Jump to content

art5525

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by art5525

 1. Czy magnez się jej łapie? Jeżeli to zwykła stal, to na laserze z pewnością mógłbyś ją wyciąć. Tylko czy koszt jednostkowy takiej uszczelki nie będzie za wysoki? No chyba, że Subaru sprzedaje ją łączne z turbiną, na przykład
 2. Jeżeli masz starą, to już chyba najprędzej będzie wyciąć nową z płyty grafitowej. Z czego ona jest zrobiona?
 3. Spróbuj może tu coś znajdziesz: http://www.catcar.info/en/
 4. art5525

  Spalanie XV II

  raczej z pozycji gps
 5. art5525

  Spalanie XV II

  Dopuszczalna prędkość na danej drodze, np w mieście 50 km/godz
 6. art5525

  Spalanie XV II

  Ok. Źle napisałem Z tym że u mnie wyświetla ograniczoną prędkość na danej drodze. A widzę u kolegi coś innego, więc domyślam się iż jest możliwość zmiany
 7. art5525

  Spalanie XV II

  Kolego, mam pytanie dotyczące dolnego zdjęcia: jak, co zrobiłeś że masz wskazanie prędkości jazdy? U mnie jest pokazana dopuszczalna prędkość jazdy. Czy można to zmienić?
 8. Jadę do ASO w środę ale z ciekawości chciałem się dowiedzieć jak to jest z tym szyberdachem
 9. Witam Proszę o informację, czy szkło szyberdachu jest pokryte fabrycznie folią przyciemniającą czy też jest przyciemnione w masie szklanej? Zrobił mi się dziwny pęcherz na zewnętrznej stronie i obawiam się iż jest to jakaś wada na foli. Wolę się upewnić.
 10. Samochód zamyka sie jak strumieniem wody z myjki najedziesz na klamkę przednią Ja kluczyk kładę gdzieś na szafkę od myjki i myję samochód bez problemu.
 11. pod przełącznikami od pozycji szyby jest płytka, ona mogła zostać zalana jakimś płynem lub na niej jest zimny lut
 12. Sprawdzałeś czy szyba nie jest przekoszona? Objaw jakby szyba napotykała opór i cofała się. Możesz spróbować zamknąć szybę i spróbować "złapać ją" szybciej, np. w połowie wysokości okna. Chodzi mi o to, że możesz zasymulować powstanie oporu dla szyby - sprawdzisz o ile szyba się cofnie i porównasz wyniki. Może być równie dobrze problem ze sterowaniem - np. zimny lut i będziesz musiał dokładnie obejrzeć płytkę z lutami Czy czasami nie wylałeś jakiegoś płynu na sterownik od szyb? Może jakiś spray?
 13. art5525

  Spalanie XV II

  Cześć U mnie jest podobnie. W trasie przy prędkości ok. 140 km/godz i obciążeniu czterema osobami wychodzi ok. 9,8 l/100 km
 14. Trochę do dziwne. Niby firmy chwalą się spełnianiem norm ISO, standaryzacją a tu dupa. Ja swoje kupiłem bez problemu w aso grafix Białystok. Zamawiam z dostawą do domu i za pobraniem. Wystarczyło podać numery, otrzymałem na e-mail ceny i złożyłem zamowienie. Nie rozumiem dla czego towar jest dostępny w wybranych salonach przecież chcemy kupić dywaniki a materiał rozszczepialny do bomby. Wg mnie jest to tylko i wyłącznie kwestia zaangażowania pracowników. Coś z zakresu "nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi?" W aso suzuki czy aso lexus też nigdy nie miałem problemu ze składaniem takich zamówień.
 15. To co się pokazało na tej części klapy zostało usunięte, lakier został spolerowany. Jeden z pomysłów skąd to się wzięło: jakiś dziwny nalot, który mógł pozostać po montażu spryskiwacza kamery. Muszę pojeździć i popatrzeć co będzie dalej. Miejsce jest na prawdę dziwne, jeżeli byłyby to paprochy po montażu spryskiwacza, to dla czego nie spadły zgodnie z powszechnym prawem ciążenia? Dodatkowo samochód jest myty i to porządnie raz w tygodniu. Nie chce mi się wierzyć że ciśnienie wody nie zmyłoby takich paprochów. Po drugie bardziej mi to wyglądało na spieki od szlifierki - tylko jak i kiedy mogłyby powstać? Muszę obserwować.
 16. Miałem nadzieję iż jest to nalot. Specjalnie pojechałem na myjnię i bardzo ale to bardzo dokładnie umyłem to miejsce. Zdjęcie zrobiłem już po umyciu. Niestety, nie jest to nalot lub bród. Zwykła rdza. Co do miejsca, na prawo od przycisku otwierania tylnej klapy.
 17. Subaru XV, 2.0, 2018r - mam już rdzawy nalot na tylnej klapie Jutro mam przegląd techniczny na 15 000 km z przeglądem lakieru, ciekawe co będzie Nalot jest w obszarze przycisku otwierania tylnej klapy.
 18. Cześć Mam pytanie, kto ma jeszcze zamontowany spryskiwacz tylnej kamery?
 19. art5525

  Co zamiast XV???

  Jeszcze nie mogę się oswoić z myślą, iż kupiłem nowy samochód który po kilku miesiącach stał się „białym krukiem”
 20. art5525

  Co zamiast XV???

  Czyli co, nasze 2.0 będą od dziś tylko drożeć?
 21. Tego zestawu nie używałem, ale miałem kiedyś taki długi dywanik na tył. Faktycznie, tunel był zabezpieczony, ale każde sprzątanie wnętrza było utrudnione. Trzeba było się nagimnastykować aby wyjąć go w całości nie wywalając brudu na wykładzinę albo na siedzenia. Najlepiej szło w dwie osoby, ale nie zawsze masz kogoś kto pomoże. Wyobraź sobie że w zimie będziesz miał na nich trochę śniegu – piasku – wody, spróbuj go wyjąć nie wywalając tego syfu w środku samochodu
×
×
 • Create New...