Jump to content

SEBA_M

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by SEBA_M


 1. Jak już będziesz potrzebował łańcuchów to znaczy że jest cholernie źle. W Alpach wyjeżdżałem czy Foresterem czy Outbackiem z takich parkingów, że ośki z łańcuchami się tylko głowiły czy to możliwe. Na normalnej drodze jak już jest kryzys i stoją policemani to widząc Subaru po prostu się odsuwają i każą jechać dalej....
   

  Tyle z doświadczeń mocno górskich które zbieram już parę dobrych lat.


 2. 32 minuty temu, Farmer napisał:

  Standardowe objawy za małej ilości czynnika chłodzącego.

  Pojedź do kogoś od klimatyzacji niech sprawdzi ciśnienia H , L,  wszystko będzie jasne.

  Dokładnie


 3. 6 godzin temu, Jasionowski napisał:

  Będę nieobiektywny, bo jestem właścicielem jednego z tych dwóch ocenianych typów aut. Mam 3,6 MY 2012. Auto bez problemów, żadnych usterek. Serwisowane w ASO. Spalanie w mieście około 10,5 -11 litrów. Przy jeździe zima na krótkich dystansach ( 1 km) spała 13 l. Trasa, autostrada przy predkosci 140 km/h wychodzi 9 litrów. Droga ekspresowa 120 km/h spala 8,5 . Benzyna 95 oktanów. 

  O LPG nie myślałem. Obecny przebieg 106 tys km. 

  To jest moje drugie OBK 3,6 i jestem zadowolony. Żałuje jedynie, ze nowe Subaru nie maja takiego lub podobnego silnika. 

  Pozdrawiam

  jasionowski 

  Potwierdzam jako posiadacz 3.6. Spalanie czasami na poziomie silników 2L. Skrzynia pancerna jak dbasz. Co do ASo to ja od 9 lat współpracuję z Markiem z MTSu i złego słowa nie powiem. Poczytaj o SI DRIVE w Subaru to dowiesz się co to jest i co daje.

   

  Dla mnie auto prawie idealne. W tej chwili kończę mody wizualne bo nie mogłem znieść tych końcówek w dół i drewnopodobnych listew. Wtedy będzie jak dla mnie ideał.


 4. Czytając początek zrozumiałem, że tym autem rajdu Paryż-Dakar nie będziesz chciał jechać ale widzę, że może być inaczej. Nie znam producenta który ma teraz stały mechaniczny napęd wśród aut typu SUV. Wszystkie są jakoś wysterowywane.

   

  Uwierz mi, nie zobaczysz różnicy w napędach... A EU to Europa bo US sam się brzydzę.


 5. Godzinę temu, Bosman napisał:

  Outback 3.6 z tego co piszesz byłby idealny.

  Nie jest to wprawdzie manual, ale za to bardzo sprawny i trwały automat.

  Miałem:

  -2.5XT (mniej miejsca w środku, bardziej surowy, bez problemy 4 osoby na narty się wielokrotnie zabierały, żadnych problemów przez 8 lat).

  Mam:

  - 3.6 (duuużo miejsca, bardziej komfortowy, podobne parametry prędkościowo-przyspieszeniowe, cichszy, póki co bezawaryjny).

  Z tych dwóch: zdecydowanie 3.6 jak znajdziesz EU bo bokiem też umie polatać.

×
×
 • Create New...