Skocz do zawartości

jesteśmy w UE i co dalej


kubas

Rekomendowane odpowiedzi

Pragne przypomnieć, że nasz Szanowny Moreliamator jest gitarzysto po końserwatorium i pewnie nam bedzie UNIMIL-ał Pustynno Burze fugami ( to nie te miendzy płytkami ceramicznymi ). Ja znam ino kilka warjacji na gitare i łeb upierdliwego gościa.

 

Nie znałem naszego molestatora od tyj strony. Tosz to myzykalna dusza. Ja to tylko umiem na kosiarce zagrać... ale jak już zagrom to ino roz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kochane, z dniem 1.05 wpadli my jak brudny grzebień za wersalke. Jes ino jednen plus ......Giertychy se bedom miały po czym jeździć jak po bury suce. Po jako nagło krew my te Ełurope do siebie przyjeni NIK nie wie. Piersze jakem wstał w Świento Pracy, to w chałpie śmierdziało kapustom ............... brukselkom, to zem se luknął w paszporta ........... wszyskie wizy i pieszczotki mi znikli, to żem go do ssypu wywalił. Na jako cholere mi taka gruba ksionżka, jak tera moge na to plastykowo legitke przekraczać. Poza tem ludzie mię mówio że ja już wszelkie granice przekraczam, to jak już byłem wszendzie, to mię nie poczebny. Spierdzielam dopiero jak se wybieremy LEPPERZYDENTA. Nie żebym coś miał do chłopa, ale jes wieśniak no i nie wyobrażam se FIRST LADY Wtedy bede musiał zmienić kraj pochodzenia, żeby mię z tem ćwokiem nik nie kojarzył. Jak znam życie to bedziemy mieli nastempnego Nobliste. Ten dostanie nagrode za to że nas z Unii wypisze, bo by my ich z torbamy puścili. Tera kochane bedo zmiany i cza sie dostosować. U mię również szykujo sie duże zmiany ........ znaczy widze pielengniare jak idzie do mnie z nowem pampersem. Nara.

 

Matka chrzesna posikana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than Junior, nie koniecznie uwaznie przeczytales to co napisalem ;)

Waldemarze Bielo, wzywacie mnie tu szanownego wies-prezidente tow. Leppera, a przypominam ze pare dni temu nasz obecnie milosciwie panujacy nam pomazaniec boszszszyyy... i milosciwie nam panujacy Don Milerone wyrywali sobie w irlandii flage :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie milosciwie panujacy nam pomazaniec boszszszyyy... i milosciwie nam panujacy Don Milerone wyrywali sobie w irlandii flage :lol:

 

Noooooo .....tego faktu nie znałem. To zmienia diagonalnie postać rzeczy ... a nawet żeczy. Róźnica pomiendzy rządami króla Kwaśnieskiego a cesarza Leppera bedzie taka, że jedne i drugie bedo głupie, tyko jedne były okraszonme Jolandom, a drugie bedo obrzydzone Wieśkom. Tamte beły cichutkie i spokojne a te bedo głośne i porombane. Zresztom s identycznym skutkiem ...... znaczy ...bespłodne.

JAROZELSKI NA PREZYDENTA ... LUBIE GOŚCIA, BO MAMY TE SAMO LICZBE DIOPTRII.

 

Matka chrzesna pestycyniczna .......... pesymistyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se myśle że świat nas do reszty z godności odrze,

Właśnie znowu straciliśmy granice na Nysie i na Odrze.

Wtedy my chociaż przez Francje i Anglię chronieni byli

Tera sie sk.........................ny do Niemców przyłączyli.

Lizłem w swoim życiu deko Historii i wnioskuję z tego,

że o pomoc cza sie zwrócić do .....Związku Radzieckiego.

Tyko kto do towarzysza Putina na klenczkach pokica,

Jak u nas do rządów się dorwała przykościelna lewica.

Tak to nas Polaków historia bez ustanku ruga,

Ze jak dobrze, to do Ameryki, a jak trwoga to za Buga.

Wiem jak głosować w wyborach, głos na dwa podziele,

Pól głosu oddam za Giertychem, drugie pół za Lepperem.

A potem biere manatki i spieprzam, do ludowej Korei,

Bo tu - jak by nie patrzeć - kapitalizm się nie klei

Czas mi wracać do komuny, gdzie na pólkach ocet i krówki,

Teraz, gdym przywykł do 0,7, trza przywyknąć do pólitrówki.

Może młodzież będzie europejska, jam przesiąkł Stalinami,

Ja musze spyrytus, niech młodzież walczy z francuskim winami.

A tak wogóle to pieprze jak potłuczony,

Po co do komuny ? Wystarczy wrócić do .......żony.

 

Matka przeorysza (wielokrotnie przeorana przez płóg historii ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pan racje panie znieczulony Waldemarze ja tyż oddom swój głos na Leppera i wypiepszam do Zjednoczonego Zwiazku Radzieckiego. Pójde za starym socjalistycznym przysłowiem "Armia radziecka z nami od dziecka" choć jest mi ono dalekie to nie chce pić Francuskiego wina ani nic innego jak nasz polski własny alkohol. Czy to piwo czy wódka ale musi być polska a nie europejska. Panie Waldku pozwole sobie tak przejść na przyjacielską stope jak polak z polakiem choć dzieli nas róznieca wieku to jesteśmy jak brat z bratem jak krew z krwi polakami. No dobra może gadam bzdury moze ale nikt mi nie powei ze nie mam racji ze zabiorą nam wszystko. I tak juz jest źle po co ma być gorzej.

 

"Zapij sie a nie daj sie" hasło przewodnie polaków w UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niezdazylam doniesc na wlasciciela jedynego sklepu na tej wsi na ktorej mieszkam, za to ze sprzedawal cukier po 4 zl za kg, miesiac przed wejsciem, teraz go juz chyba nie scigna :) szkoda

 

Wejscie do Uni , mam nadzieje, nie wyjdzie nam wszystkim bokiem.

Zreszta co za wybor mielismy, to albo ruskie.... a jak za ruskich bylo juz wiemy, i nasze dzieci jeszcze beda za ta wiedze placic i biede klepac :)

 

A wodka tansza juz byla wczesniej :D pol litra za 15 zl ..... poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe za ile lat przyjmą Rosje do UE. ?

 

nie musza. Rosja ma ogromne wplywy we Francyji i IV Rzeszy i co chce zalatwic, to zalatwi (vide tranzyt przez litwe)...

 

ps. zwroccie uwage na bunczuczne plany UE, dotyczace dogonienia USA, pod wzgledem rozwoju gospodarzcego, w 10 lat... czy czegos to wam nie przypomina? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuje ze jeszcze troche i tą unie szlak trafi. Myśle że jeśli chodzi o granice to już nie powinni brać takich krajów jak Litwa, Białoruś Estonia a głupotą totalną jest wciskanie Turcji. Coś czuje że zaczną się problemy z korytarzem łączącym Rosje z jej ziemiami nad Bałtykiem a nie daj boże a by nie było tak jak z Prusami i Rzeszą Niemiecką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepper ma najwieksze poparcie wsrod politykow :evil: to jest naprawde straszne :!: Nie znam osoby ktora by go popierala, moze tu ktos taki jest? Przyznac sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...