Skocz do zawartości

Outback H6 MY2007


skoczybruzda

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
22 godziny temu, czekker napisał:

 

Też się do tego przymierzam..

Jak/czym to robiłeś i jak wyszło?

Czy w polifcie reflektory są mocno wypukłe (jak w przedlifcie)?

Właściwie nie sam tylko zrobiła mi to ekipa od auto detalingu. Czego użyli nie wiem. Koszt 200 zł jeśli dobrze pamiętam. Wizualnie jest dobrze, może nie jak nowe ale jak na auto 10 letnie efekt dobry.

Jeśli chodxi o wypukłość to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dowiózł nas bezpiecznie i komfortowo do Chorwacji. Od zakupu 8 tyś. zrobiłem.
Jedyny problem na razie to wypadanie zapłonu na trzech zaworach przy dłuższej jeździe na niskich obrotach. Kasuje sam i jadę dalej.
Sprawdź świece,cewki i luzy zaworowe/ gniazda bo wkrótce może być za późno

Wysłane z mojego Armor_2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2018 o 07:31, kamin napisał:

Sprawdź świece,cewki i luzy zaworowe/ gniazda bo wkrótce może być za późno

Wysłane z mojego Armor_2 przy użyciu Tapatalka
 

Świece i luzy zaworowe robione w pakiecie startowym po zakupie.

To może być zwiastun jakiś większych problemów? Oznak upg brak jak dotąd.

Błąd nigdy nie wyskakuje przy jeździe autostradowej. Jedynie przy zamulaniu na 1500 rpm przez dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Update po przejechaniu 11.000 km

Outback dostał nowy olej w silniku i skrzyni oraz nowe tarcze i klocki tył.

 

Błąd wypadania zaworów (pojawiał się tylko przy dłuższej jeździe z bardzo niskimi obrotami) okazał się wg mechanika jakimś niewielkim błędem związanym VVT (czy jakoś tak).

 

Przy okazji mała przestroga przed wrzucaniem na forum zdjęć aut z widocznymi tablicami (co niestety ja zrobiłem)...

Latem miałem wizytę policji w domu. Akurat przebywałem z rodziną w Chorwacji więc zastali tylko moich rodziców. Potem musiałem złożyć wizytę na komendzie. Okazało się, że ktoś podrobił tablice z moimi numerami i wrzucił je na innego Outbacka. Potem tym autem poruszali się złodzieje i kradli inne samochody.

Przejazdy outbacka zostały uwiecznione na monitoringu. Na szczęście nie miałem problemu z udowodnieniem, że to nie mój samochód (inny kolor i wersja amerykańska) a poza tym miałem alibi bo nie było mnie wówczas w kraju (zachowałem bilety z autostrad). Trochę strachu sie najadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, skoczybruzda napisał:

Przy okazji mała przestroga przed wrzucaniem na forum zdjęć aut z widocznymi tablicami (co niestety ja zrobiłem)...

 

 

Na forum StrefaCarAudio w regulaminie jest umieszczony zakaz publikowania zdjęć samochodów z widocznymi numerami czy to na blaszce czy to na naklejce. Zakładam, że chodzi tam o kradzież klocków z auta, jak widać inne przyczyny również są możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, skoczybruzda napisał:

Update po przejechaniu 11.000 km

Outback dostał nowy olej w silniku i skrzyni oraz nowe tarcze i klocki tył.

 

Nowe klocki (i pewnie tarcze) z tyłu też mnie niedługo czekają, bo zaczynają piszczeć przy hamowaniu cofając..

Napisz proszę coś więcej:  co dokładnie tam założyłeś, ile kosztowało, czy robiłeś sam, itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czekker napisał:

 

Nowe klocki (i pewnie tarcze) z tyłu też mnie niedługo czekają, bo zaczynają piszczeć przy hamowaniu cofając..

Napisz proszę coś więcej:  co dokładnie tam założyłeś, ile kosztowało, czy robiłeś sam, itp.?

 

Szczerze mówiac nie dopytywałem ciesząc się ze z silnikiem jest ok. Mam zaufanie do swojego serwisu na Mechaników.

Gdyby to były hamulce z przodu to pogadalbym czy coś większego da sie założyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, skoczybruzda napisał:

Szczerze mówiac nie dopytywałem ciesząc się ze z silnikiem jest ok. Mam zaufanie do swojego serwisu na Mechaników.

Gdyby to były hamulce z przodu to pogadalbym czy coś większego da sie założyc.

 

A możesz przynajmniej napisać ile zapłaciłeś za zrobienie hamulców z tyłu (tarcze/klocki/robota)?

Może być na PW ;D

 

Pytam, bo myślę czy by tego samemu nie ogarnąć..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2019 o 13:06, skoczybruzda napisał:

Przy okazji mała przestroga przed wrzucaniem na forum zdjęć aut z widocznymi tablicami (co niestety ja zrobiłem)...

Latem miałem wizytę policji w domu. Akurat przebywałem z rodziną w Chorwacji więc zastali tylko moich rodziców. Potem musiałem złożyć wizytę na komendzie. Okazało się, że ktoś podrobił tablice z moimi numerami i wrzucił je na innego Outbacka. Potem tym autem poruszali się złodzieje i kradli inne samochody.

Przejazdy outbacka zostały uwiecznione na monitoringu. Na szczęście nie miałem problemu z udowodnieniem, że to nie mój samochód (inny kolor i wersja amerykańska) a poza tym miałem alibi bo nie było mnie wówczas w kraju (zachowałem bilety z autostrad). Trochę strachu sie najadłem.

niezła przestroga na przyszłość, w życiu bym nie pomyślał że ktoś w tym celu może podrobić tablice :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...