Skocz do zawartości

Chat tak czy nie?


siara76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko do forumowiczów jak i administracji czy była by możliwość utworzenia chata Możnaby w pilnych i mniej pilnych sprawach poradzić się koleżanek i kolegów bez konieczności zakładania kolejnych tematów,ktorych jest bez liku..!

Może na zasadzie referendum szanowni forumowicze się wypowiedzą:question:

Chciałem na ogólnym forum:oops:jak mozna by przenieść z góry dziękuję i sorki:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, siara76 napisał:

jak mozna by przenieść z góry dziękuję i sorki:facepalm:

Można ;)

 

Godzinę temu, siara76 napisał:

Może na zasadzie referendum szanowni forumowicze się wypowiedzą:question:

Powinieneś zrobić ankietę :P

 

Czat był na The Forum wiele razy, jednak ostatnimi laty nie bardzo był wykorzystywany. Taka moja dygresja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, siara76 napisał:

Chciałem na ogólnym forum:oops:jak mozna by przenieść z góry dziękuję i sorki:facepalm:

 

??? nie rozumiem? Jest na ogólnym, mogę przenieść do organizacyjnego :P

 

8 minut temu, siara76 napisał:

Dzięki no szkoda że nie działa wiele spraw możnaby załatwić i dowiedzieć się od ręki;)

Mylisz się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ tutaj czat nigdy do tego nie był używany. Może mógłby zacząć być używany, ale wątpię. Nie mam nic przeciwko, żeby było jasne. Nie wiem tylko czy taka będzie wola Forumowiczów i czy to w ogóle technicznie możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czat nie ma sensu.

Czatować bowiem można na durnowate tematy z kimś akurat obecnym. A aby uzyskać sensowne informacje na konkretne pytania to raczej trzeba poczekać na kogoś zorientowanego w temacie. Który się może pojawić na drugi dzień...

Zresztą jak napisał @Juan Rapru - potem przepada. A wyszukiwarka na TF działa bardzo sprawnie - i odpowiedzi pozostają dla potomnych.

Także jak zrobisz głosowanie to ja będę na "wszystko mi jedno i tak nie ma sensu" ;)

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie każdy wątek jest niemalże w formie takiego "prawie" chata, i o każdej porze dnia lub nocy można pisać a jak się pisać nie chce lub nie może to można tylko czytać a jak czytać akurat też nie ma czasu to można sobie poczytać i nawet dopisać coś po paru/parunastu dniach, więc w sumie to jest chat tylko taki wielowątkowy z multifunkcjonalnością :mrgreen:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...