Skocz do zawartości

Siadajacy tył zawieszenia Legas IV Wagon


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule.. Wczoraj w trasie, na postoju zauważyłem że tył siedzi zdecydowanie za nisko. Z tyłu nikt nie siedział, bagażnik był zapakowany (nie przesadnie) - jakieś słoiki, torby z ciuchami (wyjazd do kochanej buni). Tak czy siak samochód zdecydowanie nie był przeladowany. Dodam, że tył lubi halasowac, skrzypic jakby. Zakładałem, że to moze tuleje z jakiegoś tworzywa. Teraz jednak się zastanawiam czy to nie amorki /sprężyny.. Jakieś rady? 

20190914_103639.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mechanik/ stacja diagnostyczna na dzień dobry.
Miałem podobny przypadek i do roboty poszły : amortyzatory, sprężyny, elementy gumowe zawieszenia, a następnie tył podniesiony na podkładkach 1 centymetrowych. I teraz czy pusty, czy załadowany :trzyma się na jednym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orear napisał:

A LPG ma w bagażniku? Było już tutaj kilka razy poruszane to zjawisko i nawet można na forum znaleźć gotowe zestawy jakie użytkownicy zakładali żeby to nie było na chwilę tylko raz, a porządnie zrobione. 

Ano jest, bo to BiFuel. Aczkolwiek na pustej butli również siedzi. Rozumialbym to przy grubych kilogramach w bagażniku, ale nie zapakowalem go aż tak. Jutro szybka wizyta u mechanika, zobaczymy co dalej. Pamiętam właśnie, że ktoś miał taki problem, ale nie udało mi się znaleźć żadnego tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...