Skocz do zawartości

Pierwszy przegląd


Agrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy Subaru restrykcyjnie przestrzega limitu przebiegu (15 tys) czy można ew. trochę przekroczyć bez utraty gwarancji? Mam trasę do zrobienia i nie dam rady objechać a chciałbym zrobić przegląd w Krakowie.

Pytanie dotyczy Imprezy 2.0 RC MY 07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy Subaru restrykcyjnie przestrzega limitu przebiegu (15 tys) czy można ew. trochę przekroczyć bez utraty gwarancji? Mam trasę do zrobienia i nie dam rady objechać a chciałbym zrobić przegląd w Krakowie.

Pytanie dotyczy Imprezy 2.0 RC MY 07.

 

to zrób przegląd przed trasą przecież nie musisz mieć na liczniku 15kkm stukniętego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy Subaru restrykcyjnie przestrzega limitu przebiegu (15 tys) czy można ew. trochę przekroczyć bez utraty gwarancji? Mam trasę do zrobienia i nie dam rady objechać a chciałbym zrobić przegląd w Krakowie.

Pytanie dotyczy Imprezy 2.0 RC MY 07.

 

to zrób przegląd przed trasą przecież nie musisz mieć na liczniku 15kkm stukniętego

 

Już udało mi się ustalić limit z Dyrekcją:-) Gdybym miał czas to pewnie tak właśnie bym zrobił

ale niestety nie mam kiedy:-(

Zrobię po powrocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
czy dobrze rozumiem, że pierwszy przegląd po 5000km w legacy 3.0H6 jest obowiązkowy , zaś w wersji 2.0 nie ?

 

Obowiązkowy? Hmmm - byłoby to dziwne. Masz go wpisanego w książce gwarancyjnej, czy tylko Ci powiedziano w serwisie o tym, że "warto zrobić przegląd po 5K"?

 

Generalnie jest tak, że wszyscy robią przegląd po 3.5K - 5K, wymieniają olej i filtry, ale SIP nie wymaga tego do utrzymania gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

a mam takie pytanie związane z wątkiem przeglądu tylko ze strony kosztów. Ile kosztuje taki przeglądzik? Bo słyszałem że nawet jakieś drobne żeczy w servisie kosztują troche a przeglądzik dochodzi do kilku tysi... nie znam się więc pytam ;-) szukam jakiegoś GT TURBO dla siebie więc warto się zainteresować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeczy

:shock:

 

Ile kosztuje taki przeglądzik?

Zależy po jakim przebiegu, ale jeżeli to ten po 100 tys km, to nawet w nie ASO będzie dużo kosztował - po prostu jest kilka rzeczy do zrobienia i części kosztów nie przeskoczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom rozumiem. Przepraszam że tak się wcinam w temat i zadaję delikatnie głupie pytania ale ciekawość. Jestem studentem heh "z marzeniami" i zaczynam się powoli oriętować w kosztach bo mam w planach GT TURBO. Wszyscy mi odradzają tłumacząc że pali po 20 litrów, ciągle coś jest do wymiany albo się psuje a koszta są ogromne... ale marzenia są po to żeby je spełniać heheeheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentem heh "z marzeniami" i zaczynam się powoli oriętować

Zapewne z jakiejś politechniki, bo raczej nie humanistyczny kierunek :mrgreen:

 

bo mam w planach GT TURBO. Wszyscy mi odradzają tłumacząc że pali po 20 litrów, ciągle coś jest do wymiany albo się psuje a koszta są ogromne... ale marzenia są po to żeby je spełniać

Jak się tak czasem patrzę, to czasem studenci naprawdę niezłymi furami jeżdżą - kwestia zasobności portfela swojego lub rodziców. Auto samo z siebie się nie psuje, jeżeli jest w dobrym stanie i należycie traktowane, regularnie robione przeglądy, sprawdzany olej, nie jest katowane, naprawy wykonywane na solidnych częściach a nie jak najtańszych podróbkach w "garażu Zdziśka" to będzie sprawowało się naprawdę niezawodnie - nawet jak czasem pojeździsz nim ostrzej. Spalanie... turbo żyje - turbo pije! Kupując ponad dwustukonne auto nie licz, że będzie to mistrz jazdy o kropelce. By spalić 20l/100km trzeba się wprawdzie nieco postarać, ale już 14-15 litrów w mieście nie jest niczym nadzwyczajnym. Musisz sam zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania to oriętuje się, od 13 do 16 litrów przyjąłem do wiadomości. Teraz jestem w trakcie sprzedawania mojego autka i kombinowałem że we wrześniu kupie GTka. Dobrze się stało że zacząłem czytać na forum i wcinać się w tematy bo mi troche chłopaki zmienili tok myślenia i naprowadzili mnie na dobrą drogę. Muszę troche jeszcze pieniędzy dozbierać. Myślę że za 30 tysi coś się kupi w przyzwoitym stanie, tyle będę mógł włożyć. Co do napraw heh to szczeże mówiąc i wiem że to jest głupie ale chciałem dążyć do tego żeby samemu sobie móc dużo przy nim pogrzebać i powymieniać. Nie jestem na mechanice ani takim kierunku, mam troche wiedzy ogólnej bo od dawna interesuję się samochodami ale wiadomo jak to jest, wiedza sucha to nie praktyka, dlatego kombinuje iść zaocznie na coś hmm w tym kierunku ale żebym miał praktyke. A co do kaski... ja zarazbiam 1200zł na miecha heh mój starszy ma firma ale to jego pieniądze więc sam będę musiał zarobić na subarynke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za 30 tysi coś się kupi w przyzwoitym stanie, tyle będę mógł włożyć.

 

 

Myślę ze musiałbyś mieć dużo farta.

 

 

 

Szczerze mówiąc z Twojego opisu zdecydowanie Cięnie stać na GTeka, chyba że prawie w ogóle nie będziesz go używal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...