Skocz do zawartości

Przednie zawieszenie-stuki


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Nie slyszalem o stukających gumach stabilizatora :shock: Ale czlowiek uczy się cale życie... :mrgreen:

hmmm...coś puka z przodu. Luzu na maglownicy nie ma, nie ma też luzów nigdzie indziej, jak tylko na gumach stabilizatora, więc nie wiem co innego może pukać...no chyba, że skończone klocki. Stuku są przy jeździe na wprost na delikatnych "falowaniach" nawierzchni, gdzie przedni zawias lekko się ugina.W sumie nie sprawdziliśmy tylko mocowania górnego amortyzatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koniec kłopotów :)

Legacy96 miał rację - nawet jak nie widać luzów to warto wymienić łączniki .

Więc wymieniłem:

1.Komplet amortyzatorów Kayaba od Carfita (dzięki!!)

2.Łączniki stabilizatora przód

3.Gumy stabilizatora przód

4.Wyregulowałem maglownicę

5.Zrobiłem geometrie (moje obawy, że auto jest krzywe, na szczęście nie potwierdziły się :mrgreen: )

6.Wyciszyłem bagażnik (karimatą ;) )

Muszę się teraz na nowo auta nauczyć-sztywne, twarde, świetne w zakrętach.Amortyzatory miałem totalnie zużyte-siła grawitacji same się "składały".

Zostało mi chyba tylko wymienić gumy na maglu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

mam Legacy MY 98 i objawy dokładnie takie jak u kol Sirchasera , ale kupiłem to auto ze świerzo wymienionymi łacznikami - oglediny mechanikow nic nie wykazuja -a puka :(

jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam Legacy MY 98 i objawy dokładnie takie jak u kol Sirchasera , ale kupiłem to auto ze świerzo wymienionymi łacznikami - oglediny mechanikow nic nie wykazuja -a puka :(

jakiś pomysł ?

 

u mnie też nie było widać luzów , ale tak jak napisałem, nawet jak nie widać luzów to warto wymienić łączniki. Mówisz , że świeżo wymienione łączniki- masz 100% pewność?? A może Ci magiel stuka?? Mi chyba właśnie zaczął stukać. Można go trochę podkręcić, a jak to nic nie da...przyzwyczaić się :)

A może to końcówka drążka kierowniczego, sworzeń wahacza??

 

A jacy mechanicy Ci sprawdzali jeśli można wiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

łączniki swiecą sie jak psu.... chyba ich nikt tak nie wypucował , samochód ogladał diagnosta w Radomiu , a w Warszawie polecany tu na tym forum wasztat na ul B...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...