Skocz do zawartości

STi 2006/ WR Blue Pearl 02C


_scooby_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
39 minut temu, endriu90 napisał:

Temat przeczytany jednym tchem. Dlaczego tak nagle urwany?

endriu90, zmotywowałeś mnie aby wreszcie uzupełnić zaległe wpisy ;)

 

Pojawiło się kilka nowych rzeczy w aucie. Wszystko mam skrupulatnie zapisane w pliku wraz ze zdjęciami. Pozostaje jedynie przerzucić to na forum. Obiecuję, że lada dzień pojawi się aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 14.09.2019 o 10:06, _scooby_ napisał(a):

Jeżeli chodzi o podświetlenie to pracy ze zmianą koloru jest całkiem sporo. Na niektóre żarówki zakładasz koszulkę i po problemie. Schody zaczynaja się jak musisz wylutować i wlutować odpowiednie mikro diody + podobierać odpowiednie rezystory aby intensywność świecenia była podobna w calym wnętrzu. W panelu szyb wstawiałem diody tam gdzie wcześniej fabryka ich nie przewidziała. Dzięki temu zapewne mój hawk jako jeden z niewielu na świecie ma podświetlane przyciski tylnych szyb ;). Przycisk awaryjnych zamawiałem u siebie w ASO. Informacyjnie, wyszło jeszcze drozej niz na ebay :P

 

Ha, przerabiałem to samo u siebie:

uEd9VgM.jpg

 

  

W dniu 21.08.2020 o 11:19, _scooby_ napisał(a):

Pojawiło się kilka nowych rzeczy w aucie. Wszystko mam skrupulatnie zapisane w pliku wraz ze zdjęciami. Pozostaje jedynie przerzucić to na forum. Obiecuję, że lada dzień pojawi się aktualizacja.

 

No to hop z pliku na forum, ciekaw jestem co u Hawka słychać, bo czas leci :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd, że temat się urwał ale auto ma się świetnie. Obecnie użytkowane weekendowo. Przebieg coś w okolicach 80 tys. Auto od ostatniego wpisu na forum nie przeszło żadnych dodatkowych modyfikacji. Jedno z ostatnich zdjeć na telefonie ponizej;)

IMG_1581.jpeg

Edytowane przez _scooby_
  • Super! 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...