Skocz do zawartości

Impreza GC GT Turbo kupno


nukepower

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mly96 napisał:

W swoich imprezach turbo sprawdzam i sprawdzałem płyny zawsze jak tylko samochód miał być odpalony.

To albo nie jeździsz codziennie albo masz za dużo czasu.

 

8 godzin temu, mly96 napisał:

Bzdura, części do subaru jest baaaardzo dużo, nie trzeba ich specjalnie szukać i w wielu miejscach można dostać nowe od ręki, nie mówiąc o używanych..

W którym miejscu ta bzdura? W ASO od ręki nie ma praktycznie nic, co wykracza poza zwykły serwis. Byle pierdoła jest na zamówienie z magazynu w Europie a najczęściej z Japonii. Ostatnio zamawiałem spinki trzymające progi i szły prosto z Japonii, bo w Europie nie ma takich, a zamienników nikt nie produkuje. Teraz szukam części do klimatyzacji i też nigdzie nie ma, tylko trzeba kombinować. Tam gdzie kiedyś specjalizowali się w dokładaniu klimy do Subaru czyli w Podgórzynie mówią, że części do GT skończyły się i już nie pomogą.

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso może nie, ale jest pełno firm typu gc8 czy carsport, które mają wiele części na miejscu. Spinki progów i nie tylko kupowałem na allegro bo jednej mi brakowało i pasuje, więc raczej są zmienniki ;) 
Po co kombinować? Mało masz ogłoszeń na olx ze sprzedażą części z gt lub na fb? Części do subaru jest mnóstwo, pierwszy raz widzę żeby ktoś narzekał na dostęp...

17 godzin temu, Schwefel napisał:

To albo nie jeździsz codziennie albo masz za dużo czasu.

 

 

Faktycznie minuta to tak dużo... 

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mly96 napisał:

W aso może nie, ale jest pełno firm typu gc8 czy carsport, które mają wiele części na miejscu.

Mają jak komuś wydmucha UPG albo zastuka panewka.

 

21 godzin temu, mly96 napisał:

Spinki progów i nie tylko kupowałem na allegro bo jednej mi brakowało i pasuje, więc raczej są zmienniki ;)

Do GT kupowałeś? To pokaż te zamienniki.

https://www.nie-ASO.pl/spinka-nakladki-progu-impreza-gt-meska,3,26523,15384

https://www.nie-ASO.pl/spinka-nakladki-progu-impreza-gt-zenska,3,26523,15383

Na szrocie tego nie kupisz, bo nawet przy delikatnym zdejmowaniu progów ponad połowa połamie się ze starości. Zamienników nie ma.

Ja nie narzekam tylko mówię jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie do GD, więc nie wiem dlaczego zabierasz głos w sprawie dostępności części do GC.

Tak pewnie taśmę dwustronną albo klej do szyb, bo na tym trzyma się większość nakładek progów w GT. Ewentualnie pianka montażowa, bo takie patenty też podobno były.

 

Edytowane przez Schwefel
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudność w dostępności zazwyczaj pojawia się wtedy, gdy coś się spie**** i trzeba coś na szybko. Wtedy człowiek zdaje sobie sprawe "kurczę, przecież wcześniej tyle tego bylo" jak to jest naprawdę z tą dostępnością. Prawda,że wszystko można kupić i zamówić, ale w tym przypadku dostępności nie ma co porównywać do innych pospolitych marek. Zazwyczaj na większość trzeba zawsze czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Najmłodsza Impreza GC ma 19 lat i z dostępnością nietypowych części będzie problem nawet w aso , rzeczy eksploatacyjne są i będą dostępne od ręki
 


Np panewki :biglol:

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kowal napisał:

Najmłodsza Impreza GC ma 19 lat i z dostępnością nietypowych części będzie problem nawet w aso , rzeczy eksploatacyjne są i będą dostępne od ręki
 

Nie było przypadkiem ostatniego wypustu w 2001? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...