Skocz do zawartości

Koncerty rockowe i pochodne :)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze lekko dzwoni mi w uszach :twisted:

 

Jakby to powiedział nowy gwiazdor MMA - JEST SIŁA, NIE MA LIPY :twisted::mrgreen:

 

 

Wydaje mi się, że nagłośnienie dwa lata temu było lepsze, w tym roku bardziej poszli w efekty; lasery, fajerwerki itp. Nie wiem czy to Metallice potrzebne, wolałbym więcej dB :twisted::mrgreen:

 

 

Acid Drinkers też dali ognia. Fajna akcja z Litzą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku bardziej poszli w efekty; lasery, fajerwerki itp. Nie wiem czy to Metallice potrzebne, wolałbym więcej dB
Najlepiej jedno i drugie 8) :twisted:

 

Mnie się podobały te dodatkowe efekty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bylo warto :-) Set Mety bardzo zacny, balem sie, ze bedzie tylko Czarny Album, a tu mila niespodzianka :-)

 

Nastepnym razem Acid Drinkers powinno byc jako glowny support z przynajmniej 1.5h setem :-)

 

Bartekfi - polecam GC, tam lipy z naglosnieniem zdecydowanie nie bylo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobały te dodatkowe efekty

 

 

Mnie też się generanie bardzo podobały, choć oprawa laserowa (bardzo efektowna i fajna sama w sobie) do One mi jakoś nie pasowała.

 

 

Bartekfi - polecam GC, tam lipy z naglosnieniem zdecydowanie nie bylo

 

 

Dokładnie tak sobie pomyślałem. Tym razem strefę poza GC potraktowali lekko po macoszemu; raptem dwa zestawy głośnikowe. Byłem jakieś 20-30 metrów za GC, więc było spoko, ale jestem ciekaw jakie wrażenia odsłuchowe mieli Ci co stali dalej. A tych dalej było "trochę" :wink:

 

 

Nastepnym razem Acid Drinkers powinno byc jako glowny support z przynajmniej 1.5h setem

 

 

Następnym razem powinni przede wszystkim postawić drugą scenę gdzieś obok głównej; nie trzeba by biegać w te i z powrotem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobały te dodatkowe efekty

Mnie też się generanie bardzo podobały, choć oprawa laserowa (bardzo efektowna i fajna sama w sobie) do One mi jakoś nie pasowała.

 

Oprawa laserowa naprawde bardzo fajna. Czy pasowala do One? Sam nie wiem, ale robila wrazenie. Natomiast efektow pirotechnicznych powinni sie uczyc od Rammsteina :twisted:

 

 

Bartekfi - polecam GC, tam lipy z naglosnieniem zdecydowanie nie bylo

Dokładnie tak sobie pomyślałem. Tym razem strefę poza GC potraktowali lekko po macoszemu; raptem dwa zestawy głośnikowe. Byłem jakieś 20-30 metrów za GC, więc było spoko, ale jestem ciekaw jakie wrażenia odsłuchowe mieli Ci co stali dalej. A tych dalej było "trochę" :wink:

Fakt, dwa lata temu na naglosnienie na plycie nie mozna bylo narzekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sobie ACID nie pograli w Toruniu na juwenaliach :( Czekanie 5 godzin na koncert, żeby usłyszej raptem 4 kawałki... rozpętała się straszna burza i zaczęło zalewać scene i musieli przerwać. Coprawda poprawka była następnego dnia, ale było zimno i już mi sie nie chciało.. cały mokry wróciłem, do samych gaci. Zostawiłem koledze kluczyki od auta, dokumenty, telefon i 50 zł, zeby mi nie wypadło w pogo pod sceną, a po koncercie mieliśmy się spotkać w umówionym miejscu. A prze tą burze to przez 40 minut się szukaliśmy w tym tłumie...

 

Ale chociaż wyrwałem koszulkę zespołu Vervrax - taki lokalny zespół, grali jako support przed Katem, a teraz mieli swój koncert. Fajnie nawet pykają! :twisted:

 

Acid - przerwany koncert:

 

Vervrax - La bomba (tak tak grają na 2 perkusje :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...