Skocz do zawartości

wasze marzenia związane z niesamowitą marką----> SUBARU!!


Flinston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Flinston, poprostu pracuj i odkładaj kase. Ja swojego GT kupiłem po 5 latach pracy, w między czasie zmieniająs 3 samochody. Jak masz cel, marzenia i siły to rób wszystko aby je spełnić.

 

Jak narazie to musze skończyć szkołe, ale jak już zdobędę pracę to będę zbierał i zbierał i zbierał kase aż uzbieram ;)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę zbierał i zbierał i zbierał kase aż uzbieram
Tak sie mówi :wink: Zbierałem kiedyś na motor, uzbierałem 600zł i sie skończyło na tym że tata mi kupił :mrgreen:

i myślisz, ze Subaru też Ci kupi? :mrgreen:

Subaru napewno mi nie kupi, i dlatego myśle jak tu skołować kasę chociaż na WRX-a :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszył mnie jeden wyraz "chociaż".
Spoko, wiesz... każdy chce kiedyś mieć swoje STi :twisted:

wcale bo że nie bo ja nie chcę :cool:

Wiedziałem że to napiszesz :mrgreen: Dobra ja chce mieć swoje STi :wink:

Ps. Jakiej Bożenie :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego GT kupiłem po 5 latach pracy, w między czasie zmieniająs 3 samochody.

 

To i tak nieźle, u mnie proces zarobkowania trwał dużo dłużej i w dodatku jego efekty przez pewien czas przypominały ciągle sinusoidę... :roll:

 

Ale za to w międzyczasie miałem duuużo więcej samochodów (z których większość rozbiłem... :oops: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flinston, poprostu pracuj i odkładaj kase. Ja swojego GT kupiłem po 5 latach pracy, w między czasie zmieniająs 3 samochody. Jak masz cel, marzenia i siły to rób wszystko aby je spełnić.

 

Ja od marzenie o Imprezie do jej kupna czekalem a wlasciwie skladalem kase ... 10 lat ... W miedzyczasie mialem kilka aut... Dopiero jak zaczalem konkretnie pracowac przyszedl momet ze stac mnie bylo na Impreze :) To byl jeden z piekniejszych dni mojego zycia kiedy zobaczylem ja na podjezdzie i dostalem do reki kluczyki (a wszystko to za ciezko zarobione pieniadze i kredycik) ...

 

Warto miec marzenia i warto do nich dazyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo jakies sti v5 albo 22b, legacy gt pierwszej gen, a oprocz tego kiedys kiedys, pierwszego leona, xt albo inne stare subaru.

Starych aut nie lubie za bardzo, ale taki pra pra dziadek imprezki do polansowania, czemu nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial zeby Subaru zrobilo impreze 2 drzwiowa tak jak kiedys 22b i miala to co prototyp P2, oprocz tego moje marzen z dziecinstwa Prosche 911 Turbo, TVR Sagaris, Nissan Skyline GTR 34, S204, zlote M3 (e46) cabrio no i musi byc jakis pimp-woz np Range Rover :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał Legacy STi, takie cichociemne, może kiedyś jak będę miał fundusze to takiego składaka sobie zafunduję. Póki co mogę tylko trzymać kciuki za Andrzeja Kopra, bo kiedyś coś wspominał o zrobieniu na wiosnę takiego auta, bardzo chciałbym się takim samochodem przejechać :)

A z innych autek bardzo lubię Mercedesa SLR - ma pięknie brzmiący silnik, nie wzgardziłbym też Landroverem Defenderem albo Mercedesem G (ale tym wojskowym a nie wypasionym jak S klasa dla ruskich). Miejsce w garażu oczywiście znalazłby u mnie prosiaczek 911 - to klasyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flinston Ty tylko śnisz o Subaru? Ja mam już konkretnego pier...ca na punktcie tej marki - sklejam modele Subarek, na które wydaje większość oszczędności (a modele rekompensują m zaledwie 0,0035 % auto w skali 1:1 ), żonę naciągam na ciuchy i gadżety Subaru i cała rodzina ma mnie chyba dosyć i mojej gadki "ja chcę GT-eka"

KrisKristoffers mam tak samo jak ty sklejam subaraki w skali 1:24 i kupuje modele metalowe w skali 1:18 i również wydaje prawie wszystko na to,ostatnio zamówiłem u pośrednika z japonii 2 modele fujimi jedno subaru impreza wrx sti spec. c type ra a drugi mitsubishi lancer evo 9 ralliart i wydałem na to fortune :roll: Subaraka już skleiłem nawet fajny ale za wysoko stoi producent źle to spasował i wygląda jak szutrowa enka :sad: ale przynajmniej następnym razem zrobie enke z tego modelu :grin:

Mój garaż mażeń:STI TYPE R,STI 22B,WRC,WRX STI 450KM ALBO IMPREZA WRX STI H6 BITURBO taki mały swapik :cool: tu są zdjęcia http://news.caradisiac.com/Une-Subaru-W ... turbos-229 tak mi się zdaje że to H6 jeśli nie to mnie poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...