Jump to content

art5525

Użytkownik
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

About art5525

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 03/20/1976

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Podlasie
 • Auto
  XV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. art5525

  Spalanie XV II

  raczej z pozycji gps
 2. art5525

  Spalanie XV II

  Dopuszczalna prędkość na danej drodze, np w mieście 50 km/godz
 3. art5525

  Spalanie XV II

  Ok. Źle napisałem Z tym że u mnie wyświetla ograniczoną prędkość na danej drodze. A widzę u kolegi coś innego, więc domyślam się iż jest możliwość zmiany
 4. art5525

  Spalanie XV II

  Kolego, mam pytanie dotyczące dolnego zdjęcia: jak, co zrobiłeś że masz wskazanie prędkości jazdy? U mnie jest pokazana dopuszczalna prędkość jazdy. Czy można to zmienić?
 5. Jadę do ASO w środę ale z ciekawości chciałem się dowiedzieć jak to jest z tym szyberdachem
 6. Witam Proszę o informację, czy szkło szyberdachu jest pokryte fabrycznie folią przyciemniającą czy też jest przyciemnione w masie szklanej? Zrobił mi się dziwny pęcherz na zewnętrznej stronie i obawiam się iż jest to jakaś wada na foli. Wolę się upewnić.
 7. Samochód zamyka sie jak strumieniem wody z myjki najedziesz na klamkę przednią Ja kluczyk kładę gdzieś na szafkę od myjki i myję samochód bez problemu.
 8. pod przełącznikami od pozycji szyby jest płytka, ona mogła zostać zalana jakimś płynem lub na niej jest zimny lut
 9. Sprawdzałeś czy szyba nie jest przekoszona? Objaw jakby szyba napotykała opór i cofała się. Możesz spróbować zamknąć szybę i spróbować "złapać ją" szybciej, np. w połowie wysokości okna. Chodzi mi o to, że możesz zasymulować powstanie oporu dla szyby - sprawdzisz o ile szyba się cofnie i porównasz wyniki. Może być równie dobrze problem ze sterowaniem - np. zimny lut i będziesz musiał dokładnie obejrzeć płytkę z lutami Czy czasami nie wylałeś jakiegoś płynu na sterownik od szyb? Może jakiś spray?
 10. art5525

  Spalanie XV II

  Cześć U mnie jest podobnie. W trasie przy prędkości ok. 140 km/godz i obciążeniu czterema osobami wychodzi ok. 9,8 l/100 km
 11. Trochę do dziwne. Niby firmy chwalą się spełnianiem norm ISO, standaryzacją a tu dupa. Ja swoje kupiłem bez problemu w aso grafix Białystok. Zamawiam z dostawą do domu i za pobraniem. Wystarczyło podać numery, otrzymałem na e-mail ceny i złożyłem zamowienie. Nie rozumiem dla czego towar jest dostępny w wybranych salonach przecież chcemy kupić dywaniki a materiał rozszczepialny do bomby. Wg mnie jest to tylko i wyłącznie kwestia zaangażowania pracowników. Coś z zakresu "nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi?" W aso suzuki czy aso lexus też nigdy nie miałem problemu ze składaniem takich zamówień.
 12. To co się pokazało na tej części klapy zostało usunięte, lakier został spolerowany. Jeden z pomysłów skąd to się wzięło: jakiś dziwny nalot, który mógł pozostać po montażu spryskiwacza kamery. Muszę pojeździć i popatrzeć co będzie dalej. Miejsce jest na prawdę dziwne, jeżeli byłyby to paprochy po montażu spryskiwacza, to dla czego nie spadły zgodnie z powszechnym prawem ciążenia? Dodatkowo samochód jest myty i to porządnie raz w tygodniu. Nie chce mi się wierzyć że ciśnienie wody nie zmyłoby takich paprochów. Po drugie bardziej mi to wyglądało na spieki od szlifierki - tylko jak i kiedy mogłyby powstać? Muszę obserwować.
 13. Miałem nadzieję iż jest to nalot. Specjalnie pojechałem na myjnię i bardzo ale to bardzo dokładnie umyłem to miejsce. Zdjęcie zrobiłem już po umyciu. Niestety, nie jest to nalot lub bród. Zwykła rdza. Co do miejsca, na prawo od przycisku otwierania tylnej klapy.
×
×
 • Create New...