Skocz do zawartości

Kary za jazdę bez przerejestrowania, przeglądu itd.


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Aga napisał:

To może niech chwilowo nie jeździ ;)

Taaa, kumpela ją przycisnęła i okazało się, że OC jej jest najprawdopodobniej nieważne, bo było wydane pod nakazem przerejestrowania wozu

w przeciągu miesiąca. Więc - zabrała jej kluczyki :thumbup: 

Brawa dla dziewczyny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Panzerpferd napisał:

Nie, ona wciąż jeździ na włoskiej tablicy rejestracyjnej. Sama jak włoszka wygląda więc nikt nie chce z nią zadzierać :biglol:

Na obronę Twojej siostry napiszę, że mimo iż stan techniczny auta mam lub staram się mieć zawsze pod kontrolą to takie drobiazgi formalne jak przeglądy to różnie bywa. ;)

W 2009 pojechałem na 18 dniową podróż głównie po Chorwacji ale jadąc w każdą stronę trochę dookoła z żoną, bagażami, namiotem i rowerami bez przeglądu od pół roku. :facepalm: Zorientowałem się na całe szczęście miesiąc po powrocie bo jak bym wpadł na to już na Bałkanach, to żyłbym w strachu i miałbym słabe wakacje a tak było wspaniale. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pilnej porady w kwestii karty pojazdu. Jutro jestem umówiony na sprzedaż samochodu. Cene i wszystko mam dograne. Nie mogę natomiast znaleźć karty pojazdu. Wszystkie dokumenty mam oprócz tej nieszczęsnej karty. Jak to teraz zrobić? Mogę sprzedać samochód bez karty tylko rano jechać do wydziału komunikacji po jakieś zaświadczenie? Nie chciałbym czekać miesiąc na duplikat tym bardziej że klient jest zdecydowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...