Skocz do zawartości

JOY jest najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, spoko, ja nie piję,
:

 

Orzesz ty w mordę, a tak chłopa lubiałem.

Gratuluje serdecznie zakupu, ma sie rozumieć z beznadziejnie wiszonco wargom ( dolnom ....... i nie chodzi o sromowom )

 

Kupił se JOY-u wymarzono latami fure,

Czyli szlag trafił Jego jazdy kulture,

Tera sie nie bedzie grzecznie w korkach tłoczyć,

Wskaże serdecznym palecem, gdzie mu mogo naskoczyć.

Wydrze spod świateł nie pacząc na pore roku

Bedzie miał wszystich w d... , abo nawet w kroku.

 

Matka chrzesna romantyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję Szanownemu W.B. za poezję, ku czci mego pędzidełka. :-)

I Wszyskim za rady i miłe słowa, a teraz pytanko ACCESECU - ile pensji na to cudo trzeba dać i gdzie można zakupić ? No i pierwsze wrażenia:

 

Co się podoba w Imprezie to wszyscy wiedzą, więc ja pomarudzę i napiszę co mnie sie nie podobie:

 

1. spalanie ;-)

2. spalanie :-(

3. spalanie :-P

4. śladowa ilość światła mijania oryginalnych reflektorów

5. jakość wykonania wnętrza: plastiki, piszczące pasy bezp. ( da się to jakoś zrobić ?),

6. żenująca jakość oryginalnego sprzętu audio ( jest nadzieja, że to tylko głośniki )

7. brak komp. pokazującego średnie spalanie itp. ( mimo PSI3 )

8. brak zegarka (PSI3 już ma)

9. miałem jeszcze napisać o wielkości bagażnika, ale :wink: nie, zastanawiam się tylko czy to napewno kombi czy może >heczbek< :wink:

 

Jak widać są tu i rzeczy bardzo ważne i marginalne, ale trochę tego jest.

 

No i rzecz do przeskoczenia ( bo pewnie do nauczenia ) ale pierwszym razem trochę się zaskoczyłem jak na 2 biegu trzeba było szybciej uciec na skręt w lewo, a tu autko z niskich obrotów kichnęło, prychnęło, pomyślało i dopiero się w sobie pozbierało. Wyszło niezaładnie. Teraz już wiem, żeby wcisnąć sprzęgło dać gazu i wtedy się pozbiera.

Mieszane uczucia am co do hamólców, albo mi się wydaje albo raz hamują rewelacyjnie a raz niezabardzo, zdarza się że też nie równo.

Może to wina kolein, a może niezarówno łapią.

 

Czekam na grom z jasnego nieba za krytykę The best of the best of the best z wyróżnieniem* pędzidła na świecie. :wink:

JOY ZSUBAROWANY do potęgi n.

-------------------------------------

* MIB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Szanownemu W.B. za poezję, ku czci mego pędzidełka. :-)

 

Co się podoba w Imprezie to wszyscy wiedzą, więc ja pomarudzę

 

Kruciutka droga od pasjonata do malkontenta. To tera uważnie se poczytaj :

1,2,3 - na to ewentualność byliście tu kolego molestowane pińcet milonów razy. Pije bo musi ...........jak ja.

4. po ćmoku sie nie jeździ.

5. widać poprzednik se lubił zaryćka w aucie, to sie rozchwierutało.

6. Jak sie sucha Połomskiego abo Foga, to najlepszy wzmacniacz nie wyczymie ....... sam bym nie wyczymał.

7. kcesz mieć zdowe nerwy to se nie montuj. wystarczy że cie szlag trafi przy płaceniu na stacji.

8. żyje sie od wypłaty do wypłaty. Nie rozdrabniaj tego na godziny. Po gówno ci zegarek.

