Skocz do zawartości

Popieram wprowadzenie 460 jednomandatowych okręgów wyb.


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ile jest głosów żeby zmniejszyć koryto ? Tak do 100 krzesełek.

Powoli :roll: Z doświadczenie wiem, że próba załatwienia kilku rzeczy na raz bardzo często kończy się tym, że nic się nie uda załatwić :idea:

Zresztą tak naprawdę, to ławy parlamentarne nie są najbardziej żerodajną częścią koryta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenie wiem, że próba załatwienia kilku rzeczy na raz bardzo często kończy się tym, że nic się nie uda załatwić

 

Racja, tylko czy pudrowanie trupa ma sens ? Obecna wersja demokracji partyjnej tak się zdegenerowała, że bez porządnej rozpierduchy nic się nie zmieni na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pudrowanie trupa ma sens ?

Na czas pochówku, chyba ma :twisted:

bez porządnej rozpierduchy nic się nie zmieni na lepsze

Na tak porządną rozpierduchę nie ma szans, ludzie mają, albo im się wydaje że mają, za dużo do stracenia :idea:

 

-- 12 wrz 2012, o 14:12 --

 

prawda?

Robisz u Lisa :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: jest szansa, ze JOW zniesie dyscypline partyjna i jej negatywne koncekwencje, czyli wszyscy glosuja jak sugeruje przewodniczacy...

 

Secundo: statystyka pokazuje, o ile pamietam, ze przy obecnej ordynacji realna zmiana wladzy ma szanse nastapic co 100-iles lat; po prostu dzieki glosowaniu na partie a nie na kandydata oraz dzieki mozliwosci sojuszy duzych partii, ekipa trzymajaca przy wladzy w zasadzie zostaje bez zmian;

 

Tertio: chyba nie jestescie tak naiwni, zeby wierzyc, ze to politycy rzadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś bez nich zaczął, to może byłoby przyjemnie podyskutować, a tak nie jest :(

 

 

Jak można inaczej zapytać o poglądy typu "szachy dla debili" ?

Po drugie nie wiem, w którym momencie ja Ciebie obraziłem, jeśli te poglądy popierasz? A Twoja interpretacja "wychamuj" jest bardzo ciekawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym momencie ja Ciebie obraziłem

Nie obraziłeś mnie, tylko siebie :oops:

 

"szachy dla debili"

"Święte" oburzenie na te słowa w społeczeństwie, w którym większość opowiada się za aborcją, gdy wiadomo, że dziecko urodzi się upośledzone jest szczytem hipokryzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo:...

 

Secundo: ...

 

Tertio: ...

 

Primo: nie zniesie. Żeby wystartować i wygrać trzeba dużo kasy, a partia pomoże, wdzięczność included.

 

Drugie primo: jak wyżej, będą różnice procentowe. Ogólny skład przy korycie będzie podobny.

 

Trzecie primo: więc po co się w to bawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Primo: nie zniesie. Żeby wystartować i wygrać trzeba dużo kasy, a partia pomoże, wdzięczność included.

 

Nie zgadzam sie z Toba. W obecnym systemie nie ma szansy. Zatem trzeba sprobowac innego systemu. Jak zjesc slonia? Po kawalku. Zacznijmy od tego i zobaczmy.

 

 

> Trzecie primo: więc po co się w to bawić ?

 

Zawsze latwiej lobbowac u jednej partii czy dwoch niz wsrod mocno rozproszonego aparatu wladzy. Mozna, ale juz nie jest tak latwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierujesz dyskusję na inny tor

Ja niczego nie kieruję...

ciężko bronić takich poglądów

niczego nie bronię...

zamiast odpowiedzi na proste pytanie

a nie odpowiadam, bo nie ma na co :roll:

 

Jakby za użycie słowa "debil" stawiać ludzi przed plutonem egzekucyjnym, to nie byłoby komu zgasić po nas światła :?

 

-- 12 wrz 2012, o 15:57 --

 

Jak zjesc slonia? Po kawalku.

 

Ale najpierw trzeba go ukatrupić.

Niekoniecznie 8) Możemy najpierw spróbować metody "na kleszcza" :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabus, znowu nie odpowiedziałeś :)

To jest naprawdę proste pytanie - czy popierasz poglądy Korwina dotyczące osób niepełnosprawnych? I uważasz np., ze nie powinny mieć prawa do paraolimpiady? Itd., znasz te poglądy lepiej ode mnie, więc pytam, czy masz takie same w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy popierasz poglądy Korwina dotyczące osób niepełnosprawnych?

A jakie one Twoim zdaniem są :?:

I uważasz np., ze nie powinny mieć prawa do paraolimpiady?

On nie odbiera nikomu prawa to paraolimpiady :shock: Jemu chodzi wyłącznie o to by imprezy typu: mistrzostwa, mundiale, igrzyska (w tym paraolimpiady) i inne temu podobne wydarzenia nie były finansowane z pieniędzy publicznych :idea:

znasz te poglądy lepiej ode mnie

Tak znam i dlatego nie mogę się nadziwić Twoim pytaniom :roll: Piszesz androny, nazywasz je poglądami Korwina i jeszcze oczekujesz, że odpowiem Ci "tak" albo "nie".

Czy Ty chcesz mnie zakrzyczeć, pardon zapisać :wink: jak pewna histeryczka, też Korwin :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amstaff23 a co Ty tak szczypiesz za nogawki Urabusa? Ten temat jest o czymś innym więc jak chcesz o Korwinie porozmawiać to PW, albo możesz założyć swój temat, o ile w tej kwestii masz jakiekolwiek pojecie i np. znasz treść całej dyskusji panów Mikke i Martenki... Nie samą odpowiedz Korwina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...