Skocz do zawartości

SJS 15.03.2007


piter

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych, którzy już byli na torze :

Czy do małej, wolnossącej imprezki warto założyć na takie szkolenie 205/55/15 ? czy jechać na 185/65/14 :?: :wink: .. i myślę już o letnich, bo w prognozach raczej sucho i słonecznie ... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zapisany na 20.03 na II stopień i czekam na potwierdzenie.

 

Dzwoniłem dzisiaj. Na potwierdzenie z numerem konta itp mógłbym sobie czekac i rok jeszcze.... Pan obiecał że za 5 minut do mnie prześle... we'll see....

 

Tak czy siak, potwierdził mi, że termin jest aktualny i szkolenie II stopnia odbedzie się 20.03.

Start o godzinie 9.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są założone śliczne nowe RE070 :grin: . Aż żal jechać.

 

Szkoda, że na moje felgi nie wchodzą :neutral:

 

Co do powtierdzenia to mega rotfl. Mineło 7 godzin (a miało byc "dosłownie 5 minut") i nadal żadnego potwierdzenia - gdzie wpłacic pieniądze - nie mam.

 

Troche żałosne. Żeby zapisac się na II stopień musiałem dzwonic 4 razy (a i do tej pory mnie olewają jak widac). Termin przesunął się 2x i też mnie nie poinforomowano (dobrze, że sam zadzwoniłem) pomimo tego iż obiecano, że jeżeli data ulegnie zmianie to poinformują telefonicznie...

 

Potem sie dziwic, że nie mogą zebrac wystarczającej liczby osób na II stopień i muszą terminy zmieniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy I stopniu nie ma to duzego znaczenia bo sie nie lata duzym ogniem ;)

 

kto nie lata, ten nie lata, ja bede miec opony do wymiany :wink: .

 

Szkoda, ze sie wyminelismy, ja sie szkolilam we wtorek 13.03. :smile: Ale zabawa rzeczywiscie przednia... juz sie nie moge doczekac II stopnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwood, Dobrej zabawy życzę jutro....

 

Ja niestety nie dotrę na II stopień.

 

Wsiadłem dzisiaj do samlotu o 7 rano, silnik pierdnął i nie odpalił..... w zastępstwie litościwie chciano wszystkich ludzi, stopniowo w ciągu dnia porozkładac po innych samolotach - tyle, że nie wiadomo kto o której godzinie i w ogóle... Zważywszy na to że o 18 miałem bilet powrotny nie skorzystałem :P

No i musiałem przebookowac się na jutro.... szkoda.... następnym razem może się załapię....

 

PS jakby ktoś na sjs z organizatrów marudził, że np. nie powiedziałem wczesniej, że nie przyjade - przekaż ode mnie podziękowania za nie poinformowanie mnie o dwukrotnej zmianie terminu i nie wysłaniu potwierdzenia z numerem konta na maila. (3x prosiłem/dzwoniłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...