9. Jak se wrzucisz GAS, to walizkę bedziesz woził na kolanach. To jes wyścigówka a nie wywrotka.

 

Co do hamulców, to na ten przykład są baby co nie mają wcale. A jak poprzednik beł oszczędny to so takie klocki do imprez po 200 pln za kpl co majo jedno zalete ......nie ścierajo sie wcale, tyko po miesioncu ostry jazdy tarczom sie można golić. a w instalacji hamulcowy sprawdz czy ni masz coca coli.

 

Traktujcie to jak wstępny opier.....l za demagogie, oszczerstwa i niski poziom zachytów jedyno słusznom choć drogom marko.

 

Matka chrzesna pedałogiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się podoba w Imprezie to wszyscy wiedzą, więc ja pomarudzę i napiszę co mnie sie nie podobie:

 

1. spalanie ;-)

2. spalanie :-(

3. spalanie :-P

4. śladowa ilość światła mijania oryginalnych reflektorów

5. jakość wykonania wnętrza: plastiki, piszczące pasy bezp. ( da się to jakoś zrobić ?),

6. żenująca jakość oryginalnego sprzętu audio ( jest nadzieja, że to tylko głośniki )

7. brak komp. pokazującego średnie spalanie itp. ( mimo PSI3 )

8. brak zegarka (PSI3 już ma)

9. miałem jeszcze napisać o wielkości bagażnika, ale :wink: nie, zastanawiam się tylko czy to napewno kombi czy może >heczbek< :wink:

 

 

No to tak :roll:

Spalanie jest niestety takie a nie inne choć można zejść z nim dosyć nisko ale noga naprawde lekką musi być :wink:

 

Co do reflektorów to powinieneś je zmienić, o ile chcesz naprawde uzyskać dobre światło w innym przypadku można zmienić żarówki na takie które więcej światła dają. Na rynku są różne firmy produkujące lampy. Więc wybór należy do ciebie.

 

Jeśli chodzi o piszczące pasy, to można to poprawić, należy troszke podpiłować plastik słupka i po kłopocie. Wiem bo sam miałem taki problem i już go nie mam :D

 

Teraz kolejny punkt, audio :roll: można zmienić głośniki i dużo to daje, jest nawet na stronie kliniki dźwięku impreza STi w której jednostke sterującą zostawiono a pozmieniano inne rzeczy, np: głośniki, wygłuszenie itp.

 

Co do tego spalania :idea: ja akurat to ciesze się że go nie mam bo w poprzednim samochodzie było i o zawał serca czasem mnie przyprawiało jak się cyferki pojawiały. O zawale portfela nie wspomne :twisted:

 

No a autko ma jakiś tam bagażnik ale nie ma służyć do przewozu lodówek tylko dawać przyjemność z jazdy a to napewno czyni :D

 

Czyżbym się mylił Joy :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jeśli chodzi o piszczące pasy, to można to poprawić, należy troszke podpiłować plastik słupka i po kłopocie. Wiem bo sam miałem taki problem i już go nie mam :D

 

Super wiadomość, w jakimś konkretnym miejscu, możesz zprecyzować ?To zaraz pójdę piłować :)

 

No a autko ma jakiś tam bagażnik ale nie ma służyć do przewozu lodówek tylko dawać przyjemność z jazdy a to napewno czyni :D

 

Czyżbym się mylił Joy :?:

 

Ani o gram :lol:

 

A BTW masz jeszcz jakiś pomyśł na wyciszenie skrzypiącego słupka od strony kierowcy, jakieś knify przy otwieraniu plastików,np drzwi i zmiana głośników ? bo boję się czegoś urwać :oops: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanko ACCESECU - ile pensji na to cudo trzeba dać i gdzie można zakupić ?

http://cobbtuning.com/wrx/accessecu.html

1. spalanie ;-)

2. spalanie :-(

3. spalanie :-P

Ciesz się, że nie kupiłeś STi ;-).

