Skocz do zawartości

XXV Subariada - Kaukaz północny (Czeczenia, Dagestan) - 9-25 października


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Miłosz Rzeźnik napisał:


Coraz więcej możliwości, ciśnienia nie ma. Na spokoju.

 

W  związku z tym, że my mamy ciśnienie, pozwolę sobie jednak poprosić o wpisanie na listę podstawową Subariady na Kaukaz Północy: 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 25.12.2019 o 22:29, RudaMaruda napisał:

Na ile szacujecie orientacyjnie koszty? Nie braliśmy udziału w takiej imprezie, więc orientacji nie mam żadnej - stąd pytanie. A kierunek kusi.. :)

W pierwszym poście masz podane przybliżone koszty noclegów, paliwa, wizy, kilometrów do pokonania itd. Dodaj sobie, pomnóż przez ilość osób i wyjdzie Ci orientacyjny koszt wyprawy. Każdy ma inne potrzeby, jeden je więcej, drugi mniej. Jeden pije więcej, drugi mniej. A i auta różnie spalają... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Daniel Janus napisał:

W pierwszym poście masz podane przybliżone koszty noclegów, paliwa, wizy, kilometrów do pokonania itd. Dodaj sobie, pomnóż przez ilość osób i wyjdzie Ci orientacyjny koszt wyprawy. Każdy ma inne potrzeby, jeden je więcej, drugi mniej. Jeden pije więcej, drugi mniej. A i auta różnie spalają... :)

Mhmmm... Przy wyprawie na Kolski widziałam podaną orientacyjną kwotę dlatego zapytałam. Ktoś kto ma doświadczenie w tego typu wycieczkach zapewne ma większe wyobrażenie. Ale dzięki za podpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RudaMaruda napisał:

Ktoś kto ma doświadczenie w tego typu wycieczkach zapewne ma większe wyobrażenie.

Jakieś doświadczenie mam, choć nie takie jak ci co byli np. na dziesięciu Subariadach, ale i oni liczą pewnie w ten sam sposób;)

Edytowane przez Daniel Janus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 01:29, RudaMaruda napisał:

Na ile szacujecie orientacyjnie koszty? Nie braliśmy udziału w takiej imprezie, więc orientacji nie mam żadnej - stąd pytanie. A kierunek kusi.. :)

 

Załyłbym około 10K z okładem na 2 osoby albo do 15K dla 4. Przy 4, ale dzieciach małych - gdzieś pośrodku.

Ale to nie jest wyjazd dla małych dzieci.

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  lista uczestników
1 Daniel Janus 2 os.
2 AAD 2 os.
3 blomm 2 os.
4 Izotom 2 os.
5 Olag11 3 os.
6 Egoon 2 os.
7 RudaMaruda 2 os.
8 rutek111
9  
10  
   
   
   
 
Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...