Skocz do zawartości

Mitsubishi EVo VIII kontra WRX STI


Daro WRX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To chyba nie do końca da się w racjonalny sposób roztrzygnąć. Jak w Top Gear testowali oba te samochody, to misiek uzyskał trochę lepszy czas, ale wszyscy prowadzący i tak stwierdzili, że woleliby subarynę, bo ta coś w sobie ma.

I to się według mnie zgadza, zależy pod jakim kątem je porownywać i co znaczy lepszy.

Ja osobiście oddając całą należną cześć miśkowi, wybrałbym oczywiście jedynie słusznie, czyli subaraka...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszystko zależy tak naprawdę od tego do czego ma służyć samochód. Jeśli chcemy autem startować to myśle że bardziej odpowiednim pojazdem do tego jest EVO, wiem ze subaru też można ale wydaje mi się że EVO ma lepsze zawieszenie do startów na OS-ach. Twarde jak deska do prasowania. Odzwierciedlenie, weź deske i zjedź na niej po schodach :twisted: .Subaru natomiast jest bardziej przyjazne, wygodniejsze w codziennej jeździe, wybacza więcej błędów kierowcy niż EVO no a frajda z jazdy jest identyczna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszystko zależy tak naprawdę od tego do czego ma służyć samochód. Jeśli chcemy autem startować to myśle że bardziej odpowiednim pojazdem do tego jest EVO, wiem ze subaru też można ale wydaje mi się że EVO ma lepsze zawieszenie do startów na OS-ach. Twarde jak deska do prasowania. Odzwierciedlenie, weź deske i zjedź na niej po schodach :twisted: .Subaru natomiast jest bardziej przyjazne, wygodniejsze w codziennej jeździe, wybacza więcej błędów kierowcy niż EVO no a frajda z jazdy jest identyczna. :D

 

Lepiej bym tego nie ujął. Dokładnie to chciałem napisać.

No i miśka trzeba częściej tankować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja taka sama moc i pewnie bardzo zblizone osiagi, wiec prosta sprawa Subaru Impreza WRX STI jest lepsza :P, silnik boxer, duzy spojlerek w standardzie, w Misku standardowo maly :twisted:.

W Top Gear byl testowany jeszcze Misiek Evo VII o mocy 305 KM... Subarynka miala 300 KM, nie ma co porownywac do kontynentalnych wersji :twisted: o moby jedynie 265 KM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mister Slawski tak sobie zeby bylo kolorowo zycie takie szare jest :lol: wiec ostatnie dorzucam z mojego podworka zona ma ten po prawej a moje po lewej 8)

 

zapomnialem dodac ze w garazu jest od ojca :lol:

No to zdjęcie jest fajne, ale to z początku topicu naprawdę nic do niego nie wnosiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialy kolor na tego typu autkach wyglada poprostu inaczej, dlatego mi sie tak podoba :).

Moj kuzyn mial kiedys Peugeota 405 T16 4x4 200 konnego bialego, kazdy inny Peugoet 405 w kolorze bialym byl brzydki ale ten mi sie bardzo podobal :)

Daro, jakis maly masz ten podjazd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum jest mało ludzi (o ile są) którzy nie wiedzą jak wygląda Subaru Impreza czy Mitsubishi Lancer Evolution, więc po co dołączasz te zdjęcia?

 

Na ten przykład ja nie wiem, ale to może z ty prosty przyczyny, że jedne oko mam szklane, a na drugie gówno widze. Fotograbie mile widziane, bo to zawsze jakieś kolorowe przebarwienie.

 

Matka chrzesna słabująca optycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...