A tak serio to AccessECU ci w tym może pomóc. Np. ludzie z pełnym Stage 2 (AccessECU i turboback http://cobbtuning.com/wrx/power-s.html#stage1 ) osiągają dużo lepsze wyniki podczas spokojnej jazdy po mieście. Głównym powodem jest fakt, że auto ciągnie lepiej od niskich obrotów i nie ma potrzeby go aż tak kręcić. Jak np. pisałem o swoim jeżdżę do ok. 3K RPM po mieście bardzo sprawnie.

4. śladowa ilość światła mijania oryginalnych reflektorów

Komu potrzebne są światła? ;-)

5. jakość wykonania wnętrza: plastiki, piszczące pasy bezp. ( da się to jakoś zrobić ?),

Subaru nigdy nie było luksusową marką.

6. żenująca jakość oryginalnego sprzętu audio ( jest nadzieja, że to tylko głośniki )

Po używaniu przez jakiś czas "Premium Sound Package" w WRXie byłem całkiem szczęśliwy, że STi przyszedł bez audio. Same głośniki powinny poprawić ale wybór będzie raczej trudny jak nie chcesz wzmacniacza.

7. brak komp. pokazującego średnie spalanie itp. ( mimo PSI3 )

Zrób sobie naklejkę "40 litrów / 100 km" i już będziesz miał. ;-)

8. brak zegarka (PSI3 już ma)

A co masz na środku pod szybą?

9. miałem jeszcze napisać o wielkości bagażnika, ale :wink: nie, zastanawiam się tylko czy to napewno kombi czy może >heczbek< :wink:

Ano fakt. Jak dla mnie to kombi jest średnim pomysłem. Zawsze wolałem sedany i to z paru powodów jak:

- niższy środek ciężkości

- sztywniejsza buda

- szerszy rozstaw kół

- większy bagażnik

Z zalet kombi to składane tylne oparcia i dużu otwór pozwalające przewieźć coś o dużych gabarytach bo do sedana wejdzie więcej ale raczej mniejszych rzeczy do upchnięcia. Np. do bagażnika wchodzą tylko dwa koła z gumami.

No i rzecz do przeskoczenia ( bo pewnie do nauczenia ) ale pierwszym razem trochę się zaskoczyłem jak na 2 biegu trzeba było szybciej uciec na skręt w lewo, a tu autko z niskich obrotów kichnęło, prychnęło, pomyślało i dopiero się w sobie pozbierało. Wyszło niezaładnie. Teraz już wiem, żeby wcisnąć sprzęgło dać gazu i wtedy się pozbiera.

Zwykły turbo lag. Z tym stage 2 od Cobba (są też inni tunerzy jak świetny www.vishnutuning.com ale ze względu na AccessECU wolę Cobba).

Mieszane uczucia am co do hamólców, albo mi się wydaje albo raz hamują rewelacyjnie a raz niezabardzo, zdarza się że też nie równo.

Zmień płyn i klocki na coś lepszego. Najlepiej jeszcze SS lines za ok. $100 komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego spalania ja akurat to ciesze się że go nie mam bo w poprzednim samochodzie było i o zawał serca czasem mnie przyprawiało jak się cyferki pojawiały. O zawale portfela nie wspomne

 

A co to bylo, jak mozna spytac? :)

 

Subaru nigdy nie było luksusową marką.

 

Jezdziles nowym Legacy? A zreszta to wszystko zalezy od tego, co kto uznaje za luksus. Jakis ksiaze czegostam jezdzacy zwykle RolsRojsem i kapiacy sie w mleku bedzie sie skarzyl na brak uchwytu dla obcinaczki do cygara. Dla mnie luksus to juz po prostu dobrej jakosci materialy we wnetrzu, dobrze dopasowane czesci (bez jakichs luk i tym podobnych :roll:), fakt, ze nic nie trzeszczy jak sie wjezdza w dziure no i dobry silnik. Ale ja moze po prostu nie mam zbyt duzych wymagan? :mrgreen:

 

Niewymagajacy ThanJu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie naklejkę "40 litrów / 100 km" i już będziesz miał. ;-)

:lol::lol::lol::lol:

 

A co masz na środku pod szybą?

