Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie dołożę klimę?


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

czy orientuje się ktoś gdzie w Wawie/okolicach ktoś podjąłby się dołożenia klimy do mojego Legasia? W okolicach Włodawy robi się to z powodzeniem za 300zł :shock: Więc w Wawie tym bardziej powinien być jakiś magik...w sumie to żadna magia-klocki lego podobno-gadałem z ludźmi, którzy już to robili.

Będę wdzięczny za jakieś namiary albo przynajmniej sugestie kogo mógłbym męczyć żeby się zgodził :)

Z góry dzięki.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirchaser, klima od tego samego rocznika raczej na 100% bedzie pasowac, silnik nie ma znaczenia.

 

Natomiast z 1993r. tak na 50-70%... inny ksztalt parownika jest. a raczej obudowy, w ktorej on sie znajduje. to bylo jeszcze legacy I generacji.

 

ja przekladalem klime z '91, ale do '93 wiec nie bylo problemu (ta sama generacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo pasowe raczej jest takie samo we wszystkich Subaru, a juz napewno w autach tej samej generacji.

 

jakie doświadczenia??

 

na ten temat juz chyba wszystko zostalo napisane w Twoim watku Dołożenie klimy bo brak klimy w standardzie .

 

Jezeli zakladac to albo nowa, albo sprawna bezposrednio z auta do auta. Jakies zwloki wydarte gdzies kiedys i nie wiadomo jak dlugo trzymane rozszczelnione mozna od razu na zlom wyrzucic.

 

Ja swoja "wydarlem" od goscia ktory szlachtowal Legacy w Niemczech. Montowal mi mechanik z serwisu Subaru (po godzinach :wink: ). W sumie nie jest to takie trudne, zwlaszcza jak sie ma instrukcje montazu.... Wiecej kombinowania jest z elektryka, bo u mnie wtyczki nie pasowaly, wiec schematy elektryczne sie przydaja. Blad zrobilem taki, ze jest to klima na R12, czyli stary czynnik, wycofany juz ze wzgledu na freon, wiec problemy sa z nabiciem. No ale to byla okazja za 150 euro plus nabicie 200 pln i elektryka 100 zl. Tak ze jak masz okazje to bierz klime na czynnik R134a, chyba wszystkie po 93r. sa na ten nowy.

 

pozdro i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zakladac to albo nowa, albo sprawna bezposrednio z auta do auta. Jakies zwloki wydarte gdzies kiedys i nie wiadomo jak dlugo trzymane rozszczelnione mozna od razu na zlom wyrzucic.

mam na oku działąjącą, siedzącą jeszcze w aucie, za całkiem dobre pieniądze (podobne jak u Ciebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...