Wy, daragoj Mariusz Zbigniewowicz - wam uże nie nrawitsia naszi sławjanskije, ekonomiczeskije "Mietody"? Wy nawierna chatitie snowa paznakomitsia s Kiriłom...?

 

Nu, Paliak. Pagadi...

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj racji nie masz. To tak jakbys chcial zasady europejskiego biznesu stosowac w Rosji.

Szto Wy, daragoj Mariusz Zbigniewowicz - wam uże nie nrawitsia naszi sławjanskije, ekonomiczeskije "Mietody"? Wy nawierna chatitie snowa paznakomitsia s Kiriłom...?

 

Nu, Paliak. Pagadi...

:cool:

Dorogy WiS, Ya kstate v Rassiyi celoye vremya zhivu teper. I Kirilla znam lichno.

Tak shto ne nado mne napugat', Blya!

A nash dorogoy Hubeert dolzhen priexat v Moskvu i potom nam govorit ob etom kak rulit w Polshe. Esli ya smog katat' na mashine - ochen skoro - po Moskve, to mne Polsha ne strashna! Pizdec podkralsya nezametno, xotya viden bil iz daleka. - Predlagayu vsem etu pogovorku zapomnet! I gvorit ee pered buxalkoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...