PSI3 :lol::lol::lol: - ale jest w nim zegarek :wink:

 

Zmień płyn i klocki na coś lepszego. Najlepiej jeszcze SS lines za ok. $100 komplet.

 

Moge dać DOT5.1 ? W tej chwili mam MIntex 1166 na 4 kołach.

Te SS Lines to coś lepszego? Nie zniszczą oryginalnych tarcz ?

Gdyby trzeba było zmieniać tarcze to co rozsądnego warto dać na normalną jazdę ( coby rozgrzewać nie trzeba było i nie piszczało ) ?

 

 

Acha, mimo tego co tu nabazgrałem jestem Z A C H W Y C O N Y Imprezką :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge dać DOT5.1 ? W tej chwili mam MIntex 1166 na 4 kołach.

Te SS Lines to coś lepszego?

 

Gdyby trzeba było zmieniać tarcze to co rozsądnego warto dać na normalną jazdę ( coby rozgrzewać nie trzeba było i nie piszczało ) ?

 

Możesz dać 5.1 możesz dć Castrola SRF jak masz kasę.

 

 

Klocki masz dobre.

 

SS-lines po naszemu to przewody hamulcowe w oplocie stalowym.

http://foto.luftbrandzlung.org/albums/a ... .sized.jpg tutaj widac taki przewod

 

Tarcze fajne robi C-tech to jakas firma związana z Mintexem i oferują razem swoje produkty. Dodatkowy efekt polega na tym że są niebieskie i pasują do niebieskiej Imprezki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki płyn zmienie czym predzej na 5.1 ale nie wiem czy na Castrola, bo ie wiem czy mam kase :wink: Dużo toto kosztuje?

Dla mnie Castrol SRF jest za drogi. Używam Motula RBF 600. Jak nie planujesz częstych wycieczek na tor to tym Motulem zalejesz i długo pojeździsz bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziles nowym Legacy?

Nie bo jeszcze nie ma u nas w sprzedaży. Natomiast żona jeździ obecnie rocznym Outbackiem LL Bean czyli oczko niżej od Outbacka VDC także jakieś pojęcie raczej mam.

 

Zdziwisz sie :D Powiem szczerze, bez przesady, ze jak pierwszy raz zobaczylem nowe Legacy we wnetrzu to bylem niesamowicie zaskoczony postepem! :shock: Za cos w koncu jest samochodem roku w kraju kwitnacej wisni. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupek ściągnięty - i spokój - nie trzeszczy i pasy nie piszczą :D przygotowywuje sobie pianke do wytłumienia i czekam na radę czy zpiłować tylko górę czy też te wręgi w środku. Ale to bez pośpiechu - teraz też jes ładnie w rodku, bo niebiesko. :lol:

 

Dzięki wszystkim za rady z hamulcami i światłami - to dla mnie najważniejsze, audio zostaje na później, chyba tylko wezmę się za głośniki.

 

Uradowany :D JOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolejny punkt, audio :roll: można zmienić głośniki i dużo to daje, jest nawet na stronie kliniki dźwięku impreza STi w której jednostke sterującą zostawiono a pozmieniano inne rzeczy, np: głośniki, wygłuszenie itp.

 

Fakt faktem, audio w Imprezie to profanacja dzwieku. Ale bez wzmacniacza sama glowna jednostka niewiele moze ;). A kompleksowe (czyli cala kabina) wygluszenie sporo daje (duzo mniej rezonansow od golych blach, o wiele lepsze tlumienie dzwiekow dochodzacych od kol i zawieszenia). Niestety jest cos za cos - dodatkowe materialy tlumiace to dodatkowe kilogramy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...